DOVPO Odin Mini

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Haze » czw maja 07, 2020 3:40 pm

Tommy Black pisze:... wolałbym w tym Odinie chipset DNA 166.

Nie ma takiego scalaka, mody sprzedawane jako DNA166 mają w sobie DNA250, ale zasilany 2 bateryjkami, chip ogranicza wtedy moc max. do 166 W. I w zasilaniu jest pies pogrzebany: Evolv nie przewidziało dalszego ograniczania mocy i DNA250 MUSI być zasilany CO NAJMNIEJ dwoma ogniwami. Dlatego robiąc moda na jedną bateryjkę do wyboru pozostaje tylko DNA 75C, 75 i 60. I gdyby dali Odinowi zwykłą 75-kę to już bym stał w kolejce, a tak to mam dylemat (75C drenuje baterie blisko DWA RAZY :szok1: szybciej niż zwykły 75).
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Tommy Black » czw maja 07, 2020 1:18 pm

Haze pisze:Tylko DLACZEGOOOOOOO dali mu najgorszy wydajnościowo scalak DNA? No dlaczego?!? :cry: A taki piękny mod mógł być...


Po prostu poszli śladami Lost Vape i Mirage. Do jednego ogniwa 21700 chipset DNA 75C jest aż nadto wystarczający. Tak mi się wydaje...a co gorsza, wydaje mi się, że wolałbym w tym Odinie chipset DNA 166.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Haze » czw maja 07, 2020 12:50 pm

Tylko DLACZEGOOOOOOO dali mu najgorszy wydajnościowo scalak DNA? No dlaczego?!? :cry: A taki piękny mod mógł być...
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Krytyk » śr maja 06, 2020 8:56 pm

@
Awatar użytkownika
kamil_k
@
Awatar użytkownika
Mariusz
Polanowski Dajcie znać, jak będzie gdzieś dostępny albo bierzcie 3. :lol:
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
EmPe82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: sob kwie 21, 2018 5:29 pm
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 443 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: EmPe82 » śr maja 06, 2020 6:02 pm

Piękny jest i trzeba będzie kupić żeby starszy i większy braciszek nie czuł się samotnie. Do tego Blotto Mini i akusy 21700. Dla mnie bajka. Wreszcie coś fajnego na DNA75C na jeden akus 21700 od czasów Mirage. I nie będzie żadnych jaj z klapką jak w Mirku. Tylko pewnie cena będzie ponad 400 zł.
Bilazaurus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 08, 2020 12:37 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Bilazaurus » śr maja 06, 2020 5:11 pm

Już dawno nie miałem okazji powiedzieć "To mój ostatni mod".

M.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Superlux » śr maja 06, 2020 5:03 pm

Cholera, fajnie to wygląda...no i jeszcze to 21700. Ja właśnie postawiłem na ten format...i będę miał problemy żeby sobie odmówić. A miałem już rozpiskę że do gwiazdki wydam jeszcze tylko max 650 plnów. :facepalm: Synkowie mnie znienawidzą, kot podrapie, psy pogryzą a żona wyrzuci truchło z chaty. :cry:



:beer2:
Obrazek
Bilazaurus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 08, 2020 12:37 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Bilazaurus » śr maja 06, 2020 4:56 pm

:ble: Ciekawe jaka cena. Jak poprzednik, głównie zainteresowany pod kątem 21700 niż DNA, chociaż na DNA nigdy nie paliłem chmurzyłem. Nawiasem mówiąc, zbyt atrakcyjny mod to nie jest.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Tommy Black » śr maja 06, 2020 4:49 pm

Nie dla DNA 75 C ale dla ogniwa 21700 ja sobie to kupię.Przy okazji całkiem ładnie to wygląda i pewnie nieźle leży w dłoni...
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Odin Mini

Postautor: Ramses » śr maja 06, 2020 4:43 pm

Obrazek

W temacie Nadchodzi nowy Odin pojawiły się wzmianki o nowym produkcie Dovpo. Co prawda nie odbyła się jeszcze oficjalna premiera nowego moda, ale mamy już nieco informacji na jego temat.
Dovpo Odin Mini powstał w wyniku współpracy producenta z Vaperz Cloud i australijskim YouTuberem Steam Vaping Bogan. Pomimo niewielkich wymiarów, mod został zaprojektowany do współpracy z ogniwem 21700. Sterowanie pracą urządzenia zrealizowano bazując na układzie Evolv DNA75C, oferującego świetną wydajność energetyczną, wygodę w użytkowaniu i wiele możliwości dostosowania do preferencji użytkownika.
Odin Mini DNA75C od Dovpo jest dostępny w czterech kolorach:

Obrazek

W porównaniu do wcześniejszych modów tej linii, Odin Mini wyróżnia się przede wszystkim mniejszymi wymiarami. Korpus urządzenia wykonano ze stopu aluminium, co z pewnością przełoży się na jego wagę. Boczne wycięcia nadają modowi stylowy wygląd i potęgują wrażenie lekkości konstrukcji. Niewielkie wymiary boxa nie powinny jednak nikogo zmylić. Górna część urządzenia jest wystarczająco duża, by zmieścić parowniki o średnicy do 26 mm.

Obrazek

Podobnie jak Odin 250C, Odin Mini posiada ciekawą funkcję Replay, pozwalającą rejestrować najlepsze puffy i na ich podstawie ustawiać parametry wapowania na najbardziej zadowalającym użytkownika poziomie. Poza tym urządzenie pracuje w trybie kontroli temperatury (zakres 93 - 316⁰C) oraz w trybie mocy (zakres 1-75W).

Obrazek

Wiele parametrów pracy moda, a także wygląd jego ekranu można całkowicie dostosować do własnych wymagań. Pełny potencjał znajdującego się na jego pokładzie układu DNA75C można wykorzystać w połączeniu z oprogramowaniem EScribe i komputerem PC z dostępem do Internetu.

Obrazek

Budowa

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek

Co otrzymujemy od producenta?

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości