Dovpo D-Salt Pod

Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo D-Salt Pod

Postautor: Maciejko » wt sie 20, 2019 4:59 pm

Wszystko hula. Wygląda całkiem ładnie, do jakiegoś niewielkiego MTL-a w sam raz by się nadał. :)
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo D-Salt Pod

Postautor: 8A5HUD4 » wt sie 20, 2019 4:54 pm

Powinno być lepiej, ale dajcie info, bo mi zdjęcia wyświetlało cały czas.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo D-Salt Pod

Postautor: Maciejko » wt sie 20, 2019 4:43 pm

Ciekawa sprawa, tylko, że zdjęcia nie działają. :D
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo D-Salt Pod

Postautor: 8A5HUD4 » wt sie 20, 2019 4:34 pm

Obrazek

Natarcie wszelkiej maści POD'ów na rynek EIN dalej trwa, firma Dovpo wypuszcza małego mechanika do chmurzenia soli na DTL :wow:
D-Salt Pod System od Dovpo, to ergonomiczne ukształtowany Pod z luźnym, automatycznie dopasowywanym przepływiem powietrza do bezpośredniego stylu DTL.
Pojemność 2 ml oraz wymienna grzałka typu Mesh 0.5Ω wraz z baterią o pojemności 1500mAh ma zagwarantować nam wspaniałe doznania.
Wygląd jest dopasowany do codziennych potrzeb oraz podróży, w których nie mamy miejsca, aby zabrać ze sobą nasz spory sprzęt.
Port ładowania jest portem MicroUSB, którym naładujemy naszą baterię prądem o natężeniu 2A, a o poziomie naładowania poinformuje nas wskaźnik LED.
Został on stworzony tak, aby wspomóc codziennie spożycie nikotyny przy zachowaniu wspaniałego smaku, nada się także do chmurzenia płynów 0 mg.

Podstawowe parametry prezentują się następująco:

Obrazek

Budowa naszego Poda:

Obrazek

System napełniania:

Obrazek

Do wyboru mamy 5 kolorów:

Obrazek

Cały zestaw prezentuje się następująco:

Obrazek

Cena wynosi około 30$

Kilka słów ode mnie:
Dość ciekawe urządzenie (choć widziałem już lepsze, które opisywane są u nas w Salonie), widać, że rynek Pod'ów zaczyna dominować ostatnie nowości. Mam nadzieję, że nie przełoży się to na produkcje nowych sprzętów RTA, RDA i RDTA, których ostatnio i tak jest niezbyt wiele. A jak są, to mało innowacyjne, ale dość! Ja nie o tym.
Nie przekonuje mnie specjalnie opcja chmurzenia soli nikotynowych na DTL'u, ale co kto lubi.
Plus jest taki, że do tego zasilania (1500 mAh, 26W i 22.2mm średnicy) powinniśmy podpiąć jakiegoś MTL'a naszego i będzie mały ładny kit :D



Recenzja by Matt for SuckMyMod:
https://www.youtube.com/watch?v=WS8nZY_fRa0
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości