VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » pt lip 17, 2020 10:05 pm

Goomowiec pisze:Szkoda tylko, że ma tak małą pojemność. 2 ml to jednak ciut za mało.


To fakt, na szczęście się już przyzwyczaiłem do noszenia butli w kieszeni, bo moim podstawowym atomizerem jest Wasp, a ten ma 2 ml i pije liquid jak szalony...
Będzie dobrze.
:-)
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Goomowiec » pt lip 17, 2020 7:06 pm

Szkoda tylko, że ma tak małą pojemność. 2 ml to jednak ciut za mało.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » pt lip 17, 2020 6:10 pm

Fajnie, że komuś to działa jak trzeba. Ja takiego szczęścia nie miałem. Zamówiłem za to Voopoo PnP RTA dedykowane do Drag X/S. Wygląda obiecująco, spokojnie można montować do tego większe grzałki.

Obrazek
kyle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 12:22 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: kyle » pt lip 17, 2020 3:28 pm

I do mnie dziś doleciał adapter, więc podzielę się kilkoma wrażeniami (kupiłem go z linku wcześniej zamieszczonego w tym temacie).
Adapter ładnie zapakowany w plastikowe pudełeczko logiem REEWAPE, oprócz adaptera w pudełku były jeszcze dwa komplety zapasowych gumek.
Obrazek
Bardzo dobrze pasuje, raczej nie ma mowy aby przypadkiem wypadł.

Czy działa? Ano działa. Z True używam go od rana i nie dostrzegam żadnych różnic względem moich pozostałych zasilań.
Berserkera i Zeusa podpiąłem tylko na chwilę żeby sprawdzić czy jest ok, na pierwszy rzut oka wygląda, że tak.

Z True nie wygląda to źle ale raczej będę musiał nabyć jakiś parownik w kolorze gun metal. :diabel:
Obrazek

Odnośnie samego Draga X nie powiem złego słowa, bardzo zgrabny, dobrze leży w dłoni, wygląda całkiem godnie i chyba całkiem dobrze robi to co zasilanie powinno robić.
Wielkim plusem dla mnie jest zanik preheata. :szok1: Teraz jest on dla mnie niewyczuwalny.

Jedyny mankament to chyba te gumowe wypustki od spodu, których mój egzemplarz posiada za mało. :bicz:
Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » czw lip 16, 2020 2:23 pm

Przyszedł adapter 510 do Drag X, chiński no name. Niestety Wasp Nano RTA do niego nie pasuje, gdyż ma za krótki pin. Zasilanie nie wykrywa atomizera. Z kolei Blotto pasuje, ale przy ustawionej mocy 30W nie czuć praktycznie smaku. Próbowałem większe moce, ale chmura jest zimna jakby wcale podana moc się nie zwiększyła. Jednym słowem całkowity niewypał. Blotto na podzie to głupota, wiem, ale Wasp całkiem fajnie mógłby na tym działać ponieważ jest mały i pasuje. Niestety nic z tego nie będzie.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Goomowiec » ndz lip 12, 2020 6:37 pm

Trochę, ale tylko troszeczkę, mocniej przy pełnym dopływie, ale to raczej logiczne.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
hilton1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 12, 2020 3:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: hilton1 » ndz lip 12, 2020 6:22 pm

Goomowiec pisze:U mnie działa "normalnie", na pełnym otwarciu nie muszę się zbytnio wysilić, żeby załączyło grzałkę. Nie ma też żadnego przerywania, widocznie trafił ci się wadliwy egzemplarz.

Ale, musisz trochę mocniej się zaciągnąć na otwartym na maks dopływie powietrza, niż np. na przmkniętym do połowy?
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Goomowiec » ndz lip 12, 2020 5:30 pm

U mnie działa "normalnie", na pełnym otwarciu nie muszę się zbytnio wysilić, żeby załączyło grzałkę. Nie ma też żadnego przerywania, widocznie trafił ci się wadliwy egzemplarz.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
hilton1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 12, 2020 3:58 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: hilton1 » ndz lip 12, 2020 5:22 pm

Czy jeszcze ktoś miał podobnie? Pytam, bo nie wiem czy to w Dragu S jest normą, czy mam go reklamować?
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: ErNOL » ndz lip 12, 2020 4:58 pm

Nie mam X, ale automatyczne zaciąganie działało już w Vinci. Miałem to samo. Moim zdaniem spada ciśnienie podczas zaciągania na pełnym otwarciu i mechanizm nie odpala FIRE. Ale mogę się mylić... Choć nie sądzę. ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości