Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: DamianGR » wt wrz 27, 2016 1:40 pm

Tommy Black pisze:Klapka posiada dodatkowo jakiś magnesik , który wybitnie złośliwie przyciąga ją do obudowy,kiedy tylko na moment się wymsknie spod tipsów.

Ja już mam na to metodę. Jak już uda się wyłuskać tipsami tę klapkę, to w zasadzie pozostaje odkręcać moda od klapki, uważając bardzo bacznie co by klapka nam się nie wysmyknęła.
Po zakończeniu wymiany baterii tipsy wraz z ich właścicielką można oddelegować do innych zadań. :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: Tommy Black » wt wrz 27, 2016 1:21 pm

DamianGR pisze:No i za nabyłem wersję nano . Świetnie leży w dłoni.Mod jest dosyć mały i w zasadzie wydaje się mniejszy od Evic'a vtc mini . W końcu zasilanie pasuje do mojego ulubionego Avocado 24 . Jakość samego wykonania jest świetna. Elektronika działa ... no właśnie działa jak trzeba. Nie wiem czego się spodziewałem. Po prostu nie widzę różnicy w stosunku do innych modów z TC.
Koszmarem natomiast jest nawigacja ( zmiana temperatury czy blokada grzałki wymaga zablokowania moda(5'cio klik) i wtedy dopiero użycia kombinacji klawiszy po czym kolejny 5'cio klik w celu odblokowania moda. To powinni poprawić.
Wymiana baterii również może być kłopotliwa bez odpowiednio długich paznokci, przez co nie raz poleciało słowo na K w eter.


Opowieść moja z cyklu - zamienił ktoś tam coś na...inne coś tam... :-P
Sterowanie elektroniką DNA zawsze doprowadzało mnie do szału. I tu się nic nie zmieniło. Ale ja się załapalem na leczenie już... ;) Nie spodziewałem się tu więc niczego dobrego.
Ale zamieniłem VT 75 na VT 75 Nano. Kolejna zamiana może już mnie tylko zabić... :-P
Nano jest prawie wielkości Evica Mini, ale ma bardziej obłe , opływowe kształty.Także powłoka jest bardziej śliska, co w połączeniu z ksztaltem powoduje wzmożoną uwagę, aby
zailanie nie wymsknęło się z dłoni. Wymiana ogniwa wymaga doklejenia sobie tipsów, w zasadzie dowolnego koloru. Klapka posiada dodatkowo jakiś magnesik , który wybitnie złośliwie przyciąga ją do obudowy,kiedy tylko na moment się wymsknie spod tipsów. Co do śrubek na które narzekali przedpiścy, to się nie wypowiem, kompletnie mnie one nie interesują.
Wyświetlacz ( ekranik) jest mniejszy niż w porównywanym Evicu, ale za to bardziej czytelny.Niestety aby odczytać napięcie trzeba nacisnąć przycisk power.
Ogólnie zasilanie mogłoby być rewelacją, mogłoby... :-P
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: DamianGR » sob wrz 24, 2016 5:49 pm

Może to specjalnie aby móc powiedzieć w razie reklamacji że klient rozkręcał moda? Moje też tak wyglądają :(
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: tinOFbeer » sob wrz 24, 2016 5:36 pm

lepiej się im przyjrzyj, ja mam jakiś tani komplet z Castoramy i nigdy tak żadnej śrubki nie zajechałem :D
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: DamianGR » sob wrz 24, 2016 5:34 pm

Klucze TORX.

EDIT: Ach , chodzi Ci o stan śrubek . No faktycznie zdezelowane:/
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: tinOFbeer » sob wrz 24, 2016 5:32 pm

Ogólnie do wykonania nie można się przyczepić ale zastanawia mnie jedna rzecz, czym oni dokręcają te śrubki?

Obrazek
Obrazek

Co ciekawe, jest to już kolejny model (po vt200), który przyszedł w takim stanie.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: DamianGR » sob wrz 24, 2016 4:54 pm

No i za nabyłem wersję nano . Świetnie leży w dłoni.Mod jest dosyć mały i w zasadzie wydaje się mniejszy od Evic'a vtc mini . W końcu zasilanie pasuje do mojego ulubionego Avocado 24 . Jakość samego wykonania jest świetna. Elektronika działa ... no właśnie działa jak trzeba. Nie wiem czego się spodziewałem. Po prostu nie widzę różnicy w stosunku do innych modów z TC.
Koszmarem natomiast jest nawigacja ( zmiana temperatury czy blokada grzałki wymaga zablokowania moda(5'cio klik) i wtedy dopiero użycia kombinacji klawiszy po czym kolejny 5'cio klik w celu odblokowania moda. To powinni poprawić.
Wymiana baterii również może być kłopotliwa bez odpowiednio długich paznokci, przez co nie raz poleciało słowo na K w eter.
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: tunajerzy » wt cze 07, 2016 6:21 pm

W Vaporwhale jest za $76,49 USD, z kodem rabatowym VT75. Promocja do 10 czerwca, bodajże.
TinaWhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: wt maja 24, 2016 2:40 am
Lokalizacja: shenzhen
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Kobieta

Re: Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: TinaWhite » czw cze 02, 2016 7:23 am

Cool design.
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hcigar VT75 - DNA75 Chip

Postautor: tinOFbeer » pt maja 13, 2016 1:30 pm


Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości