Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 19, 2019 6:58 pm
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: Pafcio82 » śr lip 15, 2020 9:40 am

Dwa pozostałe działają prawidłowo. Rozebrałem ponownie, alkoholem wyczyściłem płytkę z elektroniką, poprawiłem izolację od spodu, na wierzch też położyłem folię i póki co drugi dzień bez problemu.
Jeśli ktoś w przyszłości miałby podobny problem, to myślę, że jest to dobra „baza wyjściowa”.
Obrazek
Nomad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 01, 2019 12:17 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: nieokreślona

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: Nomad » wt lip 14, 2020 10:15 am

Posiadam Pumpera 21, jak dotąd nie mam z nim żadnych problemów, chociaz przyznaje że, kiepsko znosi upadki. Po jednym z nich drewienko pękło w miejscu gdzie wkładamy buteleczkę. Co do samej butelki, jak do tej pory nie mam z nią najmniejszych problemow i działa ona poprawnie. Pumper pracuje naprzemiennie z driperami Asmodus C4 i Asmodus Bunker. W tej chwili jest to moje główne zasilanie i istny wół pociągowy który jest zalewany minimum trzy razy dziennie.
Awatar użytkownika
Pafcio82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 19, 2019 6:58 pm
Lokalizacja: Rumia
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: Pafcio82 » ndz lip 12, 2020 7:09 pm

U mnie pojawił się problem z jednych z Pumper’ów, które posiadam (łącznie 3szt). Od jakiegoś czasu jeden z nich zaczął się „wieszać”. Po odkręceniu dekielka i ponownego go przykręcenia wszystko wracało do normy, aż niestety do około 3 dni temu. Pumper zaczyna się grzać w górnej części i nie reaguje na przycisk Fire. Prąd na grzałkę nie idzie. Po wyjęciu akumulatora i odczekaniu chwili wraca do normy i po chwili znowu to samo. Rozebrałem go, wyczyściłem squonk pin, złożyłem. Przez jakiś czas ok i znowu to samo. Rozkładam ręce. Czy elektronika jest trafiona?
Obrazek
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: Walerianek » ndz lip 14, 2019 12:25 pm

Posiadam i Lunę z C4 i Pumpera 18 z Nefariusem. Używam ich około miesiąc i mimo wszystko po tak krótkim czasie chyba jednak wybrałbym Pumpera. Co do buteleczki się nie wypowiem, bo u mnie na razie wszystko jest OK.
Obrazek
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: VelKot » ndz lip 14, 2019 10:51 am

Halo, nikt nie posiada/posiadał Pumpera?
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: VelKot » sob lip 13, 2019 6:12 am

Odkopuję trochę temat, ale jestem ciekawy co sądzą o tym boxie posiadacze? Na zagranicznym forum wyczytałem, że były sytuacje w których po miesiącu buteleczka traciła swoją szczelność, a niestety zakup nowej jest dosyć kosztowny. Czy warto dołożyć te 100-150 zł w stosunku do Luny? Może ktoś miał obie sztuki i jest w stanie porównać? I najważniejsze pytanie, czy posiadacze zdecydowali by się na zakup ponownie ?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus Pumper 18 Squonk Mod

Postautor: Tommy Black » czw paź 18, 2018 6:54 pm

Obrazek
Tego też u nas nie mogło zabraknąć choćby z powodu szybkiej i łatwej dostępności, ale chyba nie ceny, niestety... :(
Obrazek
Asmodus oferuje Pumper LF Squonker wersji 18 lub 21czyli zasilane ogniwami 18650 lub 21700. To wersja elektroniczna semi-mod nie ma pełnej kontroli elektronicznej.Jednak Asmodus wyposażył go w wiele zabezpieczeń, takich jak odwrotna polaryzacja, zbyt niskie napięcie, zbyt mały opór lub ciągłe używanie przez ponad 10 sekund. Więc można bezpiecznie wapować i cieszyć się tym modem BF. Aby zasilić atomizery BF, mod ma buteleczkę o pojemności 8 ml.Proste naciśnięcie spustu powoduje, że płyn trafia do atomizera i na grzałkę..
Obrazek
Product Specifications:
Requires a single 18650 sized battery (not included)
Direct voltage with a maximum of 80.0 watts
Chip offers a wide range of protections: reverse polarity, short circuit, low resistance, low voltage, and over current
10 second firing cut off timer
Chassis is constructed from stabilized wood
Juice bottle holds approximately 8.0mL of juice
Obrazek
Oczywiście cały box pokryty jest stabilizowanym drewnem, stąd każdy egzemplarz jest unikatowy.
Niżej wersja na ogniwo 21700.
Obrazek

A recenzja dziś z kanału, który gości u nas po raz pierwszy:FlavaChaser

https://youtu.be/zcmLs2oQw24

Cena w sklepie e *czajniczek* boxa bez baterii oczywiście ale i bez buteleczki to 499,90 zł a sama butelka Obrazek
to koszt 79,90. :(

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości