Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Polon » śr gru 30, 2020 7:58 pm

Mam i ja ten parownik z tego samego powodu. Sentymenty... Kochane sentymenty.
Pierwsze wrażenia są takie same jak u poprzedników. Nic dodać nic ująć. Zero jakiegokolwiek gwizdu, cicha i przyjemna praca parownika. Smak oddaje bardzo dobrze naprawdę bardzo dobrze.
Skorzystałem z porady kolegi @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
co do cofingu, kręciłem gotową grzałkę Tri Core Fused Clapton 26x3+38 fi 3 mm od Wotofo, bawełna to Firebolt Cotton. Mam wrażenie, że pierwsze trzy buchy są płytsze w smaku. Możliwe, że jest to przez tą grzałkę. Moc 35 W.
Zobaczymy, będę miał radochę bawiąc się przy nim żeby dojść do wprawy.
Panie Kylin zostaniesz pan ze mną trochę czasu. :D

Mam do was pytanie. Moje proste szkło jest wyszczerbione i chciałbym zakupić nowe. Tylko nie wiem gdzie w Polsce można nabyć je.
Może ktoś coś wie na ten temat?
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Krytyk » pn gru 28, 2020 10:59 pm

@Poczatkujacywaper Niżej niż 7 mm nie ma co dawać, bo boczne otwory działają intensywniej od dolnych. Dzieje się tak dlatego, że powietrze wędruje najkrótszą drogą. Można to sobie częściowo zrekompensować przymykając airflow, bo zwiększy to ciśnienie w parowniku.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: DooshPastesh » pn gru 28, 2020 7:57 pm

Ja mam na 7 mm. Niżej, o dziwo, smakuje gorzej. Wygląda co najmniej dziwnie, takie długie patyki, ale daje radę.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Goomowiec » pn gru 28, 2020 7:16 pm

Masz zaznaczone na "drabince" na jaką długość masz przyciąć nóżki. 7 milimetrów.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Mariusz87
Patronauta
Patronauta
Posty: 280
Rejestracja: śr maja 13, 2020 11:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1105 razy
Otrzymał podzięk.: 276 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Mariusz87 » pn gru 28, 2020 7:01 pm

Na ile przycinacie nóżki? Na 7 mm czy mniej?
Zasilanie: Lost Vape Thelema Solo.
Atomizer: Yacht Vape Eclise RTA, Taifun GTR.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: DooshPastesh » pt gru 25, 2020 8:20 pm

Wiele już napisano o tym parowniku, ale dodam swoje 3 grosze jak zagorzały fan marki. Postaram się skrócić co by nie nudzić.
Na plus zasługuje genialny przelot powietrza. Bardzo gładki i cichy. Za tym idzie smak. Smak w Kylinach jest zawsze na najwyższym poziomie, i tu mnie nie zawiódł. Jestem bardzo zadowolony.
Na minus przede wszystkim otwór na ustnik, który jest za płytki i 90% moich ustników nie pasuje, a ten z zestawu jest paskudny. Kolejnym minusem jest sam wygląd, ale jak wiadomo, jest to rzecz względna. Choć dla mnie osobiście linia Kylinów idzie w paskudną stronę, zaczęło się już z wersją M.

Mały bonus. Dla ludzi, którzy twierdzą, że Kylina Mini ciężko jest zmusić do chain vapingu. Rada jest prosta, i znana dla ludzi, którzy mieli pierwszą wersję lub wersję M. Wystarczy przyciąć bawełnę do krawędzi parownika, zrobić bufor Azgara i unieść ją podczas układania by całkowicie odsłonić otwory na liquid. Bawełna powinna być przycięta dość krótko i porządnie wyczesana.

Obrazek

Znalazłem jeszcze lepszy sposób na chain vaping w Kylinie. Jest jeszcze bardziej soczyście i smacznie, do tego, bez możliwego strzału liquidem w usta (co mi się zdarzyło w poprzednim sposobie). Rodzaj bawełny jest dowolny, wystarczy zrobić cięcie nośnika na Rutkowskiego®. Pod kątem 45 stopni, dotykając nożyczkami górnego rogu ramki AF. Dolny wąs układamy przyciskając pęsetą do LH, a górny wąsik zawijamy razem z zagięciem rogu ramki, ewentualnie docinamy, gdyby zachodził nad światło grzałki. Niedługo wrzucę film. To już jest ostateczna wersja, nic lepszego nie wymyślę, bo jest naprawdę dobrze. Mogę szczerze podziękować autorowi sposobu na Rutkowskiego® z tematu WPU. :ok:

Wrzucam obiecany film.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Goomowiec » pn paź 26, 2020 6:05 pm

Dobra, moje początkowe spostrzeżenia "na gorąco":

1. Setup jest denerwująco upierdliwy dla kogoś, kto ma większe dłonie. Wszystko jest niemal "na ścisk", trudno wyrobić się z paluchami. Jednak całość jest prosta do złożenia.
2. Bawełny nie ma sensu pchać "ile wejdzie", lepiej ją dobrze wyczesać przed założeniem komina.
3. Przepływ powietrza ma sporą regulację. Od takiej, gdzie ledwo da się "zassać", po taką, gdzie można spokojnie oddychać przez atomizer. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja ustawiłem sobie na 3/4 i przypomina mi to Blotto odkręcona na max.
4. Smak jest całkiem spoko, lecz drip tip (bo obstawiam, że to jego wina) pozostawia posmak plastiku. Oczywiście, wcześniej wszystko wykąpałem w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń, wyszczotkowałem szczoteczką do zębów i wypłukałem. Aczkolwiek, Blotto lepszy. Chmura jest spora i całkiem aromatyczna.

Teraz pozostaje mi "upalić" fabryczną grzałkę i założyć coś z DKMS v2. Powinno być lepiej.

Ps - nie ma ktoś na "zbyciu" złotego drip tipa? Czarny źle się komponuje. Wiecie, złoty Hcigar Warwolf, złoty Kylin, tylko drip tip czarny...

ErNOL
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: ErNOL » pn paź 26, 2020 6:56 am

Transport w tym parowniku nie jest najwyższych lotów. Dlatego, jeśli mogę tak napisać, polecam mocno wyczesać wąsy, naprawdę mocno. Wtedy nie łapie bobra i wszystko śmiga dobrze. Płyny 70/30.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Ampher
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:11 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Ampher » sob paź 24, 2020 3:26 pm

Tomba pisze:
Ampher pisze:Póki co mam wrażenie, że transport płynu w Destiny wyszedł im lepiej, nie złapałem bobra przy najdłuższych buchach a przy Kylinie czasami się zdarzą.

A jaką mieszankę używasz?


Prawie wszystkie premixy jakie używam to 70/30.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Postautor: Tomba » pt paź 23, 2020 6:48 pm

Ampher pisze:Póki co mam wrażenie, że transport płynu w Destiny wyszedł im lepiej, nie złapałem bobra przy najdłuższych buchach a przy Kylinie czasami się zdarzą.

A jaką mieszankę używasz?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości