Damn Vape Doom X RTA

Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Robson » czw kwie 08, 2021 4:21 pm

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu to mówisz, że Clapton był bez "S"? ;)
Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi pierwszych dziesięć słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje se sprawy, że wkrótce będzie miał pełen baniak, zalany samogonem. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu mejla do nadciągającego Claptona z "S", że spotkanie jest w decku. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Krytyk » czw kwie 08, 2021 3:45 pm

@
Awatar użytkownika
Robson
„nexM Clapton S” są węższe od wypuszczonego wcześniej „Clapton Mesh” i powinny pasować też do Profile Unity RTA, ale to jeszcze trzeba zweryfikować. Można się pogubić. ;)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Robson » czw kwie 08, 2021 3:44 pm

Uwaga, Shenzhen dziś wjechało na kwadrat! ;)

ChrisB pisze:@
Awatar użytkownika
Superlux
niestety Clapton S Mesh Coil od Wotofo nie pasują , za szerokie u podstawy , a szkoda bo są super.


Na pewno mamy te same siatki Kristofersonie? ;)
Bo u mnie pasują idealnie, rzekłbym nawet, że u podstawy są ociupinkę węższe niż "korytko" zacisków w decku. ;)

Obrazek

Obrazek

P.S. Nie wiem Hefalumpki, co Wy macie do tej Kendo Gold Edition, którą kupiłem - jest prawilną, ;) niebieloną bawełną, wpadającą w lekki beż, ma także charakterystyczne dropki/zabrudzenia, bardzo przypomina oryginalną Muji... jedyne co zauważyłem podczas robienia setupu to trochę wolniej się nasącza, tzn. wolniej chłonie liquid.
Może kupiliście wersję od jakiegoś "nołnejma" robioną z prażonej kukurydzy? :lol: ;)

Pozdrawiam.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Art80 » pn kwie 05, 2021 11:32 am

W porównaniu z Unity, Doom X jest mniej "soczysty", produkuje odrobinę bardziej suchą chmurę.
Co generalnie nie jest złe w przypadku niektórych płynów.
Dla mnie jednak królem nadal pozostaje Unity, ze swoim podbijaniem słodyczy oraz charakterystyczną wilgocią.
To moja subiektywna opinia, na pewno podyktowana też tym że korzystałem z Prof. Unity praktycznie przez rok non stop,
był moim 1-ym meshem, i mam :bry: sentyment.
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: ErNOL » pn kwie 05, 2021 11:07 am

@
Awatar użytkownika
iron64

Dokładnie jak piszesz. Wolę zwykle grzałki. Jednak odkąd mam tego X, to nie będę ukrywać, że siedzi na modzie od około 3 tygodni. Używam może nie stale każdego dnia, ale jak na mnie to wychodzi bardzo często w kategorii mesh. Wręcz bardzo często. Smak oddaje poprawnie. Nie porównam do Unity, bo tamtego nie używałem od miesięcy i nie pamiętam, jak wypada ze smakiem. Mam jedynie wrażenie, że nie jest tak mega słodki, jak Unity, co mnie cieszy bo premiksy mam słodkie. I to bardzo. Czy warto brać, jak ma się wersję bez X? Trudno powiedzieć. Napiszę w ten sposób - wersja bez X nie gościła na modzie dłużej niż tydzień. X siedzi od nowości... Przełomu nie ma, ale mała ewolucja już tak. Jak na mnie i mesh, to powiem, że lubię ten parownik.
:)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: iron64 » pn kwie 05, 2021 8:45 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL
jak wypada ten parownik? Wiem, że wolisz grzałki, ale cenie twoją opinię pomimo tego. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Superlux » sob mar 20, 2021 3:40 am

Robson pisze:Kendo niedobre, Claptony za szerokie... Normalnie "nie wytrzymię" zaraz z Wami. Obrazek
Dobrze, że moje decki w Plus V2 i Ragnarze nie mają ograniczników i można załadować nawet siatę z płotu od sąsiada. :lol:



Teoretycznie mają te tradycyjne, najmniejsze wymiary. Mowa o polecanej wersji drugiej - 16/6,8 mm (te wymiary identyczne z tymi do Doom X) które są dużo mniejsze niż te od Profile RDTA, są jednak grubsze od tych dedykowanych do Doom X, mają 0,2 mm zamiast 0,1... i nie wiem jak mogą się nie mieścić, przeca tam można dokręcić i 1 mm a nie 0,2. :roll: No ale Ty jesteś zdolny chłopak i sobie to zapakujesz w pińćset innych miejsc. :-D U mnie pasują właściwie wszędzie gdzie mają pasować (jestem umiarkowanym fanem mesza jako grzałki) - Wotofo Profile, Vapefly Plus Mesh, Doom. Widziałem i próbowałem je też z Zygfrydem, @
Awatar użytkownika
Robson
, nie trać nadziei. :lol:


PS: Szerokość u podstawy, jak to określił @
Awatar użytkownika
ChrisB
- skrajne słupki w grzałce bywają minimalnie wyższe (co czyni grzałkę minimalnie szerszą, choć teoretycznie wszystkie słupki powinny mieć ten sam wymiar - 6,8 mm), jeżeli w tym jest problem to po prostu je przytnij... odrobinkę, ja tak zrobiłem z Zygfrydem . Generalnie te grzałki nie są i nie mogą być tak regularne (również powtarzalne co do mikrona, chyba że Chińczycy nad tym jeszcze popracują) jak tradycyjne blaszki. Wystarczy spojrzeć na samą budowę.





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Robson » pt mar 19, 2021 10:04 pm

Kendo niedobre, Claptony za szerokie... Normalnie "nie wytrzymię" zaraz z Wami. Obrazek
Dobrze, że moje decki w Plus V2 i Ragnarze nie mają ograniczników i można załadować nawet siatę z płotu od sąsiada. :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
ChrisB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 03, 2020 10:18 am
Lokalizacja: Szprotawa
Podziękował: 139 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom X RTA

Postautor: ChrisB » pt mar 19, 2021 8:31 pm

Mam i ja. ;)
Pierwsza rzecz w porównaniu do starszej wersji to airflow.
W nowej działa bardzo płynnie. :-D

Druga sprawa to te plastikowe baniaki z regulacją przepływu cieczy. Jak dla mnie niepotrzebne i przekombinowane.
Powiem szczerze , że po zalaniu jasnożółtego liquidu nie widać ich zbyt dobrze.

@
Awatar użytkownika
Superlux
niestety Clapton S Mesh Coil od Wotofo nie pasują , za szerokie u podstawy , a szkoda bo są super.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom X RTA

Postautor: Sobear » śr mar 17, 2021 10:06 pm

O, widzę, że ktoś się zgadza z moją opinią co do Kendo. Gorszego szajsu w życiu nie miałem.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r i 28 gości