KIZOKU Kirin MTL Pod

Awatar użytkownika
Ramses
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 11 sty 2019, 23:02
Punkty reputacji: 5597
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 2005 razy
Otrzymał podzięk.: 1141 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU Kirin MTL Pod

Postautor: Ramses » 12 sty 2020, 20:28

Obrazek

KIZOKU - producent o niewielkim dorobku w branży waperskiej, może być znany użytkownikom za sprawą dość ciekawego drobiazgu - zestawu magnetycznych podstawek do atomizerów Cell Atty Stand. Oprócz tego przydatnego akcesorium, marka KIZOKU do niedawna nie wyróżniła się niczym, co mogłoby zwrócić na nią uwagę. Sytuacja ta może ulec zmianie. Aktualnie producent rozszerzył swoją ofertę o nowy produkt - KIZOKU Kirin MTL Pod Kit.
Urządzenie składa się z zasilania Kirin Tube Mod i jednorazowego bezobsługowego atomizera Kirin MTL Disposable Tank .
Zasilanie wykonane ze stali nierdzewnej dostępne jest w trzech kolorach: SS Brushed, Brass Brushed i Black Brushed.

Obrazek

Kirin Tube Mod jest hybrydą, ponieważ producent wyposażył go w mały układ elektroniczny odpowiedzialny za sterowanie zasilaniem grzałki. Średnica tuby w najszerszym miejscu wynosi 24 mm, podczas gdy atomizer ma bardzo skromne wymiary. Jego średnica to tylko 21,5 mm.

Obrazek

Wysokość urządzenia wynosi 50 mm, co plasuje go w kategorii modów kieszonkowych. Charakterystyczną cechą moda jest obecność prostego układu sterującego, podobnego do zastosowanego w prezentowanym w ubiegłym roku Cthulhu Tube Mod, w związku z czym można spodziewać się również obecności kilku prostych, podstawowych zabezpieczeń.

Obrazek

W urządzeniu wprowadzono ciekawe rozwiązanie przycisku Fire. Odpowiedni jego kształt został wycięty bezpośrednio w korpusie moda i stanowi jego integralny element.

Obrazek

Mod zasilany jest jednym wymiennym akumulatorem typu 18350 lub 18650. Kompatybilność z większym ogniwem zapewnia gwintowana przedłużka. Dolny cap zamykający komorę baterii, został wyposażony w gwintowany element zapewniający odpowiednie skręcenie moda przy różnicach długości występujących w bateriach różnych producentów.

Obrazek

Złącze Mech Modu Kirin Tube nie jest hybrydowe. Górny Cap moda posiada gniazdo z gwintem 510, a połączenie z atomizerem uzyskuje się bezpośrednio poprzez kontakt styku elektrycznego wspomnianej wyżej płytki układu sterującego.

Obrazek

Kirin MTL Disposable Tank wykonany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa PCTG. Składa się z Decka, zbiornika zintegrowanego z grzałą i Drip Tipa 510. W dolnej części Decka umieszczono pierścień regulacyjny AH, umożliwiający ustawienia przepływu powietrza w zależności od sposobu korzystania z parownika - MTL lub DTL (rDTL).

Obrazek

Deck wewnątrz posiada gniazdo z gwintem 510, służące do montażu zbiornika. Obydwa elementy po skręceniu, tworzą atomizer wzorniczo dopasowany do zasilania.

Obrazek

Zintegrowany z grzałką zbiornik dysponuje pojemnością 2 ml. Rezystancja grzałek wynosi 1,2 Ω dla zastosowań MTL , oraz 0,5 Ω dla DTL. Uzupełnianie liquidu możliwe jest po uprzednim wyjęciu zatyczki umiejscowionej na spodzie zbiornika.

Obrazek

Budowa zestawu

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek

Zawartość zestawu

Obrazek

Krótka prezentacja projektuObrazekPrezentacja Heaven GiftsCena Pre-order zestawu - 46,20 USD

Ceny poszczególnych elementów:
Mod - 34,10 USD
Kompletny atomizer - 7,70 USD
Wymienny zbiornik (komplet 3szt.) -7,40 USD
Obrazek

Wróć do „Zasilania mechaniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość