Digiflavor Siren MTL RTA V4

Awatar użytkownika
Borol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 07, 2021 6:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: Borol » ndz lis 07, 2021 8:37 pm

U mnie teraz zadziałał, zabieram się do studiowania. Pozdrawiam.

 ! Wiadomość od: Miodu
W języku polskim @
Awatar użytkownika
Borol
, zdania zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką. Czasem używamy też przecinków.
Moje chmurkacze:
Lost Vape Mod Grus 100W & Augvape Druga RTA
Kizoku Techmod & Digiflavor Siren v4 / BP Mods - Pioneer RTA
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: Broda » ndz lis 07, 2021 8:08 pm

@
Awatar użytkownika
Borol
można kupić gotowe jak i nakręcić własne.
Temat odnośnie drutu do MTL - https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

-EDYTA-
Dostałem info, że powyższy link nie działa. U mnie działa, więc nie wiem co jest grane, ale poniżej link do tego samego tematu:
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?t=4557&start=20.


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Borol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 07, 2021 6:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: Borol » ndz lis 07, 2021 7:03 pm

Witajcie chmurkacze, też jestem posiadaczem Siren-ki V4. Ogólnie z wyglądu i aspektów technicznych jestem bardzo zadowolony. Mam jednak problem z setupem, a dokładniej grzałkami, wiem że producent dodaje 4 grzałki od siebie, jednak kiedyś się skończą i one. Jak Wy rozwiązujecie problem takich " małych grzałek", kręcicie sami czy macie może do polecenia jakieś gotowce oraz jak wysoko ustawiacie grzałkę? Mi zalewało Sirenkę i podniosłem dosyć wysoko ok. 2 mm. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
LICHU
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: wt maja 29, 2018 12:31 pm
Lokalizacja: Slask
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: LICHU » pn paź 11, 2021 5:31 am

Nie jest ciasny, na max otwarty jest dość luźny jak to Syrenki, ja używam w połowie zamknięty. A zaznaczam, że nie lubię dostawać żylaków za uszami. Co do pojemności, to jest bardzo oszczędny, aż sam się zdziwiłem.

MD
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: Marcin Gdynia » ndz paź 10, 2021 6:19 pm

@
Awatar użytkownika
LICHU
bardzo ładny zestaw. Pewnie ze sklepu na literkę "e" bo w nim jest dostępny i atomizer i zasilanie. Miałem w ręku Syrenkę, pociągnąłem nawet "na sucho" i uznałem, że musi być bardzo ciasna. Do tego te 2 ml pojemności i ostatecznie podjąłem decyzję, że zostanie na półce sklepowej. Mógłbyś się odnieść do moich obaw?
Awatar użytkownika
LICHU
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: wt maja 29, 2018 12:31 pm
Lokalizacja: Slask
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: LICHU » ndz paź 10, 2021 7:14 am

Ja tylko napiszę, że tak dobrego MTLa dawnoooo nie miałem. Jest po prostu genialny i pięknie oddaje smak.

Obrazek
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: VelKot » wt paź 05, 2021 7:09 am

Hejka.
Pojawił się w najbardziej popularnym sklepie na literkę e :).
Jeśli ktoś by nadal chciał sprawdzić, to znajdzie go w całkiem przystępnej cenie.
gol0mp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 28, 2021 12:29 am
Lokalizacja: częstochowa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: gol0mp » śr wrz 22, 2021 8:43 am

Tak, szkiełko da się zdjąć, jest wciskane i ma na sobie uszczelkę, trochę to zajęło, bo parownik w pracy i co chwilę zapominałem sprawdzić i odpisać.

eD
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: Marcin Gdynia » czw wrz 16, 2021 12:53 pm

@
Awatar użytkownika
gol0mp
dzięki za kilka słów o tym atomizerze. Ostatnio trzymałem go w ręku i zapomniałem sprawdzić jednej, ważnej rzeczy. Czy to szkiełko da się całkowicie wykręcić? Sprzedawca miał tylko kolor czarny, dzięki czemu moja choroba nie zakończyła się nawrotem i nie kupiłem go. Po prostu do niczego mi nie pasuje. Cena fajna - 109 PLN. Sprawdzałem przepływ bez setupu i powiem szczerze, że na pełnym otwarciu było bardzo ciasno. Miłego dnia.
gol0mp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 28, 2021 12:29 am
Lokalizacja: częstochowa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren MTL RTA V4

Postautor: gol0mp » czw wrz 16, 2021 11:52 am

Siemka, Sirena mam już kilka dni i mogę co nieco o nim powiedzieć. Ogółem sprzęt dość ciekawy: ukryty przepływ powietrza i bardzo niskie szkiełko, a w zasadzie plastik ma swoje plusy, bo ciężko będzie je uszkodzić, niestety wiąże się to z tym, że nie wiemy ile liquidu zalewamy. 2_ml pojemności, to dla mnie nie problem, bo lubię często zmieniać smaki, a poza tym to MTL, większość parowników DL ma 4-5_ml, co przy dwóch grzałkach znika równie szybko. Wiadomo nie jest to żadna rewolucja, ale jest naprawdę dobry, nie zauważyłem w nim żadnych wad ukrytych, niestety też mnie nie zaskoczył. Grzałkę montuje się dość łatwo, nóżki nie uciekają przy dokręcaniu i z bawełną też nie miałem żadnych problemów, nawet dając jej trochę za mało nie było żadnych wycieków, jedynie chwilowe siorbanie po pierwszym zalaniu. Porównując go do innych maksymalny przepływ powietrza w v4 jest porównywalny z 3,5 dziurki w Siren v2 lub Pioneer z insertem 1,5_mm otwarty na przelocie z dziurkami. Podsumowując z plusów: żadnych wycieków, gwizdania, problemów z budową i obaw o stłuczenie szkiełka. Na minus jak dla mnie ustnik, trochę zbyt długi ale to względy estetyczne, niestety zapasowy krótszy ma tendencję to zbierania się skroplin.

eD

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Claude [Bot], Grubson022, Igoreczek, Magiel i 23 gości