OneTop Pharaoh 21700 Mech Mod

Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

OneTop Pharaoh 21700 Mech Mod

Postautor: 8A5HUD4 » wt sie 20, 2019 4:43 pm

Obrazek

Jeśli ktoś tutaj ma zamiłowanie do Egipskiej kultury jak i modów mechanicznych to mam tu coś dla niego! (A na pewno dla mnie, mam nawet egipski tatuaż :D)
Firma OneTop prezentuje mechanika, o dość specyficznym wyglądzie - jak się domyślacie z tytułu - tak! O wyglądzie faraona!
Jak to mówi nam o nim sam producent:
"Jeśli trzymasz się tajemniczej kultury egipskiej, to Onetop Pharaoh Mech MOD jest idealnym wyborem. Onetop Pharaoh MOD obsługuje pojedynczą baterię 21700 lub 18650, przynosząc potężną moc wyjściową. Tak jak jego nazwa, przyjmuje atrakcyjny wygląd faraona z delikatnym rzemiosłem. Wysokiej jakości mosiężna konstrukcja Onetop Pharaoh MOD zapewnia również lepszą przewodność elektryczną."

Obrazek

Cechy naszego mech moda:
Materiał mosiężny z wykwintnymi wzorami.
Znakomite rzemiosło o wyglądzie faraona.
Mechaniczny MOD z bezpośrednią mocą wyjściową
Kompatybilność z pojedynczą baterią 21700/18650
W zestawie adapter komórek 18650
Jeden przycisk dla wygody
Przycisk sprężynowy
Wymiary: 92 x 35mm

No i oczywiście jak to mechanik - nie posiada on żadnych zabezpieczeń, więc nie jest niestety dla każdego.
Choć nie wiem co miałbym zamontować na górę tego moda, mi się on podoba i to bardzo *mrgreen*

Cały zestaw:

Obrazek


Cena wynosi jakieś 200$ (obecnie na promocji na kilku stronach za jakieś 60$), choć w Polsce w jednym sklepie widziałem go jakieś 350 zł.

Recenzja by Mike Vapes:
https://www.youtube.com/watch?v=0qGm3BCvCIs
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości