Hellvape Dead Rabbit R Tank

Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: petryk88 » śr wrz 01, 2021 5:16 pm

Ale to znowu Mesh... Mam takie gotowce: "SMRT PNP Rebuildable Coil Kit" do Drag'a X i wymiana Mesh'a jest bajecznie prosta, wszystko zajmuje połowę czasu wickowania parownika RTA. No właśnie ale to znowu ten Mesh... Zakupiłem nawet Kylina M w poszukiwaniu smaku, no i w porównaniu do w/w kitu nie powalił mnie na kolana. Wróciłem do Rebirth RTA na własne grzały. Mesh jest ostry - takie słodkie wino w porównaniu do wytrawnego grzałkowca - co kto lubi...

Ale jest jeden wielki plus takiej konfiguracji, nie ważne jak szybko, czy dokładnie złożysz setup (a przy użyciu narzędzi z zestawu nie ma możliwości zrobić tego źle) - gotowe grzałki to całkowita eliminacja przecieków.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1235
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1549 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: Krytyk » śr wrz 01, 2021 4:58 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
trochę szkoda, że grzałki mają te nóżki, bo nie założymy meshu ze szpuli i „blaszek” od OFRF. Wtedy byłby już znacznie ciekawszy. Jednak konstrukcja w stylu gotowych grzałek wymusza pewne rzeczy i ciężko to przeskoczyć.

Byli na forum fanatycy budowania grzałek do sprzętu Voopoo w podobny sposób, więc może ten królik jednak się przyjmie. :)

Jeżeli chodzi o design, to kwestia gustu, ale dla mnie to też takie 3/10. :lol1:
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: Tommy Black » śr wrz 01, 2021 4:29 pm

Krytyk na kacu pisze:Czy ma to sens, jeżeli są przecież pełnoprawne RTA? Sam nie wiem, ale miłośników pewnie znajdzie.


Jakoś wątpię aby zainteresował wielbicieli RTA a tych z awersją do fabrycznych grzałek na sztandarach rozwijanych gdzie się da, na pewno nie. Jest to jednak ciekawa sprawa dla czcicieli grzałek, gotowych, fabrycznych. Choć i tu bywają tacy których irytuje konieczność wydobycia grzałki z blistra. Sam pomysł z tymi blaszkami meshowymi z nóżkami, bardzo mi się podoba; mam nadzieję że, te blaszki będą z różnych metali.
Niestety, czego nie mogłem napisać w krótkiej prezentacji, kompletnie nie podoba mi się design tego Królika. Na pewno tego nie kupię. Ale może te grzałki da się zastosować w czymś innym?
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1235
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1549 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: Krytyk » śr wrz 01, 2021 3:04 pm

Oj doją markę, a napisu „Designed by Heathen” już od jakiegoś czasu nie widać. :P

Naprawianie grzałki w Sub-Ohm tanku to dla mnie jak powrót 5 lat do tyłu i regenerowanie grzałki do Eleaf Melo 2. Czy ma to sens, jeżeli są przecież pełnoprawne RTA? Sam nie wiem, ale miłośników pewnie znajdzie. :)
Poruszam się w oparach dymu.
SirKordian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pn paź 14, 2019 1:32 pm
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: SirKordian » śr wrz 01, 2021 8:38 am

Genialne. Musze go mieć. W Polsce jeszcze nie widzę, a z zagranicznych wolę nie zamawiać, aby uniknąć przygód.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit R Tank

Postautor: Tommy Black » śr wrz 01, 2021 8:12 am

Obrazek

Chłopcy z Hellvape wypuścili atomizer na gotowe grzałki który okazuje się być całkiem niezłym RTA... więc popatrzmy na to...

Obrazek

Materiał: Stal nierdzewna
Atomizer Typ: bezobsługowy
Pojemność: 2/5 / 6,2 ml
Średnica: 25.5mm
Wysokość: 51mm z dripem
Złącze: 510, pin pozłacany
Waga: 64g
Kolory:

Obrazek

Wygląda jak zwykły atomizer lub nawet RTA - wymiary są średnie, wystrój minimalny. Ten ostatni zawiera logo i kilka wzorzystych radeł. Ogólnie atomizer robi dobre wrażenie, najwyraźniej dlatego, że jest wykonany w firmowym stylu znanym fanom marki. I popatrzmy na te wymiary.

Obrazek

A teraz grzałki i sposób ich "regeneracji" a raczej wymiany...

Obrazek

Obrazek

Wygląd szczegółowy:

Obrazek

Bardzo dokładny zwymiarowany wygląd i ciekawostka od razu, drip 510. Czemu?

Obrazek

No i co otrzymujemy w pudełku?

Obrazek

!5 sekund według chłopaków z Hell potrzeba na wymianę grzałki. Muszę to sprawdzić... :smile:

Cena na dziś, ok. $ 34.00

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Claude [Bot], Grubson022, Igoreczek, Magiel i 23 gości