Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Krytyk » wt wrz 29, 2020 8:41 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
Właśnie mam pewne wątpliwości co do tego jak będzie oddawał smak patrząc na grafiki z airflow. W pierwszym Mini lepiej to wyglądało. Jak go dorwę do rąk to się okaże co z niego za zawodnik. :P

@
Awatar użytkownika
Tomba
„Nie patrz na to. Patrz na serce.” :lol:
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Metall » wt wrz 29, 2020 8:34 pm

gumisv6 pisze:To teraz zadam pytanie - jak sobie poradził z oddawaniem smaku??
Powiem tak: dobrze. I tyle. Problem w tym, że ja nie testowałem smaku i nawet się na tym nie skupiałem. To nie było wapowanie dla smaku. Po tym rajdzie nie mogę już dziś w ogóle patrzeć na DTL. Poza tym setup dobrze się pewnie nie ułożył, co najwyżej przysmażył.
Tak wstępnie powiem jeszcze tyle, może być naprawdę dobrze ze smakiem w tym atomizerze, ale Kylina Mini V1 raczej nie pobije. Może być przyjemniejszy w użytkowaniu ze względu na górny nawiew i brak wycieków, pocenia z tym związanych, ale podejrzewam, że królem smaku z tej dwójki nadal będzie wersja pierwsza. Przykro mi. ;)

* * *
Tomba pisze:@Metall, czy ja dobrze widzę, że testujesz na golaska? Chyba piersi Ci widać? Czekasz na koszulkę forumową?

Zadyszałem się i zapociłem się trochę jak mały świniak po pierwszym podejściu do tego parownika. Do drugiego już się więc rozebrałem. ;)
A w ogóle to czemu zwróciłeś uwagę akurat na to? Wpadłem Ci w oko czy co? :P
Ja się męczę, eksperymentuję dla dobra waperskiej braci a Tobie tylko cycki w głowie. Na dodatek męskie i włochate. Gdyby to napisał @
Awatar użytkownika
Nikotynos
to bym się nie zdziwił, ale szanowny Szeryf Tomba? Świat stanął na głowie. :bec:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Tomba » wt wrz 29, 2020 8:07 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
, czy ja dobrze widzę, że testujesz na golaska? Chyba piersi Ci widać? Czekasz na koszulkę forumową? :lol1: :lol1: :lol1:

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 6:46 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: gumisv6 » wt wrz 29, 2020 7:29 pm

To teraz zadam pytanie - jak sobie poradził z oddawaniem smaku??
--------------------------------------------------------------
Tesla Punk 220W - Vandy Vape Kylin V2 RTA
Geekvape Aegis Legend LE 200W - Kayfun Lite
Vapefly Horus RTA, Augvape Intake RTA, Vandy Vape Kylin Mini II
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Metall » wt wrz 29, 2020 7:09 pm

@
Awatar użytkownika
Bogu
, przeciętny waper, a dla takich w większości projektowane i produkowane są popularne atomizery RTA dla tzw. mas, używa raczej mieszanek w proporcjach maks. 70/30 VPG. Coś z większą zawartością gliceryny to raczej już ekstremum waperstwa dla świadomych tego wyboru waperów. Po prostu Kylin Mini V2 nie jest w stanie sprostać Twoim warunkom użytkowania. I nie świadczy to źle o Kylinie, ani tym bardziej o Tobie. ;)
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Bogu » wt wrz 29, 2020 7:07 pm

Destiny bez problemu daje sobie radę z moją mieszanką. Szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio trafiłem na RTA które nie dawałoby rady z 80+ VG, dlatego właśnie po Kylinie Mini V2 tak pojechałem. Myślę, że na przyszłość w takich sytuacjach byłoby dobrze mieć pod ręką butelkę z 70/30 dla pewności. [emoji6]

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: DooshPastesh » wt wrz 29, 2020 6:50 pm

Ja osobiście 80/20 stosuję jedynie do dripperów. Tak gęsta mieszanka wymaga swobodnego przepływu. Wystarczy parownik, który ma dość biedne kanały LH, np single coile i problem z transportem gotowy. Atomizery pokroju Intake, Kylin Mini (1), Destiny mogą mieć właśnie takie problemy. Jeżeli już 80/20 na upartego, to np. do Blotto lub Kylina II, ale na single coil, kiedy można naprawdę luźno puścić bawełnę.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Metall » wt wrz 29, 2020 6:38 pm

Wczoraj odebrałem mojego Kylina Mini V2. Cieszyłem się... A potem, wieczorem pech chciał, że trafiłem akurat na recenzję @
Awatar użytkownika
Bogu
i mina mi zrzedła. I to jak jasna cholera. Cały dzień dziś myślałem o tym, że zainwestowałem w beznadziejny atomizer i znowu trzeba będzie bawić się w sprzedaż złomu. Kylin z odruchem odrazy wylądował więc na półce w oczekiwaniu na lepsze czasy, czyli kiedyś w przyszłości, kiedy postanowię wreszcie się nim zająć. I popłakać.

Wróciłem dziś do domu, zacząłem sobie robić żarcie. Myśl o spapranym przez Vandy Vape Kylinie Mini V2 nie dawała mi spokoju. Rzuciłem pierogi na patelnię i ruszyłem w stronę półki z Kylinem jak buhaj w kierunku stodoły. Szybkie mycie i suszenie. A to wszystko wbrew zasadzie, że nie odpalam nowego parownika póki nie przejdzie mi podnieta nowym sprzętem, którego akurat używam (czyli WOTOFO Profile RDTA), a ta wciąż trwa. Jednakże musiałem przekonać się sam, jak to jest z tym transportem w Kylinie Mini V2. Po prostu nie wytrzymałem.

Steup to grzałka z zestawu, czyli Fused Clapton 24GA x 2 + 32GA, A1, zwojów sześć, opór 0,3 oma, średnica 3 mm. Bawełna to sznurówka od WOTOFO XFiber Cotton 3 mm. LQ to premiks od Nostalgia Vibes (80 ml) 70/30 VPG zaprawiony 20 ml bazy z nikotyną o proporcjach 50/50 VPG. Proporcje gotowego lq niech każdy policzy sobie sam. :P

Wygląd Kylina jest jaki jest, nie będę oceniał czy ładny czy brzydki. Przeszkadzają mi tylko atomizery brzydkie ponadprzeciętnie, reszta nie ma znaczenia, tzn. nie wpływa na mnie negatywnie. Ale nie da się nie zauważyć, że jest to Kylin Mini V2, ale wizualnie bardziej jest to następca Kylina M niż pierwszego Mini. System zalewania i airflow to w zasadzie wierne kopie po małym faceliftingu. Tylko wnętrze bazy nawiązuje do poprzednika modelowego, czyli Mini V1. No dobra, ale co z tym transportem?

Pierwsze podejście to 45 wat przyłożone na grzałkę na świeżutkim setupie. I od razu chain vaping. Zatrzymałem się po ponad minucie jak zaczynało mi brakować tchu, a w kuchni nie było już wiele widać. W baniaku (prostym, bo wymieniłem; bulbów nie znoszę jak kura skarpetek) zostało ok. 2/3 lq. Postanowiłem dolać do pełna. Przy dolewaniu naprawdę nie marudziłem i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że zalało mi trochę bazę (lq w ustach przy pierwszych buchach). Ewidentny więc nadtransport, a sznurówki z WOTOFO w zasadzie w ogóle nie wyczesywałem, jedynie troszkę rozczesałem, żeby nabrała puszystości.

Podejście drugie to na start 50 watów, a potem zmiana na 55 watów. Buchy jeden za drugim, ile wlezie, żeby sprawdzić czy transport wyrabia. Żadnego bobra ani nawet jego przedsmaku nie poczułem w ogóle. Bądźmy szczerzy, chyba nikt nie wapuje aż takich sztachów (przewiew ustawiony na 3/4) i w takim tempie oraz tych watach (jak dla mnie za dużo na tę grzałkę; mam teraz podrażniony język zbyt ciepłą chmurą). Przez czas jaki trwa filmik zeszło z prostego szkła 3/4 lq (napełniony był po brzegi jak zaczynałem).

Efekt? Wietrzyłem pokój przez prawie pół godziny. Bobra lub jakichkolwiek oznak, że transport w tym szaleństwie nie wyrabiał nie stwierdziłem. Trochę mnie jeszcze zmuliło i trochę rozbolała głowa, no i atomizer jeszcze nieźle się zagrzał, akuski zresztą też.

Film z drugiego podejścia jest zbyt duży na imgbb, więc udostępniam link:


Podejrzewam, że w przypadku lq w proporcjach 70/30 VPG też da radę wapować na Kylinie Mini V2, a przynajmniej tak normalnie, na spokojnie. Problemy @
Awatar użytkownika
Bogu
z transportem wynikają na pewno ze zbyt dużej zawartości gliceryny w lq. Tak obstawiam. Ponieważ u mnie jest naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: ErNOL » pn wrz 28, 2020 9:03 pm

@
Awatar użytkownika
Bogu
Miałem na myśli, że nie jest ogólnie dostępny. A to, że fizycznie już jest, to wiadomo od jakiegoś czasu.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Bogu » pn wrz 28, 2020 9:02 pm

bo71rys pisze:@Bogu
Kolejna subskrypcja poleciała. :ok:
Fajnie się ogląda, tak trzymaj.

Dziękować . :doping:
bo71rys pisze:PS. Czy ten Twój wszechobecny i ulubiony liquid, to Red Astaire ??? :smoke:

W rzeczy samej, aczkolwiek mieszany z koncentratu w trochę mniejszym stężeniu niż premix, oraz dodany specjalnie spreparowany roztwór stevii do wyciągnięcia smaku bez przesadnej słodyczy i zabijania waty bawełny.

ErNOL pisze:Jeszcze nie ma V2, a już spora dyskusja...

Hmmm... wydaje mi się że jest, w przeciwnym wypadku zrobiłem recenzję czegoś innego z tą nazwą. :oo:

eD
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości