Wotofo Profile M RTA

Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: edarek » wt gru 15, 2020 9:51 pm

Może tak :BtT:?
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Krytyk » wt gru 15, 2020 8:06 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
niestety nie mam tego parownika, a nie wiem, czy deck na mesh w Aromamizer Plus V2 ma takie same wymiary. Za to sprawdziłem Ci linijką i grzałka Clapton mesh z Profile RDTA ma 8 mm szerokości. :)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: lukiboss » wt gru 15, 2020 11:10 am

@pampalini, ja mesha w wersji extreme z RDTA dociąłem tak, żeby pasował do zwykłego Profile Unity i niestety, dupa blada, nierówno się to rozgrzewało co bym nie zrobił, siatka poszła do wywalenia (przed obcięciem rozgrzewała się idealnie równo).
SX Mini G Class + Kylin M PRO
pampalini
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile M RTA

Postautor: pampalini » wt gru 15, 2020 10:53 am

Superlux pisze:@Krytyk na kacu


Od czasów DV Doom nie kupiłem na stałe niczego na gotowe meszowe grzałki ale pamiętam opinie, że nie wszystkie (grzałki różnych firm) bywają kompatybilne z każdym parownikiem tego typu.


Faktycznie, są z deka szersze, ale wydaje mi się, że jeden pasek do przycięcia i zrobią się kompatybilne ze wszystkimi baniakami. Pytanie, jak to się będzie miało do rezystancji.
Jest jakiś posiadacz owych mesh-y chętny zabawić się w testera?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Superlux » wt gru 15, 2020 3:46 am

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu


Od czasów DV Doom nie kupiłem na stałe niczego na gotowe meszowe grzałki ale pamiętam opinie, że nie wszystkie (grzałki różnych firm) bywają kompatybilne z każdym parownikiem tego typu. Czy sprawdzałeś może te Wotofo Clapton-Mesh na Supreme v3? Pytanie być może idiotyczne, ale zawsze warto się upewnić.


:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Krytyk » pn gru 14, 2020 7:44 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
używałem ich w Profile RDTA. Miałem go nie kupować, ale wiesz jak jest. ;) W tej grzałce każdy z drutów Clapton rozgrzewa się indywidualnie od środka (nie od tej płaskiej poprzeczki na środku) i mamy tak jakby 14 małych grzałek. Smak oddaje bardzo dobrze i przez takie rozłożenie ciepła bawełna sporo wytrzymuje. Minusem jest to, że przy robieniu setupu trzeba uważać, bo są dość delikatne.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Superlux » pn gru 14, 2020 7:21 pm

Grzałki meszowe - clapton mesh pojawiły się już jakiś czas przed premierą Wotofo M. Czy ktoś może już ich próbował na innym sprzęcie?


:beer2:
Obrazek
pampalini
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile M RTA

Postautor: pampalini » pn gru 14, 2020 7:01 pm

Ja go zabrałem prawie że w ciemno. Kurdupel z 4 ml baniaczkiem i siatka mesh. Rozumiem, że dla jednych to wada, dla mnie ogromny plus. Obawiam się trochę tego nawiewu, nie ze względu na zawirowania jak to ujął kolega wyżej, a sam fakt umiejscowienia go na górze. Nigdy nie przepadałem za tym i szybko żegnałem się z takimi RTA. Oby nie tym razem.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Krytyk » pt gru 11, 2020 11:28 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
Mi się te wkładki nie podobają, bo powodują zawirowanie powietrza. Zamiast uderzać w grzałkę wpada zewnętrznym otworem i robi zygzak zanim trafi na dziury w kominie. Chyba, że ta wkładka jest na stałe, a obracać będzie się deck i skręcimy go jak Profile Unity RTA - w co wątpię.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile M RTA

Postautor: Metall » pt gru 11, 2020 7:14 pm

Tommy Black pisze:Też przemyśleć czy ja jeszcze lubię Blaszaka?

:cry:
Tommy Black pisze:Na razie wiem, że nie lubię kiedy ma rację, a tu, jego uwagi są celne i chyba ma rację? Ale ja to jeszcze... :)

Też nie lubię kiedy rację ma ktoś inny niż ja. Na szczęście to zdarza się równie często co epoka lodowcowa. :lol3:

A tak na serio. To są tylko i wyłącznie moje domniemania, dlatego niekoniecznie muszą się sprawdzić. I nawet dobrze, gdyby się zupełnie nie sprawdziły, bo będziemy mieć na rynku kolejny udany parownik. A tego dobra nigdy za wiele. Jednak kluczowe podobieństwa w budowie do Kylina M nie napawają mnie optymizmem. Wprawdzie Kylin M to bardzo dobry parownik, ale ostatecznie pod względem smaku musi ustąpić miejsca Doomowi i Profile Unity. Trzeba jednak przyznać, że ta wkładka (nasadka nawiewu z kominem jak w Zeusie X) może moje domniemania brutalnie zburzyć.

Prawda jest jedna i niezmienna, po prostu trzeba to sprawdzić empirycznie, bo domniemywać to można sobie w nieskończoność. Aczkolwiek ja tego sprawdzał nie będę, poczekam aż inni waperzy się wykażą i poświęcą swoje zasoby. Poza tym dizajn mnie skutecznie hamuje i schładza. ;)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: norton93 i 0 gości