VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

pampalini
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: pampalini » wt cze 30, 2020 5:41 pm

radson pisze:No spoko, już wymieniłem. Co to bazy RBA to zamówiłem tą od Voopoo, podobno nie jest tak ciasna jak Mechlyfe. Clapton 4 zwoje 2.5 mm i zobaczę jak to działa. Może uda mi się to używać jako RDTL... Oby, bo inaczej żegnam się z tym sprzętem.


Akurat ze wszystkich baz (są chyba 3 pasujące) Mechlyfe jest najlepsza. Od Voopoo jest najciaśniejsza. Jeśli chcesz DTL czy też RDTL to nie kupuj bo szkoda kasy.
radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » wt cze 30, 2020 5:32 pm

Matrosky pisze:Sprzęt świetny, fajnie oddaje smak, dobrze leży w dłoni, tylko jedno mnie irytuje, akumulator szybko pada :D 120 buchów i już nie mogę wziąć dłuższego bucha bo wyskakuje low battery.


Zgadzam się, na stockowej grzalce 0.15 oma rzeczywiście, nawet na mocy 15 wat szybko bateria pada. Na 0.3 oma jest już lepiej.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: edarek » wt cze 30, 2020 5:01 pm

Matrosky pisze:... akumulator szybko pada :D 120 buchów i już nie mogę wziąć dłuższego bucha bo wyskakuje low battery.

Może to nie wina sprzętu, tylko zużytego/wadliwego/niewłaściwego akumulatora? Chyba, że na wysokich mocach "jedziesz".
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Matrosky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 6:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Matrosky » wt cze 30, 2020 4:41 pm

Sprzęt świetny, fajnie oddaje smak, dobrze leży w dłoni, tylko jedno mnie irytuje, akumulator szybko pada :D 120 buchów i już nie mogę wziąć dłuższego bucha bo wyskakuje low battery.
radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » wt cze 30, 2020 4:05 pm

No spoko, już wymieniłem. Co to bazy RBA to zamówiłem tą od Voopoo, podobno nie jest tak ciasna jak Mechlyfe. Clapton 4 zwoje 2.5 mm i zobaczę jak to działa. Może uda mi się to używać jako RDTL... Oby, bo inaczej żegnam się z tym sprzętem.
Piszesz @pampalinio grzałkach. Owszem widziałem co kupowałem i jak najbardziej odpowiada mi "przeciąg" jaki uzyskuję na nich. Bazy RBA nie widziałem, fakt. Ale tak jak mówiłem, wymagania mam małe. Jeśli uzyskam przelot taki jak na stockowej grzałce przy przepływie powietrza zamkniętym do 3/4 to już będzie ok.
pampalini
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: pampalini » wt cze 30, 2020 8:15 am

To bardzo dobry POD. Przed zakupem nie patrzyłeś na opis i wygląd grzałek? Od razu widać, że w RBA za dużo miejsca nie ma na szaleństwa z ciut większymi drutami.
Co do przycisku to już musisz sam pokombinować, jeśli kupiłeś w PL to reklamuj, jak nie to masz problem. Może wizyta w jakimś serwisie elektronicznym?
radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » wt cze 30, 2020 8:09 am

To ładny szajs kupiłem. Mało tego, ma fabryczną wadę. Przycisk nie reaguje przy słabym wciśnięciu (nawet gdy poczuję klik), trzeba mocniej wciskać.
pampalini
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: pampalini » wt cze 30, 2020 7:56 am

Nie nadaje się. MTL dla tych RBA (wszystkich) to szczyt możliwości.
radson
Płeć: nieokreślona

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » pn cze 29, 2020 6:10 pm

Wie ktoś może czy oryginalna baza RBA do Drag X (taka sama jak do Vinci X) od Voopoo nadaje się do DTL. Obecnie mam bazę od Mechlyfe i jest w niej strasznie ciasny przelot. Uważam, że nadaje się tylko jako MTL. Wiem, że ciężko określić "ciasność" słowami, ale takie minimum dla mnie to przelot jak w stockowej grzalce z zamkniętym do 3/4 przelotem powietrza. Ktoś pomoże?
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: edarek » ndz cze 28, 2020 5:37 am

Tommy Black pisze:... No i nie mogę się teraz doczekać na adapter 510 coby zacumować tam Dooma.

No i doczekałeś się? Poważnie rozważam zakup Draga u braci mniejszych, bo ładniusi, ale muszę mieć pewność, że adapter dobrze się spisuje.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 37 gości