Damn Vape Doom X RTA

Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Art80 » wt mar 16, 2021 10:01 pm

ErNOL pisze: obraca się po prostu tym plastikowym "szkłem"


No niestety się obraca >: i można niechcący przesadzić i mokra, tłusta plama na spodniach. Generalnie uważam, to za początek jakiejś tam "rewolucji" w tankach, ale jeszcze trochę wody w rzece upłynie zanim to zostanie dopracowane i całkiem możliwe że Damn Vape to nie będzię. Powinno to być robione za pomocą całego segmentu, z jakimś ogranicznikiem.
Zajarałem się na początku - i założyłem 8_ml bubla. :boi: :brawo:

eD
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom X RTA

Postautor: ErNOL » wt mar 16, 2021 6:47 pm

Robaczki. Szybkie pytanko. Kontrola przepływu liquidu - obraca się po prostu tym plastikowym "szkłem" czy jakąś całą sekcją?
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Art80 » ndz mar 14, 2021 3:10 pm

Na wstępie przywitam wszystkich, jak dobre wychowanie nakazuje.
Wapuję od 5 lat i czasami przeglądałem forum jako "gość". Dziś jednak zapragnąłem czegoś więcej :brawo: i założyłem konto. Posiadam ten parownik od kilku dni i jest świetny pod względem smaku i łatwości wickowania, mam jednak jeden ból d...u. Mianowicie chodzi o pocenie się w miejscu łączenia bazy z górnym elementem, a dokładniej na gwincie. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe i nie przeszkadza w użytkowaniu, nie mniej chodzi o sam fakt :smile: . Czy ktoś z szanownych ma tak samo, czy to urok mojego egzemplarza.
Ktoś coś? Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. :bry:

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
Art80
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Robson » śr mar 03, 2021 1:27 pm

Ostatnimi czasy używam w zasadzie tylko grzałek, które "mają w sobie" Ni80 (od Steam Crave - Ni60), więc będzie wytropione i zamówione tak jak radzisz @
Awatar użytkownika
Superlux
iu. ;)
Dodatkowo najbardziej smakuje mi waporyzacja na grzałkach o jak największym przelocie (jak ktoś nie wie o czym piszę, to zapraszam tu, do tematu naszego guru - Adama vel @
Awatar użytkownika
Haze
;)). Całkowicie nie rozumiem fenomenu drobniutkich siatek 300-400 mesh - dla mnie są po prostu niewystarczające i nie zaspokajają moich doznań smakowych - a z pierwszej łapanki już chyba nie jestem i z niejednej szpuli "ciasto" smakowałem. ;) No ale co kto lubi - jednemu wystarczy podbierak na plankton, inny musi mieć sieć na kaszalota. :lol:

Pozdrawiam. ;)
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Superlux » śr mar 03, 2021 6:52 am

@
Awatar użytkownika
BlackDragon



Fajnie że go masz ale może jakieś wnioski, wstępna ocena?


@
Awatar użytkownika
Robson



Zamów sobie z Chin, chyba że już są gdzieś w Polsce, grzałki Clapton S Mesh Coil -

https://www.fasttech.com/p/9735223

Jestem uzbrojony i nie waham się ich używać, moim zdaniem to taka mała rewolucja. Moim zdaniem są super i będą pasowały do Doom-a X.

Natomiast za żadne skarby nie kupuj tych, trochę je spieprzyli -

https://www.fasttech.com/p/9728824

Tylko ich nie pomyl, te dobre to Ni80 + A1, 0,15 ohm. Mają wymiary blaszek dołączonych do Twojego nowego mesia.
Te złe, poza tym że są złe :-D to A1, 0,20 ohm, lubią pęknąć w trakcie montażu i są w dodatku dużo większe, przeznaczone do Wotofo Profile RDTA.

Naprawdę warto :good: , tu już tak szybko nie wymigasz się siatką z rolki, tu porównanie nie jest już takie oczywiste. Może to kwestia nowości, nowej zabawki a ja podjarany rozgłaszam to wszem i wobec ale u mnie na razie rządzą.


Btw - są jakieś istotne różnice w użytkowaniu pomiędzy wersją pierwszą a drugą DV Doom?




Smacznego. :beer1:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Robson » wt mar 02, 2021 5:01 pm

No i proszę bardzo, dostałem awizo, popędziłem na pocztę a tam taki cudak. ;)

Obrazek

Delikatne wysunięcie z pudełka...

Obrazek

... i inspekcja wnętrzności.

Obrazek

Wstępny "loading" i porównanie wzrokowe z większym kumplem tj. Aromamizer Plus V2.

Obrazek

No i jedziemy moi drodzy! Nie ma co ziewać, UAC na Marsie czeka, walić tego łazika Perseverance i chore wizje Elona Muska, tu jest wojna! Tu się pacyfikuje hurtowo demony i inne pokraki a nie zbiera próbki jakiegoś żwirku do badań! :lol:

Obrazek


A tak poważniej - przełożyłem Dooma X na Mirage, ładniej wygląda. Wapuję dopiero jakieś pół godziny, więc nie liczcie na recenzję, jedynie to co zdążyłem wyczuć moją zdegenerowaną paszczą, to podbita słodycz - podobnie, choć może nie tak mocno jak w Kylin M - i delikatnie cieplejsza chmurka jak na 30 W.
Setup banalny, nawet przy szkiełku 8 ml, choć nie ukrywam, że przy kilku pierwszych sztachach trochę posiorbał - no ale to pierwszy setup, najważniejsze, że nie przecieka! ;) :D

Pozdrawiam.

PS: @bo71rys, @
Awatar użytkownika
ErNOL
, @
Awatar użytkownika
SzamanDM
... moglibyście wrócić na forum, brakuje Was i to czuć jak cholera... :(
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
BlackDragon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:13 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: BlackDragon » pt sty 22, 2021 6:29 pm

bo71rys pisze::bry:
Czy ktokolwiek go już posiada/testował ?

Mam go od wczoraj ze sklepu producenta, z dostawą u kuzynki w Holandii, wczoraj doszedł do mnie. :) Dzisiaj zrobiłem siatkę na nim i zalazłem Fizzy Juice Grape z E-dym.

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
BlackDragon
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: bo71rys » wt sty 12, 2021 10:24 pm

:bry:
Czy ktokolwiek go już posiada/testował ?
Kusi mnie, chociażby ze względu na pojemność bubble glass'a. :-D
Ktoś, coś?

I jeszcze dzisiejsza recenzja Mike'a:

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: iron64 » ndz gru 13, 2020 8:22 pm

Ciężko dyskutować nt. parownika, którego nikt nie ma jeszcze. To zmienione, tamto ujęte, a jeszcze inne dodane. Spoko. Tylko nie wiadomo nadal, jak przekłada się to na pracę parownika i na smak przez niego oddawany. Dla mnie v1 był taki sobie, nie był zły, ale w zachwyt nie wpadłem, a lubię meshe. Może ten jednak będzie lepszy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Metall » ndz gru 13, 2020 5:49 pm

Siedziałem sobie rano, piłem kawę, wapowałem, przeglądałem forum. Czułem wewnętrzny spokój i harmonię. Spełnienie. Od wielu dni kładę się spać spokojny, mojej głowy nie zaprzątają już natrętne myśli, że w świecie vape jest jeszcze coś, czego koniecznie musiałbym spróbować... I kurła trafiam na prezentację @
Awatar użytkownika
Ramses
a! Mój harmonijny, poukładany świat od razu runął i stanął w płomieniach pożądania. Dooma bardzo lubię i cenię. Dlatego przetestowanie wersji drugiej jest konieczne w moim przypadku.
Wprawdzie martwi mnie ta ceramiczna wkładka powszechnie stosowana w meshach, zamiast tego prymitywnego, autorskiego rusztu znanego z Dooma V1, który zapewniał swobodny przepływ lq wzdłuż całej bawełny pod grzałką, gwarantując jej boskie nawilżenie, ale wygląd parownika mnie po prostu urzeka. Zaryzykuję więc zakup i znowu wydam kasę na parownik, a miałem już sobie w końcu kupić coś innego, np. książkę, nowe buty, chleb.

PS
Przy kolejnej prezentacji @
Awatar użytkownika
Ramses
, miej litość... :cry:

Uzupełnienie:
Po wnikliwym zapoznaniu się z materiałami od producenta pojawia się nadzieja. Sugerowany sposób cięcia bawełny dla grzałki mesh ma zapewnić również jej nasączanie lq także od spodu, mniej więcej tak, jak w poczciwym, starym Doomie. Przy cięciu sugerowanym dla grzałek z drutu bawełna będzie nasączana tylko z boków (cięcie sugerowane dla grzałki mesh groziłoby zalaniem komory parownika).

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kanek82 i 33 gości