Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Postautor: Ramses » ndz lis 10, 2019 5:06 pm

Oczywiście @
Awatar użytkownika
salto
, masz rację:

Obrazek

Dzięki za sprostowanie :smile: Podobne nieścisłości występują przy opisie pojemności zasobnika liquidu. Niektóre źródła podają 10 ml, inne 12 ml.
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Postautor: salto » ndz lis 10, 2019 4:18 pm

Ramses pisze:Zasilanie - 1x18650

Na filmie Typ wkłada tam Golisi S35...


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Postautor: 8A5HUD4 » ndz lis 10, 2019 2:22 pm

Sama konstrukcja przypomina mi lekko Uwell Blocks.
Ciekaw jestem jak rozwiążą system pompowania liquidu, bo mówiąc szczerze - w Uwell Blocks nie był on szczelny i potrafił zalać baterie niejednokrotnie.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Postautor: Maciejko » ndz lis 10, 2019 11:28 am

Wygląda to ciekawie. Ot, prosty, zwyczajny squonk mechaniczny. Tylko zaczynam odnosić wrażenie, że firma Dovpo zaczyna już powoli przesadzać z ilością modów z szyldem Topside. Mam odczucia podobne co do Geek Vape, który co rusz wypuszcza nowe wersje Aegis'a. Takie jechanie na fali popularności jednego sprzętu mi się średnio podoba, ale jak jest popyt, to i jest produkcja. Nie zmienia to faktu, że takie odgrzewanie w kółko jednego kotleta, może w końcu doprowadzić do srogiej niestrawności. Ale może to ja się nie znam, nie wiem. :lol:
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Topside SQ Squonk Mod

Postautor: Ramses » ndz lis 10, 2019 11:19 am

Obrazek

Pod koniec października firma Dovpo zaprezentowała mechaniczny mod squonk, Topside SQ Squonk Mod. Urządzenie zostało opracowane wspólnie z Signature Tips. Mod wykonano w minimalistycznej prostej formie z ergonomicznymi wgłębieniami na palce. Materiałem wykorzystanym do produkcji korpusu jest aluminium z anodowym lakierowanym wykończeniem.
Mod dostępny jest w czterech kolorach:

Obrazek

W górnej części korpusu umieszczony został kwadratowy przycisk Fire. Przeciwna strona korpusu zajęta jest przez wydłużone okno umożliwiające pompowanie płynu. Płyta konektora 510 została wykonana ze stali i pozwala na montaż atomizerów o średnicy do 25 mm. Obok gniazda atomizera, umieszczona jest radełkowana zakrętka pojemnika liquidu. Boki korpusu zamykają zdejmowane panele magnetyczne.

Obrazek

Squonker zasilany jest jedną baterią 18650. Oczywiście nie posiada opcji regulacji. Wewnątrz korpusu znajduje się mechaniczna blokada przycisku Fire. Butelka ma pojemność 10 ml, i jest wyposażona w wyżej wspomnianą wygodną zakrętkę. Dzięki niej uzupełnianie liquidu odbywa się bez wyjmowania butelki z korpusu.

Obrazek

Elementy moda

Obrazek

Od producenta otrzymujemy:

Obrazek

Specyfikacja
Rozmiar - 91 x 52,5 x 27 mm
Materiał - stop aluminium
Zasilanie - 1x18650
Pojemność zbiornika - 10 ml

Obrazek Recenzja The Vapor Chronicles

Obrazek

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość