VICTORIOUS BY ANDRZEJ ROSŁAN

Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1508
Podziękował: 1879 razy
Otrzymał podzięk.: 665 razy

Postautor: Superlux » 26 wrz 2019, 22:22

Nie znam człowieka osobiście, podobno mieszka w Englandzie i jest ciężko chory. AR Mods, może niektórzy jeszcze pamiętają...robili fajne rzeczy. Nasz rodak robi takie cudeńka a cena ...no cóż, od 50 w górę czyli mega promocja ale można też człowiekowi pomóc i to tutaj jest najważniejsze.
Recenzja jednego z najlepszych jakich znam - Klausa Jedelsky'ego. Nie drże się, nie odstawia szopki, nie rzuca fuckami w co drugim zdaniu...bardzo porządny, metodyczny. Zobaczcie ile On ma subskrypcji, po prostu masakra kiedy się wie ile tego wyłapał idiota Rip lub jakiś inny krzykacz.
Są lepsze i gorsze recenzje, to oczywiste. Świetna była np Spica bo nakręcił dwa filmiki, walczył z nią ze 3 - 4 tygodnie. Uczciwy gość, bardzo polecam. Warto wrzucić subskrypcję, zazwyczaj recenzuje hi-endowy sprzęt, jest na co popatrzeć :wow: .

To jest właśnie w salonowym stylu -

https://youtu.be/LmLxVt38yuA

:beer:
Obrazek

Awatar użytkownika
lesstro
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1065
Podziękował: 273 razy
Otrzymał podzięk.: 421 razy

Postautor: lesstro » 27 wrz 2019, 08:22

Też go lubię. A jeszcze recenzuje zazwyczaj podwójnie, bo jest także wersja po niemiecku, jak kto woli. Wydaje mi się, że jego metodyka i spokój recenzji wynika także z tego, że jest to highenowy lub niszowy sprzęt. Tam rzadko można wyłapać jakieś nonsensy i z tego powodu się wkurzać na wizji. :lol:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 16613
Podziękował: 6564 razy
Otrzymał podzięk.: 16706 razy

Postautor: Tommy Black » 27 wrz 2019, 08:40

lesstro pisze:...jego metodyka i spokój recenzji wynika także z tego, że jest to highenowy lub niszowy sprzęt. Tam rzadko można wyłapać jakieś nonsensy i z tego powodu się wkurzać na wizji.

A mnie się wydaje że takie powinny być właśnie recenzje. Naprawdę guzik mnie obchodzi stan emocjonalny recenzenta. Emocje są dobre na zawodach sportowych. Dlatego z przyjemnością obejrzałem tę recenzję mimo że recenzowany sprzęt kompletnie mnie nie interesuje.
Wspomnianego przez @
Awatar użytkownika
Superlux
a Ripa nie oglądam od dawna, normalny człowiek nie da rady tego oglądać ale może to ja jestem nienormalny. :P

Wróć do „Zasilania mechaniczne”