VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: Iceberg » wt cze 19, 2018 10:19 pm

Hej...Ostatnio kupowalem pare drobiazgow na Wish i by dobic do pelnej sumy wzialem dwa parowniki i pare gotowych grzalek tak po prostu do sprobowania no i dzisiaj przyszedl VGOD RDTA Elite, oczywiscie klon bo nie ludzilem sie ze za taka cene bedzie oryginal...
Dziwne bo akurat dzisiaj pomyslalem ze Dead Rabbit nie nadaje sie do pozycji filmowej, czyli leze na lozku jak skora z diabla, laptop na brzuchu,leci film a ja kombinuje, przekrzywiajac glowe tak by zminimalizowac wyciek liquidu do ust co nie jest latwe a wiadomo ze szczegolnie RDA nie powinno sie obracac do gory nogami...
Przegladnalem pare filmikow z VGOD-em i zauwazylem ze nosnik w tym modelu przycinany jest dosc krotko by tylko troszeczke wychodzil poza gorna plytke i zastanawialem sie, dlaczego tego nosnika nikt nie wpuszcza gleboko by mial kontakt z liquid'em i wreszcie w kolejnym filmie gosc pokazuje ze parownik ten trzeba odwracac by nasaczyc bawelne (Pewnie we wszystkich RDTA jest podobnie a ja o tym pojecia nie mialem)...
Skrecilem dwie grzalki z SS316 i wyszlo 0.23 ohma i po nasaczeniu i wlaniu wlasnorecznie zrobionego liquid'u zaciagnalem sie i przyszlo zdziwienie ze cos tak taniego pieknie oddaje smak, tym bardziej ze szczegolnie nie staralem sie przy kreceniu i przewijaniu grzalek (gonil mnie czas)...
Nie spodziewalem sie ze cos co ewentualnie posluzy jako ozdoba, tak wspaniale odda smak (jestem naprawde pod wrazeniem)...
Air hole nie maja mozliwosci regulacji, ale jak dla mnie jest idealnie (Ostatnio przekonuje sie do wapowania na duzych otworach)...
Sa jeszcze trzy rzeczy, ktore wyjda z czasem...
1 Czy parownik bedzie szczelny i nie zacznie cieknac.
2 Czy te super ddawanie smaku utrzyma sie przynajmniej tydzien.
3 W jaki sposob i czym przemaluje body, gdyz sie pomylili i zamiast "copper" przyslali mi "gold" i wstyd z tym sie pokazac, no chyba ze dokupie zloty zegarek, gruby zloty lancuch i kupie stare BMW ze zlotymi felgami...
W VGOD RDTA jest bardzo pomyslowo zrobione "tankowanie", wystarczy odkrecic gore, ewentualnie sciagnac gorna obudowe jak przy RDA i lac liquid do wysoko polozonej rurki...
Jezeli atomizer sie sprawdzi przez dluzszy czas to ma szanse zostac moim numerem jeden, jezeli jednak bedzie cos cieklo to mysle ze kupie oryginal...
Swoja droga Chinczycy sa niesamowici, nawet nie zapomnieli napisac na dole "Made in USA", skopiowac opakowanie na ktorym tylko brakuje numeru seryjnego pod zdrapka, ktorej nie ma...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: sikor » śr sty 17, 2018 9:25 am

Tommy Black pisze: *btT* VGOD Elite Series jest piękną, prostą rurką którą w erze komplikowania i ozdabiania wszystkiego byle czym, po prostu należy mieć! ;)

Ładne to jest ale już po kilku minutach używania stwierdziłem, że mechanik to jednak nie dla mnie :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: Tommy Black » śr sty 17, 2018 9:01 am

sikor pisze:W Azji świętują Nowy Rok - uwierzyłem w to i czekam kiedy kursy odbiją

Ptaszek, my ciemny lud europejski uwierzyliśmy w nowy rok jakoś na przełomie grudnia i stycznia. Ale skoro Ty musiałeś czekać na rok wściekłego psa aby uwierzyć...hmmm... :-P
*btT* VGOD Elite Series jest piękną, prostą rurką którą w erze komplikowania i ozdabiania wszystkiego byle czym, po prostu należy mieć! ;)
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: sikor » śr sty 17, 2018 8:48 am

Tommy Black pisze:To jak z tym...
bit.jpg


Z tym to mnie nawet nie denerwuj.... widziałeś co się stało wczoraj.... na tą chwilę jestem -1000PLN... ale nie pękłem jak wszyscy sprzedawali :) W Azji świętują Nowy Rok - uwierzyłem w to i czekam kiedy kursy odbiją :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: Tommy Black » śr sty 17, 2018 8:44 am

sikor pisze:Jak go dostałem to do tego od kogo kupiłem napisałem: aż wierzyć mi się nie chce, że za ten ozdobiony kawałek jest wart 300zł (bo wtedy po tyle chodziły)


No widzisz...Elity mają to do siebie że, z reguły wierzą że coś jest warte tyle ile jest ale częściej generalnie mają w dupie ile co jest warte, bo po prostu to mają i już. :-P
To jak z tym...
bit.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: sikor » śr sty 17, 2018 8:31 am

To był łon:
Obrazek

Z miesiąc się prosiłem tutaj żeby ktoś go kupił :)
Jak go dostałem to do tego od kogo kupiłem napisałem: aż wierzyć mi się nie chce, że za ten ozdobiony kawałek jest wart 300zł (bo wtedy po tyle chodziły) :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: Tommy Black » śr sty 17, 2018 8:15 am

sikor pisze:
Tommy Black pisze:I to jest taka rurka którą naprawdę chciałoby się mieć, coraz częściej chce się mieć. Trochę to jednak kosztuje ale nie więcej niż przeciętny box.


Miałem (nie Elite), na półce postała i sprzedałem :)


Ptaszek, spróbuj jeszcze raz coś sprzedać poza Salonem...tylko spróbuj... *puk*

A to że nie mialeś Elite? Elite nie tworzy się na półce. :-P
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: sikor » wt sty 16, 2018 8:57 pm

Tommy Black pisze:I to jest taka rurka którą naprawdę chciałoby się mieć, coraz częściej chce się mieć. Trochę to jednak kosztuje ale nie więcej niż przeciętny box.


Miałem (nie Elite), na półce postała i sprzedałem :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

VGOD Elite Series - Mechanical Mod

Postautor: Tommy Black » wt sty 16, 2018 5:44 pm

Obrazek
Niezrównany styl, który jest dopasowany do jego wydajności i trwałości. Połączenie hybrydowe 510, styk miedziany oraz miedziany przełącznik z włóknem węglowym zapewnia maksymalne napięcie i piękny wygląd jednocześnie. A poniżej zdjęcie w wersji kit jeszcze:
Obrazek
VGOD Elite Series mod:
■VGOD Elite Crest Design
■Deep Set VGOD Engraving
■Diameter: 24mm
■Height: 85mm
■510 Hybrid Connection
■Floating Battery Adjustment
■Gold Plated Copper Contact
■Aerospace Carbon Fiber Switch
■Plastic Tube Insert for Battery Protection
Obrazek
Specification:
VGOD Pro Drip RDA
■Stainless steel construction
■24mm diameter
■510 thread
■Dual vertical post design
■Dual bottom airflow
■Quad internal air holes for direct to coil delivery
■Delrin wide bore drip tip
■Gold plated 510 connection
Oprócz RDA istnieje też atomizer VGOD ELITE RDTA
Obrazek
Specifications:
VGOD engraved Elite RDTA shield
Top mount oneway fill port
4ml tank capacity
Vacuum wicking system
Hybrid friendly protruding gold plated 510 pin
24mm Diameter
46mm (less 510) Height
Dual posts, 2mm hole
Finger tight nut, Philips or flat
Post hole spacing, ID 11mm
Obrazek
Obrazek

Obrazek
I to jest taka rurka którą naprawdę chciałoby się mieć, coraz częściej chce się mieć. Trochę to jednak kosztuje ale nie więcej niż przeciętny box.
Obrazek

Sam mechanik kosztuje na FT ok. $ 60.00 i twierdzą że oryginał, RDTA i RTA trzeba chyba jednak poszukać...widuje się czasem na ebayu... :(

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości