Mody elektroniczne na 26650

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mody elektroniczne na 26650

Postautor: iron64 » czw kwie 09, 2020 9:20 am

Dzisiaj dotarła Presa do mnie. Musze przyznać, że fajny mod. Wydaje się solidny, a na pewno jest solidnie wykonany. Przyznać muszę też, że "fire" spokojnie może konkurować z Cold Steel pod względem prędkości. Nic nie lata, nie gwiżdże przetwornica, wyświetlacz czytelny i stosunkowo duży. Nawet na fabrycznym sofcie jest to całkiem miły i przyjemny mod. Pewnym minusem może być dla niektórych waga, dla mnie bez znaczenia w nawet lubię ciężkie sprzęty.

Może dołączę jakieś fotki, choć z drugiej strony pewnie zainteresowanie jest na tyle małe, że sensu to nie ma. Wszyscy już pewnie doskonale znają tego moda, bo parę latek ma przecież. Ja tam za nowościami nie pędzę, więc jestem w stanie docenić nawet starszą konstrukcję jeżeli na to zasługuje oczywiście. A za te pieniądze to szkoda byłoby nie kupić. :)

Jeszcze jedno na koniec, dotarł pocztexem, bez kłopotów po drodze, przez Belgię. Dezynfekcja była u mnie to oczywiste.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: iron64 » czw mar 26, 2020 8:48 am

@
Awatar użytkownika
Superlux
jednak to nie tak.
- Dzięki za wspaniałomyślny gest, doceniam go. Serio. Niewiele jest tak otwartych osób.
- Każdy ma swoje doświadczenia życiowe, moje są jakie są, nie zmienię już tego. Ja zrozumiałem co chciałeś napisać, odpisałem jedynie dlaczego DLA MNIE to niezręczna sytuacja jest. No jest jak jest, kasy ledwie starcza nam, ale inaczej nie będzie. Po prostu normalne rzeczy dla niektórych ludzi, mogą być zupełnie inne dla innych ludzi, w innym miejscu swojej ścieżki życiowej. Być może jestem przewrażliwiony, ale to jak każdy z nas odbiera świat jest wypadkową swoich doświadczeń. Moje są takie. Uważam się i tak za szczęściarza, a mały zasób kasy po odliczeniu spraw niezbędnych do życia, oznacza tyle, że zamiast jeździć samochodem, który lubię i mi się podoba, jeździmy starym 21 letnim Fiatem z przebiegiem przekraczającym już 900 tysięcy km. Ale stać mnie na naprawy tego auta i jest w dość dobrym stanie technicznym. A niezmiernie pozytywnym aspektem jest to, że nie musimy jeździć MPK. Wbrew opiniom bardzo ciężko jest załadować wózek inwalidzki do tramwaju. Także jest ok i tyle. A moje spojrzenie czasami jest wykrzywione i być może śmieszne dla innych. Ale takie jest. Jestem dość prostym człowiekiem i jak coś jest białe to mówię, że jest białe.

No dobra, przez czas jakiś nie będę wywlekał moich prywatnych spraw. Rzadko się uzewnętrzniam, a aż tak jak na Salonie to nigdzie. Dlatego zakładam sobie bana na takie tematy, czasowego, ale bana.

Wracając do tematu głównego, nadal liczę na jakieś podpowiedzi odnośnie modów. Squonk elektroniczny na 26650 w normalnej cenie to święty graal?! ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: Superlux » czw mar 26, 2020 8:22 am

@
Awatar użytkownika
iron64


Sorry, nie chciałem być źle zrozumiany. Ja nie wspomagam potrzebujących, wszystkich traktuję tak samo ( wszystkich ). Pisząc swój post nawet nie myślałem o Twoich osobistych problemach ( błąd ponieważ zapomniałem że mogę Cię tym urazić, stawiając w niezręcznej sytuacji )... wszystkich traktuję tak samo a przynajmniej staram się tak postępować ( nie zawsze się udaje ). Po prostu wychodzę z założenia że jesteśmy wspólnotą, pomagamy sobie wyjść ze śmiertelnego nałogu...i dlatego nie sprzedaję ale nigdy nie oczekiwałem tego samego od innych, to jest mój system. Każdy ma swój własny świat, poglądy, uwarunkowania i nigdy tego nie oceniam. Tym razem kiepsko wyszło, z mojej winy.

Jeszcze raz przepraszam, źle to ująłem. To wszystko zabrzmiało niezbyt subtelnie, przyznaję ale nie chciałem żeby tak zostało to odebrane. Miało być pół żartem pół serio a wyszło bardzo niezręcznie...szkoda gadać. :facepalm: Postawiłem Cię w złym świetle, to był zamach na Twoją godność ( wiem że brzmi pompatycznie ale tak to odczuwam, całkiem poważnie, bez złych intencji ). Jeszcze raz przepraszam. :friends:

Btw - Presa w niesamowitej cenie, piękna okazja. :good:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: iron64 » śr mar 25, 2020 9:06 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
ja bardzo dziękuję za propozycję, ale byłoby mi niezmiernie głupio wręcz pozbawiać cię moda, którego sam tak dobrze oceniłeś. Zresztą, dorośli jesteśmy, zrozumiemy się na pewno i napisze wprost. Nie lubię przyjmować prezentów tego typu, mogę się zamienić na coś, mogę kupić (o ile mogę sobie na to pozwolić w danej chwili, bo ja dość biedny jestem. Dlaczego to inny temat, ale w skrócie całą kasę w zasadzie wydaję na to, aby żona mogła funkcjonować jakoś). Prezenty może nie tyle wyprowadzają mnie z równowagi, co stawiają mnie samego w niezręcznej sytuacji. Mam nadzieję, że rozumiesz mój tok myślenia i postrzegania rzeczywistości. Oczywiście jestem bardzo wdzięczny za samą propozycję. :friends:

No serio, mam nadzieję, że rozumiesz. A wracając do moda, kupiłem na Ali. Ali to mój główny punkt zaopatrywania w mody, nawet teraz. Izopropanol swoje zrobi, a zaletą jest na pewno niska cena. Zapłaciłem za tego wieśka 61zł. Nie ukrywam, że cena bardzo przyzwoita jest, a jak wspomniałem biedny jestem człek.

EDIT:
Przeczytałem co napisałem i najlepiej byłoby to skasować, ale już tam, niech zostanie. Gwoli wyjaśnienia, nie użalam się, opisałem jedynie moją rzeczywistość.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: Superlux » śr mar 25, 2020 8:23 pm

edarek pisze:
Superlux pisze:... ja zajmuję się szeroko rozumianym rozdawnictwem. :lol:...

To, co masz do rozdania? Chętnie przygarnę :-D.


Napiszę jak Darek Darkowi - wszystko w swoim czasie. :-D



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: edarek » śr mar 25, 2020 8:16 pm

Superlux pisze:... ja zajmuję się szeroko rozumianym rozdawnictwem. :lol:...

To, co masz do rozdania? Chętnie przygarnę :-D.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: Superlux » śr mar 25, 2020 7:40 pm

Nie ode mnie kupił :no: bo ja nie sprzedaję, ja zajmuję się szeroko rozumianym rozdawnictwem. :lol:
Jeżeli Presa przypasi Ajronowi to może jednak znajdziemy jakąś okazję żeby dorzucić jej jeszcze siostrzyczkę, co będzie taka smutna stała. :roll:



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: iron64 » śr mar 25, 2020 11:58 am

:) Urodziny już za mną, do imienin jeszcze chwila, noo taka dłuższa. Chyba, że weźmiemy pod uwagę Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych, to dzisiaj. ;)

 ! Wiadomość od: Metall
Ja mogę. Posty połączono.


Edytować już nie mogę.
Kupiłem Prese, ocenię sam za jakiś czas, oczywiście jak dotrze, a to nie jest pewne w tych czasach. Zobaczymy. Dam znać oczywiście.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: Superlux » wt mar 24, 2020 2:05 am

@
Awatar użytkownika
iron64


Presa OK, ale wszędzie "sold out". :cry: Muszę to przemyśleć, kiedy masz urodziny, imieniny, rocznicę ślubu itp. itd. ? :lol:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
marki51
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2018 6:48 pm
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 71 razy
Płeć: Mężczyzna

Mody elektroniczne na 26650

Postautor: marki51 » pn mar 23, 2020 3:57 pm

iron64 pisze:@marki51 dla mnie nie ma już ratunku. Wraz z mniejszaniem ilości nikotyny zwiększam ilość aromatu nieznacznie i bezwiednie zwiększam częstotliwość wapowania. Taka przypadłość moja. Może z czasem zmniejszę częstotliwość, ale...

Mam dokładnie tak samo jak Ty.
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 46 gości