Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Filemon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 06, 2018 10:58 am
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Filemon » śr maja 09, 2018 6:54 pm

Orientuje się ktoś czy ten dual sprzedawany w sklepie na E za 100 odjąć jeden, jest z extenderem na 6ml i tym top capem ułatwiającym zalew? :)
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: piowolt » śr maja 09, 2018 6:06 pm

Z dużym zainteresowaniem czytam wątki o tym parowniku, wczoraj mój Gryffin poszedł do reklamacji z zaznaczonym ptaszkiem"zwrot gotówki" i zamierzamy za te pieniądze kupić właśnie Ammita duala.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: siema13 » śr maja 09, 2018 2:54 pm

W moim przypadku nie tyle cieknie co poci się od spodu w okolicach pierścienia kontroli powietrza, ale nie rzyga otworkami airflow nawet jak zalewam przy odkręconych regulacjach:). Tak jak w przypadku rzygania liquidem z otworków moim zdaniem można to rozwiązać odpowiednim setupem grzałki i waty oraz odpowiednim napełnianiem, tak pocenie się przy pierścieniu jest chyba przykrą przypadłością tego typu atomizerów:(((
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: piowolt » śr maja 09, 2018 11:14 am

Pytanie do tych którym cieknie: czy zalewając tanka nie robicie tego przypadkiem przy otwartych otworach do regulacji dopływu liquidu?

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
.:Jack:.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob wrz 16, 2017 6:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: .:Jack:. » pt maja 04, 2018 4:58 pm

Jeden z Kolegów zastanawiał się,czy Ammita 25 single dodać do tego tematu.Dodałem i czekam na reakcję Moderatorów :roll:
Przyfrunął do mnie dzisiaj,zakupiony od jednego z Kolegów na zaprzyjaźnionym Forum.Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne,rozkręca się łatwo,nic się nie zacina.
Użyłem drutu,który ma sens,7 zwojów na fi3mm,nośnik Kendo,scottish roll,dosyć ciasno w grzałce,końce obcięte z obrysem bazy ,rozczesane i włożone luźno w kanały.
Zapodałem 28W i mocno się zdziwiłem chmurką i smakiem,który o dziwo w porównaniu z moimi innymi parownikami był zupełnie odmienny...na korzyść zresztą.Czytając wypowiedzi o Ammicie dualu liczyłem się z ew. wyciekami i poceniem...nic z tych rzeczy,nic nie cieknie póki co,zwierzaka nie uświadczyłem jak na razie.Chmurzę własne tytoniówki
na aromatach od MA, 3mg/ml 50/50 i zauważyłem,że w porównaniu do obecnie używanych parowników ( Merlin,Skyline,Hussary,TGT3 ) będę musiał zejść z mocą LQ do 2mg/ml.
Przeszedłem długą drogę od MTL (18mg/ml ) do DL ( 3mg/ml ) przez wszystkie Kayfuny, TGT i wiele innych i dopiero teraz poczułem co to jest DL,nic nie ujmując wymienionym atomizerom,a wręcz przeciwnie,bo przy dobrej kawce miło popykać sobie MTL.Myślałem,że skończę z zakupoholizmem,ale niestety to nałóg silniejszy od śmierdziuchów :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
K-4,K-5,TGTII,TGTIII,TGT4,GEM,Intake,Blotto,Kylin Mini V2
Hussar Coppervape,SJMY,Skyline,Merlin RTA,Aromamizer RDTA,Ammit 25 single,OBS Crius+,Pharaoh,Dvarw DL,MTL
Pico75W,Pico25, Espion 200W,ProVari Mini2.5,IPV D4,Tesla Wye85W,Swag2,Warwolf

18mg>>2,8mg/ml
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » pn mar 26, 2018 2:44 pm

W moim Ammicie sytuacja jest w miarę opanowana, nie mam wycieków, smak coraz lepszy, powoli uczę się robienia setupów.
Jest problem pocenia się od spodu z pomiędzy bazy a pierścienia regulacji przeciągu i obawiam się, że to jest po prostu taka jego wada bo nie umiem znaleźć sposobu żeby to wyeliminować.
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: regis » pn mar 26, 2018 10:38 am

Ponieważ nie mam możliwości wyedytowania postu napiszę ciąg dalszy w kolejnym.
Przesyłka właśnie dotarła i - co ciekawe- dotarła w 14 dni od momentu zamówienia.
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: regis » pn mar 19, 2018 9:24 pm

Miło czytać, że moje doświadczenia były dla kogoś przydatne. @
Awatar użytkownika
Gregory
: powodzenia w dalszych działaniach :)

Tommy Black pisze:
regis pisze:A swoją drogą, nie wiedzialem że Geeki mają własny sklep.


Na razie nie wiadomo czy to sklep, czy punkt przyjmowania cudzej kasy, bo opłacone zamówienie jeszcze do mnie nie dotarło, ale to dopiero kilka dni, więc dajmy czas gołębiom pocztowym i umyślnym konnym na dostarczenie.
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » pn mar 19, 2018 10:22 am

Po tygodniowej przerwie wróciłem do Ammita, musiałem trochę od niego odpocząć, przed odstawieniem rozebrałem, metalowe elementy zalałem wrzątkiem wszystko wymyłem wysuszyłem i powędrował na półkę.

Składając go na nowo sprawdziłem za radą @
Awatar użytkownika
regis
pin i okazało się, że dało się go dość sporo dokręcić :shock: po półtorej doby i jakichś 5 baniakach wybuchanych sucho jak na pustyni :D dzięki wielkie @
Awatar użytkownika
regis

Co do grzałek i całej reszty myślałem, że więcej z niego nie wycisnę i ogólnie jest to słaby pod względem smaku parownik, no i okazało się, że ... cóż że sprzętu kupa jak z vapera d...a :oops:
Ułożyłem bawełnę zdawało mi się, że jak wcześniej i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu oddawanie smaku poprawiło się na tyle, że brakło mi skali żeby to określić :ok:

Cóż, wnioski nasunęły się same a najważniejszy z nich to - duuużo nauki przede mną, ale ten mały wielki sukces dał mi wielkiego kopa i chęć dalszego działania :smile:
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Tommy Black » śr mar 14, 2018 3:26 pm

regis pisze:Nie wiem, czy nie zostane zlinczowany za podanie linku, ale zamówiłem tu: https://www.geekvape.com/store/parts-ac ... /pins.html


No i nie zostałeś zlinczowany. Na dodatek w nagrodę za odwagę, zdecydowane działanie mimo grożącego niebezpieczeństwa, z którgo zdawałeś sobie sprawę, zostaleś nagrodzony.
Chęć pomocy koledze zwyciężyła strach! *shock*
Teraz stanowisz przykład salonowej odwagi i jeśli będziesz dalej kroczył obraną drogą to się doczekasz jeszcze większej nagrody. Chwała i pomnik Ci grożą... :) ;)

PS
A swoją drogą, nie wiedzialem że Geeki mają własny sklep. *czajniczek*

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Tricksos i 28 gości