Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: BarthezzVTi » śr lip 11, 2018 2:37 pm

No to super [emoji3]
W piątek wracam z Polskiego "urlopu" to wyskoczę do sklepu jeszcze raz go pomacac. Jak pierwszy raz go wziąłem w swoje grabie to się zdziwiłem że mod może być aż tak mały [emoji16]
Ciekawe czy butelki będą pasowały od Gboxa, bo trochę ich się wala.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: McKanthal » śr lip 11, 2018 11:53 am

To jest zwykły elektryk tylko skąpy w ustawienia, z mechanikiem ma niewiele wspólnego. Nie zajdziesz w nim akumulatora.
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: ziooloo » śr lip 11, 2018 10:01 am

No tutaj nie zajedziesz bo rozladowuje sie do bezpiecznego poziomu ja zmieniam zanim sam odetnie i wychodzi 3,3V okolo uzywam go caly czas Paranormal z Kylinem mini zbiera kurz, jest maly poreczny z minusow to moze lekkie nieszczelnosci po czasie przy pojemniczku i sam pojemnik juz nie fajnie wyglada jest caly porysowany w miejscu ściskania

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: BarthezzVTi » śr lip 11, 2018 8:30 am

@
Awatar użytkownika
ziooloo
i jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu?
W moim lokalnym sklepie akurat przyjechała dostawa tego sprzętu i bardzo mnie zainteresował [emoji6]
Jako sprzęt na wyjścia i do pracy sprawdził by się idealnie że względu na swoje gabaryty [emoji16]
Tylko mam opory przed mechanikami (tutaj pół mechanik). Nie chciał bym zajechać baterii [emoji3]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: ziooloo » sob cze 02, 2018 12:52 pm

Długo szukałem i znalazlem/ nabyłem mojego 1wszego squonka.

Pierwsze wrażenie : ależ to jest malutkie nie wiem czemu ale oglądając go na zdjęciach wydawał mi się wyższy, w rzeczywistości jest to malutkie, lekkie, zgrabne urządzenie do każdej kieszeni/torebki itp.

Dobra szybkie wyjście z opakowania i działam i po raz kolejny qwa ale to malutkie po wszystkich Kylinach Pharaonach i innych Ammitach baza w Tobhino jest równie mała i moje grube paluchy musiały chwilę powalczyć z grzałką i jej poprawnym zainstalowaniu czego nie ułatwiają śrubki które faktycznie nadają się jedynie do grzalek typu flat a dodatkowo nóżki grzałki są wygięte o 90 stopni ale udało się watke pyk na miejsce i gotowe.

Ogólne wrażenie z używania są bardzo pozytywne sqonk robi robotę mały niski parowniczek świetnie oddaje smak chociaż muszę się przyzwyczaić do pracy mechanika bo np tytoniowka z karmelem i wanilia na pełnej bateri jest bardziej karmelowa a na słabszej bateri bardziej tytoniowa przynajmniej żaden lq nie będzie taki monotonny.

Buteleczka miękka chociaż w czarnej nie widać poziomu płynu informuje nas o tym dźwięk podobny do wyciskania resztek ketchupu a jej pojemność i tak jest wystarczająca na pełnej bateri zeszło mi około 10-12ml płynu.

Przepływ powietrza jest hmmm... mały ale w zupełności wystarczajacy coś jak w Kylinie mini otwarte na 1/3 , przy ustniku 810 jest trochę inaczej ale nie pasuje mi do całości i korzystam z tego mniejszego.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: Tommy Black » czw sty 18, 2018 3:34 pm

Dziś dołożę tylko recenzję Daniela którą właśnie przed momentem dostałem. Warto ją uważnie obejrzeć. :)

https://youtu.be/IHo_gimv7PM
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wismec Luxotic 100W Squonk Box Mod + Tobhino BF RDA

Postautor: Tommy Black » śr sty 17, 2018 10:39 am

Tak czekałem kiedy i Wismec dołączy do eskadry skłonkerów bo to było raczej nieuniknione. I proszę pojawił się Luxotic.
Obrazek
Parameters
LUXOTIC BF BOX
Size: 43.2*25.1*76.7mm
Thread type: 510 spring loaded connector
Cell type: high-rate 18650 cell
Max output wattage: 100W

Tobhino BF RDA
Height: 28.7mm
Diameter: 22mm

Decorative ring
Height: 5.4mm
Diameter: 25mm
Obrazek
Wismec Luxotic BF Box Mod, zaprojektowany przez JayBo, to squonker z wymienną, wielokrotnego napełniania butelką o pojemności 7,5 ml. Zasilany pojedynczą baterią 18650 (nie wchodzi w skład zestawu), Luxotic może osiągnąć maksymalną moc do 100W. Butelka do squonowania o dużej pojemności umożliwia łatwe napełnianie. Panel osłony jest wymienny, dzięki czemu można go zmienić w dowolnym momencie.
Obrazek
Wismec Tobhino BF RDA to 22mm dripper z pinem BF i regulowanym przepływem powietrza. Posiada ozdobny pierścień nie tylko do dekoracji, ale również do izolacji cieplnej. Z opcjonalną pokrywą górną Tobhino jest kompatybilny z driptipami 510 i 810.
Obrazek

Bardzo fajny i niedrogi kompletny skłonker. Można go kupić już za $ 47,99 na przykład tu: http://www.3fvape.com/mechanical-mod/21 ... meter.html

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości