Oumier Bombus RTA

Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bombus RTA

Postautor: edarek » pt sty 15, 2021 8:35 pm

Kilka dni temu dotarł do mnie ten atomizer.
Dzisiaj dopiero miałem chwilę, żeby nim się zająć. Nie jest to jakaś nowość, ale względnie bezproblemowe konfigurowanie, dobre oddawanie smaku i przystępna cena skłoniły mnie do wystukania kilku zdań o nim.

Obrazek

Mój egzemplarz, (jak wszystkie inne moje) jest w kolorze SS i świeci się jak psu ... :-D

Obrazek

Atomizer jest bardzo zgrabny i stosunkowo niewielki, bo wraz z ustnikiem ma 44 mm wysokości i 24,5 mm średnicy. Pojemność na prostym szkle 2 ml, ze szkłem bulb 3,5 ml. Jak już zauważyłem, to bardzo niewiele i czeka mnie częste dolewanie.

Obrazek

Ustnik jest dość nietypowy, ponieważ jest to typ 510 rozszerzający się u góry. Spokojnie mógłby być 810. Zalewanie odbywa się przez obracany dekiel, który odsłania otwory wlewowe.
Baza bez problemu mieści grzałki o średnicy wewnętrznej 3 mm. Cztery punkty mocowania, pozwalają montować grzałki kręcone w obu kierunkach. Nawiew powietrza bezpośrednio pod grzałkę.

Obrazek

Jednak 6 zwojów z drutu, który ma sens V2, daje już ciepłą chmurę i przy chain vapingu może być za ciepło, warto więc zakładać delikatniejsze grzałki.

Obrazek

Chmura z tej grzałki na 30 W jest bardzo obfita i wilgotna.
Dolne zasilanie powietrzem z dość szerokim zakresem regulacji, więc oddychający wiadrem, jak i miłośnicy RDTL powinni być zadowoleni. ;) Kultura pracy jest bardzo przyzwoita w całym zakresie regulacji.

Obrazek

Kończąc te wypociny ;), uważam, że Bombus wart jest uwagi.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 33 gości