VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Renata
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 02, 2021 11:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Renata » czw sie 12, 2021 7:28 am

Tommy Black pisze:Na razie doprowadź Draga do należytego porządku i kondycji, zacznij od początku i prawidłowo tym razem. Rozcieńcz nieco ten 6 mg liquid, bo na poczatek to może być trochę za mocne w tym dragowym atomizerze...
Jakiej grzałki używasz? O jakiej rezystancji? Jaką moc ustawiasz w Dragu?


Grzalka oryginalna która dali z Dragiem Voopoo TPP DM2 , 020 ..40-60_W - przepisałam z grzałki - druga grzałka jaka była w komplecie (jeszcze nie używana) ma takie parametry : 0,15
60-80 W - która lepsza dla początkującej osoby? Moc ustawiałam od 20 do 50 ale nie bardzo czuje różnice, dalej to mocne jak diabli. Jak rozcieńczyć liquid? Co mam kupić w sklepie, słabszy? 3 mg? Czy coś innego?

Broda pisze:@Renata to nie rocket science, z pomocą ludków z forum ogarniesz, serio ludzie potrafią lepsze numery odstawić ze sprzętem. Więc bez zbędnego stresu.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Dzięki Broda za słowa otuchy. :) Mam nadzieję ze sytuację ogarnę jakoś. :) :*

 ! Wiadomość od: DooshPastesh
Zdania kończymy kropką, nie emotką @
Awatar użytkownika
Renata
.
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Broda » czw sie 12, 2021 7:22 am

@
Awatar użytkownika
Renata
to nie rocket science, z pomocą ludków z forum ogarniesz, serio ludzie potrafią lepsze numery odstawić ze sprzętem. Więc bez zbędnego stresu[emoji6].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Tommy Black » czw sie 12, 2021 6:49 am

Renata pisze:No tak zamiast od dołu przez zaślepkę nalałam liquidu od góry zdjęłam ustnik i zaczełam lać, dopiero jak poczułam, że mi coś cieknie po spodniczce to zrozumiałam że robię coś nie tak. Bardzo Ci dziękuję za porady, tak właśnie uczynię jak radzisz, a czy mogłbyś powiedzieć, że z tego powodu, co zrobiłam para prawie nie leci, smak wydaje się hard mocny, aż parzy w gardło? Czy może trzeba zmienić coś w ustawieniach? A może mam kiepskie liquidy? Może do takiego mocnego sprzętu potrzeba czegoś innego? Słabszego, mocniejszego? Przepraszam jeśli głupie pytania, ale to moje pierwsze kroczki w tym temacie. :wstydzi:


Na razie doprowadź Draga do należytego porządku i kondycji, zacznij od początku i prawidłowo tym razem. Rozcieńcz nieco ten 6 mg liquid, bo na poczatek to może być trochę za mocne w tym dragowym atomizerze...
Jakiej grzałki używasz? O jakiej rezystancji? Jaką moc ustawiasz w Dragu?
Renata
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 02, 2021 11:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Renata » czw sie 12, 2021 6:20 am

Tommy Black pisze:Nie bardzo to rozumiem, a prawdę mówiąc wcale. Nalałaś do grzałki? Zalałaś grzałkę liquidem? To akurat prawidłowo. Teraz włóż ją tam gdzie jej miejsce, delikatnie wciśnij i podnosząc równie delikatnie gumową zaślepkę, zatankuj kapsułę, przetrzyj jeśli trzeba miękką szmatką i umieść całość w polu magnetycznym Draga X.
Zanim to zrobisz, to co zalałaś wypłucz ciepłą wodą i porządnie wysusz suszarką ale tylko taką która ma zimny nawiew. Wewnątrz Draga X, tam gdzie są magnesy, użyj chusteczek higienicznych i wacików.
Po umyciu i wysuszeniu wszystko powinno bez problemu zadziałać. Ale sprawdź jeszcze czy nie zalałaś komory baterii...


No tak zamiast od dołu przez zaślepkę nalałam liquidu od góry zdjęłam ustnik i zaczełam lać, dopiero jak poczułam że mi coś cieknie po spodniczce to zrozumiałam że robię coś nie tak. Bardzo Ci dziękuję za porady, tak właśnie uczynię jak radzisz, czy mógłbyś powiedzieć, że z tego powodu, co zrobiłam para prawie nie leci, smak wydaje się hard mocny, aż parzy w gardło? Czy może trzeba zmienić coś w ustawieniach? A może mam kiepskie liquidy? Może do takiego mocnego sprzętu potrzeba czegoś innego? Słabszego, mocniejszego? Przepraszam jeśli głupie pytania, ale to moje pierwsze kroczki w tym temacie. :wstydzi:

Broda pisze:@Tommy Black może mamy jakiś szum komunikacyjny, ale IMO @
Awatar użytkownika
Renata
potraktowała swój sprzęt jak dripper[emoji6].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Proszę o wyrozumiałość, dopiero się uczę i mam nadzieję się u Was tutaj nauczyć co i jak?

 ! Wiadomość od: Miodu
Moja droga @
Awatar użytkownika
Renata
, nie piszemy posta pod postem, tylko edytujemy pierwszy.
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Broda » śr sie 11, 2021 2:40 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
może mamy jakiś szum komunikacyjny, ale IMO @
Awatar użytkownika
Renata
potraktowała swój sprzęt jak dripper[emoji6].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Tommy Black » śr sie 11, 2021 11:58 am

Renata pisze:...czy tego, że nalałam do grzałki? Czy e-papieros jest wadliwy?


Nie bardzo to rozumiem, a prawdę mówiąc wcale. Nalałaś do grzałki? Zalałaś grzałkę liquidem? To akurat prawidłowo. Teraz włóż ją tam gdzie jej miejsce, delikatnie wciśnij i podnosząc równie delikatnie gumową zaślepkę, zatankuj kapsułę, przetrzyj jeśli trzeba miękką szmatką i umieść całość w polu magnetycznym Draga X.
Zanim to zrobisz, to co zalałaś wypłucz ciepłą wodą i porządnie wysusz suszarką ale tylko taką która ma zimny nawiew. Wewnątrz Draga X, tam gdzie są magnesy, użyj chusteczek higienicznych i wacików.
Po umyciu i wysuszeniu wszystko powinno bez problemu zadziałać. Ale sprawdź jeszcze czy nie zalałaś komory baterii...
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Broda » śr sie 11, 2021 11:30 am

@
Awatar użytkownika
Renata
sam podów nie używam, więc niespecjalnie Ci pomogę, ale pewnie użytkownik podzików się zlituje i pomoże Ci to ogarnąć.

No to jak potraktowałaś sprzęt raczej nie pomogło[emoji16].

Opcja bardziej samodzielna to wujek Google plus YT - obacz parę tutoriali dla tego sprzętu, podmień grzałkę i zrób wszytko jak trzeba. Powinno być lepiej. Ale to pod, więc jakby nie było znośnie to pytaj ludzi śmiało.


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Renata
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 02, 2021 11:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Renata » wt sie 10, 2021 9:40 pm

Cześć!_Coś nie tak z moim sprzętem, przyznam że kupiłam, nie wiedziałam jak sie do rzeczy zabrać i nalałam olejku liquidu przez ustnik od góry do grzałki. Dopiero potem znalazłam filmik, gdzie należy lać i mam problem bo jest coś nie tak, straaasznie mocny, nie idzie buchać, pomocy. W dodatku cieknie po bokach, czy to przyczyna złego olejku płynu, 6 % mg nikotyny, czy tego, że nalałam do grzałki? Czy e-papieros jest wadliwy? Mam go parę dni, proszę o pomoc, bo jestem załamana. :blush: :roll:

 ! Wiadomość od: edarek
Witaj @
Awatar użytkownika
Renata
.


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
cpuinside
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 29, 2021 7:22 pm
Lokalizacja: Małopolska
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: cpuinside » czw lip 29, 2021 7:28 pm

Od jakiegoś czasu mam tego moda, jakość wykonania jest genialna, to chyba najlepiej wykonany sprzęt jaki miałem. Póki co, nie zdarzyło mi się, żeby przeciekał.
Tak przy okazji to nie macie problemów z upgradem? Wyrzuca mi ciągle błąd "please open upgrade file", kabel oryginalny.
macieq03
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob paź 01, 2016 4:44 pm
Lokalizacja: RJA
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: macieq03 » czw cze 17, 2021 3:50 pm

Cześć,
Mam pytanie związane z bazą RBA. Czy ktoś wymieniał śrubki mocujące nóżki grzałki, bądź zna wymiary?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adisso i 5 gości