Nowa sprężyna do moda

Szym
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 6:08 pm
Lokalizacja: Mikołów
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa sprężyna do moda

Postautor: Szym » ndz mar 14, 2021 9:52 am

Witaj, dzięki za odpowiedź. Zdjęcie mogę załączyć po południu. Z tego co udało mi się zmierzyć to sprężyna ma 16 mm średnicy i 23 mm wysokości (chociaż ten drugi wymiar może być trochę mylący).

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

eD
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa sprężyna do moda

Postautor: Bezimienny » sob mar 13, 2021 11:43 pm

Daj fotkę tej sprężyny, może coś mi się uda dopasować z moich części zamiennych.

Z tego co udało mi się na szybko wygooglować, to przycisk w Twojej rurce jest niemal kopią przycisku z Rogue USA, więc tego typu sprężyny będą pasować. Mam Rogue, więc zobaczę jutro czy jakieś moje zapasowe sprężyny będą pasować. Poprosiłbym tylko o wymiary - długość i minimalną średnicę. Minimalną w takim sensie, że na jak gruby pin ma nachodzić.
Szym
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 6:08 pm
Lokalizacja: Mikołów
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa sprężyna do moda

Postautor: Szym » sob mar 13, 2021 11:08 pm

Witam, jeśli w złym dziale pisze to od razu przepraszam.
Mam pytanie, może ktoś będzie potrafił pomóc. Mam już na wykończeniu (tak mi się wydaje) sprężyny w rurce. Z racji budowy raczej nie widzę możliwości wsadzenia tam magnesu, których i tak nie posiadam żeby sprawdzić. Czym się kierować i najlepiej gdzie takie sprężyny szło by dokupić? Przekopałem wiele polskich i zagranicznych stron jednak nikt do tej rurki nie sprzedaje części zamiennych. Może idzie jakoś dopasować, jednak nie wiem czym się kierować w zakupie. Średnica? Ilość zwojów? Czy jeszcze jakieś inne parametry?

Mogę tylko napisać że rurka to Libertatem Infernum V4 Stacked od Deathwish Modz.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

eD

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości