VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: edarek » sob sie 01, 2020 7:50 pm

pampalini pisze:... MUJI jak to ma w zwyczaju zaczyna smaczyć od drugiego baniaka...

Ale od drugiego baniaka w Blotto bulbie, czy na przykład w Destiny, albo innym Intake? Co Ty za teorie tu wysnuwasz? Muji dobrze "obrana" nie wybielana oddaje smak od razu.

Trochę zmartwiły mnie informacje o pracy Poda z adapterem. Mam nadzieję, że moje 25 - 27 watów i grzałce 0,4 - 0,5 oma, to nie będzie dla niego za wiele. Czeka już na mnie w domu, a ja dopiero w połowie miesiąca będę mógł go swoimi palcyma pomacać. Adapter przyszedł już wcześniej.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » sob sie 01, 2020 7:45 pm

pampalini pisze:POD ma dać frajdę z wapowania i to robi. Po co komplikować?


Piszesz jakbym wymagał w urządzeniu aparatu 108 mpx, żyroskopu i czytnika lini papilarnych ;)
W Dragu jest jakiś dziwny system score z odznakami. Serio nie wolałbyś zegarka zamiast tej bzdury?
Mati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 12, 2017 6:57 am
Lokalizacja:
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Mati » sob sie 01, 2020 7:44 pm

Przepraszam, na czym? jednak wykracza takie słownictwo nawet poza moje standardy,a horyzonty mam szerokie...
pampalini
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: pampalini » sob sie 01, 2020 6:55 pm

radson pisze:Po każdym wyjęciu baterii mod wymaga ustawienia godziny. Spoko, niech będzie. Ale tak trudno twórcom oprogramowania ustawić wyświetlanie czasu na wyświetlaczu? Brakuje mi tego w Aegis X (ogromny wyświetlacz) i Dragu. Pewnie na aktualizację nie ma co liczyć...


Czemu tak bardzo zależy Ci na nasraniu na wyświetlaczu czegokolwiek wymagającego dłuższego przytrzymania przycisku Power? Skąpo wyposażona elektronika to dobra elektronika. POD ma dać frajdę z wapowania i to robi. Po co komplikować?
radson
Płeć: nieokreślona

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » sob sie 01, 2020 5:10 pm

Po każdym wyjęciu baterii mod wymaga ustawienia godziny. Spoko, niech będzie. Ale tak trudno twórcom oprogramowania ustawić wyświetlanie czasu na wyświetlaczu? Brakuje mi tego w Aegis X (ogromny wyświetlacz) i Dragu. Pewnie na aktualizację nie ma co liczyć...
pampalini
Płeć: nieokreślona

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: pampalini » sob sie 01, 2020 1:56 pm

Jestem po dniu używania grzałki z MUJI w środku. Na fabrycznej ściereczce smak jest praktycznie od początku. MUJI jak to ma w zwyczaju zaczyna smaczyć od drugiego baniaka. Chmura jest odrobinę większa, gęstsza. Osoby nie przekraczające 25 W będą wiedzieli o co kaman, jeśli nie to trudno, nie wiem jak to zobrazować. Zaciągnięcie nie sprawia wrażenia przebijania się powietrza przez ściereczkę. Zaskoczyło mnie, że POD jest cichszy podczas zaciągnięcia. Liquid szybciej się transportuje niż na ściereczce. Da się to zauważyć podczas ponownego użycia POD-a. Podczas pierwszego bucha słychać przez moment bulgot lq na dobrze nasączonej bawełnie. Może to kwestia zastosowanej ilości MUJI, albo tak ma być. Sprawdzę to przy kolejnej zmianie bawełny i poinformuję o stanie siatki i bawełny, oraz długości żywotności tak przerobionej grzałki. Jedno jest pewne, od teraz tylko tak będę przebudowywał grzałki do POD-a.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Goomowiec » sob sie 01, 2020 1:26 pm

radson pisze: Z tego co piszesz to wszystko jest jedną wielką fikcją.


Fizyki nie oszukasz, dlatego do używania "lepszego" atomizera z fajniejszymi grzałkami, używa się czegoś innego niż modopod.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
radson
Płeć: nieokreślona

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » sob sie 01, 2020 1:15 pm

Rozumiem. Wychodzi na to, że taki POD MOD z adapterem to rozwiązanie tylko do MTL lub osób, które wapują na niskich mocach. O kant tyłka trochę. Niektóre grzałki fabryczne PnP też niby są do 60W. Z tego co piszesz to wszystko jest jedną wielką fikcją.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: Maciejko » sob sie 01, 2020 1:08 pm

@
Awatar użytkownika
rad
son przeczytaj posty z tego wątku, od momentu posta podlinkowanego: KLIK!
To jest klasyczny przykład powiedzenia "wyżej d**y nie podskoczysz". Nie ma przetwornicy step-up, a więc nie ma układu, który jest w stanie podbijać napięcie. Czyli maksymalnie możesz uzyskać 4,2V, tyle ile wynosi napięcie naładowanego w pełni ogniwa 18650. Napięcie na ogniwie spada, to i napięcie wyjściowe nie jest w stanie się utrzymać na odpowiednio wysokim poziomie. Przy założeniu korzystania z fabrycznych grzałek w rozsądnych przedziałach mocy - nie ma problemu. Przy stosowaniu własnych grzałek może pojawić się problem. Bo przykładowo przy jakiejś grzałce o rezystancji 1 oma, więcej niż okolice 18W nie ustawisz. Bo będzie potrzebne napięcie wyższe niż 4,2V.
radson
Płeć: nieokreślona

Re: VOOPOO Drag X Mod Pod Kit 80W

Postautor: radson » sob sie 01, 2020 12:58 pm

Ja nie rozumiem zbytnio co się dzieje z moim Dragiem.
Na jakich mocach wapujecie na adapterze? Ja zauważyłem, że jak mam w pełni naładowany akumulator to jest ok, ale po jakimś czasie nie ma szans na większe napięcie niz 3.7 V, więc moc 25 W to jest max. Nie rozumiem, czy mój mod jest zepsuty czy o co biega? Niby pokazuje 40 wat ale to totalna fikcja.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości