Vision Eternity

Awatar użytkownika
Vanter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 03, 2021 3:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Vision Eternity

Postautor: Vanter » czw lip 08, 2021 2:42 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nie uwierzysz kolego, ale udało mi się namierzyć ten atomizer i to w Polsce. Maja na stanie 3 sztuki, z czego ja już złożyłem zamówienie na 2.

Sklep ma tylko dwa punkty w mniejszych miejscowościach, prostą stronę sklepu ze wzoru. Pierwotnie nie wzbudził we mnie zaufania, więc napisałem zapytanie o dostępność towaru. Jednak jeśli przez tyle lat przetrwali na rynku i zachomikowali dla mnie Eternity w cenie 55_, to już ich niemal kocham. Jak masz nadal ochotę przetestować starego rupiecia, to szybko zajrzyj tu.

eD
Awatar użytkownika
Vanter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 03, 2021 3:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Vision Eternity

Postautor: Vanter » śr lip 07, 2021 6:52 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
sobie chwalił jego pełną wersję, oglądałem / czytałem również inne recenzje i raczej opinie wydawały się umiarkowanie pozytywne. Był też dostępny w czarnej wersji tam gdzie brałem zasilanie, a obecnie nie_ma zbyt dużego wyboru, pierwotnie chciałem Widowmakera ale był tylko trenczowy. W planach mam jeszcze zakup kilku parowników choćby miały robić tylko za wystawkę na półce. Docelowa kolekcja od Vandy Vape to: Widowmaker RTA, PYRO V3 RDTA, REQUIEM RDA, MESH V2 RDA. Poza tym na pewno jeszcze Steam Crave - Aromamizer Supreme V3 RDTA.

Już sprawdzam tego Bishopa i dodaje do listy must have.

 ! Wiadomość od: Miodu
Bardzo prosimy o poprawną pisownię panie @
Awatar użytkownika
Vanter
.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vision Eternity

Postautor: Marcin Gdynia » śr lip 07, 2021 6:29 pm

Cofaj zamówienie, bierz Bishopa!
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Vision Eternity

Postautor: fistaszek » śr lip 07, 2021 6:17 pm

Vanter pisze:Zamówiłem Berserkera Mini V2 i zobaczymy jak to się sprawdzi.
SB


No to gorzej trafić nie mogłeś. Te Berserkery w wersji 2 to padaczka. Jak przespałeś ostatnie kilka lat, to czemu najpierw nie podpytywałeś?

eD
Awatar użytkownika
Vanter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 03, 2021 3:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Vision Eternity

Postautor: Vanter » śr lip 07, 2021 6:06 pm

@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
ano zniknął. Serdeczne dzięki za poparcie oraz powodzenia w poszukiwaniach.
Udało mi się znaleźć resztki oryginalnego ET i 4 różnych klonów. Jego szerokość to 1,4_cm, natomiast komora jest mniejsza o około 2_mm. Ten mój niestety zgubił gwint (510). Dodatkowo potrzebowałem szczypiec oraz kombinerek by go odkręcić. Przypuszczam, iż jedną z jego głównych cech konstrukcyjnych oddawania dobrze smaku mogło być przegrzewanie się. ;) Cała konstrukcja nagrzewała się wraz z płynem w nim, przez co kolejne zaciągnięcia w początkowej fazie mogły być wzbogacone o zgromadzoną mgiełkę w dość wysokiej konstrukcji. Wlot powietrza nie był regulowany a jego średnica była odrobinę poniżej 1_mm, więc mały żylak za uszami był. Natomiast w połowie wysokości był separator z iglicą.
PS: Jego klon nazywał się Saturn Venus.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vision Eternity

Postautor: Marcin Gdynia » śr lip 07, 2021 5:04 pm

Mój post został ocenzurowany, mimo, że nie łamał regulaminu, zatem powtórzę. Świetny temat @
Awatar użytkownika
Vanter
, również szukałem tego atomizera. Lubię starsze sprzęty.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Vision Eternity

Postautor: Sobear » śr lip 07, 2021 3:24 pm

@
Awatar użytkownika
Vanter
Ostatnie 2-3 lata to renesans parowników MTL i nie ma żadnego problemu żeby znaleźć coś sensownego, co nie będzie kosztowało milionów.
Sam dłuuuuugo byłem stricte DTL-owcem, ale jakiś rok temu przeszedłem na MTL i nie mam zamiaru wracać do sprzętu w typie generatora dymu.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Vanter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 03, 2021 3:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Vision Eternity

Postautor: Vanter » śr lip 07, 2021 3:24 pm

Zaczynałem wapować dawno temu, a kończyłem, jak wychodziły chyba Kayfun Lite więc jestem trochę takim dinozaurem, który przespał całe eony w świecie chmurzenia i teraz się budzi. Pierwsze nowe parowniki już do mnie zmierzają, następne są w planach więc będę testował tą technologię 21 wieku i zobaczymy co jest warte. Niestety parowniki / inhalatory (przynajmniej te gdzie sami budujemy grzałki) stały się maszynkami do chmurzenia, ale nie zamierzam się poddawać.
Zamówiłem Berserkera Mini V2 i zobaczymy jak to się sprawdzi. Wszystkie dripery jakie obecnie widziałem mają komory dość sporych rozmiarów.
Znalazłem jeszcze Vapros KinTa Tank, ma chyba gotową grzałkę i ogólnie jakoś mnie nie przekonuje, ale jest tani więc kiedyś może przetestuję.
Marka Vision jeszcze niby istnieje, ale raczej nie rozwinęła skrzył przez te lata. ;)

SB
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Vision Eternity

Postautor: Krasnal45 » śr lip 07, 2021 2:51 pm

@
Awatar użytkownika
Vanter

Nie przeczę, że temat ciekawy i wart podyskutowania, ale to sprzęt archaiczny i nie przystający już do rzeczywistości. Raczej podobnego typu parowników już nie znajdziesz, no chyba, że gdzieś w zasobach starych waperów. To muzeum to taka przenośnia była.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vanter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 03, 2021 3:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Vision Eternity

Postautor: Vanter » śr lip 07, 2021 2:43 pm

Filmik dodałem poglądowo, był po polsku to myślałem że się nada najlepiej, jak coś są też inne zagraniczne.
Jeszcze nie spotkałem się z muzeum modów i atomków ale to ciekawy temat, mam nadzieje że kiedyś takie powstanie.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 19 gości