DotMod DotAIO 35W

Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

DotMod DotAIO 35W

Postautor: Marcin Gdynia » czw sie 25, 2022 3:48 pm

Sprawdź czy problem pojawia się z zamontowaną inną bazą. Jeśli nie masz grzałek do oryginalnej to pasują do niej grzałki Nautilus. Jeśli tak to serwis we Francji. 3 miesiące czekania, ale sprzęt wróci naprawiony.
Awatar użytkownika
koshtur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz paź 02, 2016 10:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

DotMod DotAIO 35W

Postautor: koshtur » czw sie 25, 2022 3:15 pm

Mam ten izolator, tak wygląda jakby gdzieś zwarcia dostawał. Tylko gdzie? Zwłaszcza, ze przez chwilę działał normalnie, chyba że coś w sofcie szwankuje? Da się go zresetować? Niestety nie mam instrukcji, kupiłem z drugiej ręki.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

DotMod DotAIO 35W

Postautor: Marcin Gdynia » czw sie 25, 2022 2:51 pm

Rozkręć dotShell-a, tam jest malutki izolator. Zobacz czy Ci nie wypadł. Mi kiedyś wpadł do zlewu i musiałem dorobić. Na zdjęciu zaznaczyłem o co mi chodzi:

Obrazek
Awatar użytkownika
koshtur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz paź 02, 2016 10:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 28 razy
Płeć: Mężczyzna

DotMod DotAIO 35W

Postautor: koshtur » czw sie 25, 2022 2:46 pm

Mam to cudo i po zamontowaniu RBA od Atmizoo zrobił się problem: na pierwszej grzałce było OK, a teraz miga dwa razy (rezystancja poza zakresem), chociaż nakręciłem 1.11 oma. Początkowo działało, po kilkunastu zaciągnięciach mruga, nie mogę sobie z tym poradzić. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Co robię źle?
Don_Lucko
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 03, 2022 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

DotMod DotAIO 35W

Postautor: Don_Lucko » wt maja 03, 2022 10:50 am

Kupiłem wczoraj sobie Dot Aio SE jestem zadowolony, rewelacyjny sprzęt używam na razie na grzłące 0,3_ohm oma, ale na dniach zakupuję bazę RBA od Dot SHELL. I na_pewno zostaję z tym sprzętem już na stałe. Może ktoś mi powie, czyta na tę grzłkę fabryczną 0,7 ohma oma można 70/30 VG/PG lać, bo lałem id daje radę?

eD
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Dotmod Dot AIO 35W

Postautor: Marcin Gdynia » wt lut 15, 2022 7:35 pm

Polon pisze:Marcin troszkę jesteś zdziwiony? A pisałem Ci prywatnie, że mam tak... Oj Ty kłamczuszku.


Albo to nie mi albo tego nie zakodowałem. Nie miałem zamiaru tu nikogo okłamać. ;-)
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Dotmod Dot AIO 35W

Postautor: Polon » wt lut 15, 2022 11:03 am

@
Awatar użytkownika
Mariusz87
Mariuszku, Mario czytamy ze zrozumieniem. [emoji14]

”dotAio jest fajnym sprzętem, mega kompaktowym. Idealne na wyjście na miasto, czasem nawet jako sprzęt na co dzień. (Ja swoje Aio używałem przez 3 miesiące dzień i noc)..."

Peace!



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Mariusz87
Patronauta
Patronauta
Posty: 280
Rejestracja: śr maja 13, 2020 11:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1107 razy
Otrzymał podzięk.: 276 razy
Płeć: Mężczyzna

Dotmod Dot AIO 35W

Postautor: Mariusz87 » wt lut 15, 2022 8:42 am

@
Awatar użytkownika
Polon

Używałem półtora roku wersji V1 i nie narzekałem. Wiem, że to twoja opinia, ale wydaje mi się, że cię trochę poniosło.
Zasilanie: Lost Vape Thelema Solo.
Atomizer: Yacht Vape Eclise RTA, Taifun GTR.
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Dotmod Dot AIO 35W

Postautor: Polon » wt lut 15, 2022 7:41 am

Nie no wiesz, nie ma sprzętów idealnych. Każdy ma jakieś wady, ale one wychodzą dopiero z czasem. Dlatego przestałem wierzyć w to co zapodają mi ludzie w internetach o sprzęcie. Własne doświadczenia to klucz do sukcesu.

dotAio jest fajnym sprzętem, mega kompatkowym. Idealne na wyjście na miasto, czasem nawet jako sprzęt na co_dzień. (Ja swoje Aio używałem przez 3 miesiące dzień i noc), ale to co Panowie ze SmoothVape o nim mówią, to po prostu marketing i nic więcej. Wady wychodzą z czasem. U mnie to tylko mankamenty z panelami w V1. Dożywotnia gwarancja od dotMod, to też jest coś, pamiętać jednak trzeba o tym, że paczuszkę nadajemy do producenta, a najbliższy punkt wysyłki jest we Francji. To wiąże się z kosztami 15 Euro w jedną stronę, w drugą chyba zwracają jak pamiętam.

dotShell jest fajną bazą, ale nie wierzę, że aż tak fajną do tego stopnia, że koleś ze SV sprzedał parowniki High End na poczet bazy RBA. [emoji28]
Shella budowałem już z 30 razy na pewno. Mam takie zboczenie, że co drugi albo trzeci dzień robię setup na nowo, i jakoś mi dupy nie urywa. No chyba, że ten Pan robi grzałki z adamantium, a zamiast bawełny używa włosia z ogona jednorożca.

dotMission tak z 20 razy już budowałem, ale jak wziąłem w gębę Taifuna GTR, to na dzień dobry je zjadł.
Teraz coś panowie, Polacy z Monarchy stworzyli. DotMobb kolejna baza RBA (Zdaniem Marka Todda to najlepsze RBA, ale ile w tym prawdy?). Pewne sprawdzę to za jakiś czas, bo męczą już mnie RTAsy i dźwiganie nawet SBSa to dla mnie za dużo. :< Ale to za jakiś czas. Ja sobie teraz na spokojnie przerobię to co mnie zawsze ciekawiło czyli Bridge do Boro tanków. [emoji176]



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
FlushC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 8:58 am
Lokalizacja:
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: nieokreślona

Dotmod Dot AIO 35W

Postautor: FlushC » pn lut 14, 2022 11:19 pm

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Teraz to chyba wyleczyłem się z obu wersji.

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości