Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: basika » pt sie 25, 2017 1:23 pm

@
Awatar użytkownika
adamsud
zazdrość mnie zżera. ;) Na przyszłość rezerwuj dwa miejsca w samolocie.

miblah pisze: Grzałki da się tam wsadzić fikuśne, ale trzeba je właściwie dobrać (myślę, że będzie jakaś okazja by to wyjaśnić), o co już się pewnie @
Awatar użytkownika
basika
postara - ja ją popchnę :lol:

@
Awatar użytkownika
miblah
sama nabrałam ochoty na zabawę z tym parowniczkiem, tym bardziej przyłożę się do fajnych grzałek. Toż to profanacja wkładać tam zwykłe druty :P
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: miblah » pt sie 25, 2017 1:13 pm

Adamie - nie widziałeś jeszcze chyba bałaganu ;) Cieszę się, że atomizer Ci podpasował. Grzałki da się tam wsadzić fikuśne, ale trzeba je właściwie dobrać (myślę, że będzie jakaś okazja by to wyjaśnić), o co już się pewnie @
Awatar użytkownika
basika
postara - ja ją popchnę :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: adamsud » pt sie 25, 2017 1:07 pm

Otrzymałem wreszcie ten parownik. Była to moja pierwsza wizyta w Chinach a że zamówiłem w samolocie miejsce z dala od okna więc lot trwał dosyć długo.
Kilka zdjęć:








Atomizer posiada dużo większe możliwości (poprzez dogodny dostęp do śrubek) na montaż grubszych grzałek niż używany przeze mnie do tej pory sprzęt. Dlatego zamontowałem w nim grzałkę zakupioną w sklepie o niskiej rezystancji.





To jednak nie dla mnie. Niska rezystancja grzałki wymagała większej mocy, której użycie skutkowało nadmiernym nagrzewaniem się sprzętu. Dym też był do dupy - mizerny i ciepły.
Dlatego zmieniłem grzałkę na zwyczajną z drutu SS316L.



Atomizer zaczął pracować tak, jak należy. Dym jest przyjemnie chłodny i w obfitej ilości. Już wiem, że to będzie mój ulubiony parownik. Kapitalny sposób wlewania liquidu (od góry). Sprzęt wykonany jest starannie. Nic nie przecieka. Wszystko do siebie pasuje. Wielkie dzięki dla @
Awatar użytkownika
miblah
, który zwrócił moją uwagę na ten atomizer. Muszę kupić kolejny ale tym razem może wersję 25.
Wybaczcie bałagan widoczny na zdjęciach. Byłem tak podekscytowany ...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: miblah » pt sie 18, 2017 7:45 am

@
Awatar użytkownika
jaro1959
- zależy jak "dopaszczujesz" ;) wczoraj czytałem, że tak się da, używając goblina 3 mini. Fuji wygląda prawie jak Siren tylko w wersji DTL. A nawiew ma z dołu i z góry. Jak wystarczy Ci zamknąć prawie maksymalnie wloty, by był efekt MTL, to na każdym parowniku powinno się udać - na Fuji też.

by Tapatalk.
Obrazek
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: jaro1959 » pt sie 18, 2017 5:43 am

A czy Digiflavor Fuji GTA nadaje się na dopaszczowca?
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: miblah » pt sie 18, 2017 12:35 am

Gwinty są troszkę "ostre" - nie są wygładzone wystarczająco, ale nie jest to też szczególnie przykre.
Tak sobie myślę, że wolałbym wersję 25mm ze względu na tą szybkę. Zupełnie nie wiem czemu, chciałbym widzieć zadymioną komorę...

Haze pisze:[...] nawet najmniejsza dziura powietrzna wydaje się trochę za duża jak na MTL, trzeba by sprawdzić ;-)


Taki Lemo Drop ma cztery otwory ciut mniejsze niż ten najmniejszy tutaj. Oczywiście posiada też dodatkową regulację wewnątrz, pozwalającą go przycinać (choć były i narzekania, że ta wewnętrzna regulacja się sama luzuje). Otwór "dwa" Syrenki jest dla mnie porównywalny z przyciętym Lemo Drop. A nie trzeba jej napełniać strzykawką - można z dosyć grubego dziubka buteleczki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Haze » czw sie 17, 2017 8:27 pm

Ale fajowe zdjęcie :smile: A Sirena trzeba będzie chyba zakupić...
Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: miblah » czw sie 17, 2017 8:27 pm

Obrazek

Nie jestem codziennym użytkownikiem atomizerów MTL. Ale czasem z jednego takiego korzystam. Są sytuacje, gdy to wręcz konieczne, by nie robić zasłony dymnej :lol: Już jestem przekonany, że ten model zastąpi mój poprzedni MTL!

6 zwojów, 3.5mm średnicy, "plecione trzy po trzy" 3x2, z drutu SS316L 0.16mm. Rezystancja 0,6 oma, a mocy zastraszająca ilość watów: dwanaście. Bardzo zacnie to funkcjonuje! Fajnie oddaje smak używanej w nim aktualnie brzoskwini z morelą.
Używam największego otworu wlotu powietrza - ciężko się przestawić po używanych wcześniej przeciągach. Ten najmniejszy, to nie dla mnie. Ale to raczej powinno cieszyć MTL'owców ;) Mimo wszystko, trudno nawet o tym największym otworze powiedzieć, że nadaje się do DTL - nic z tego...

Na razie brak pocenia i wycieków. Więcej powiem, po kilku zbiornikach *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: julka1973 » czw sie 17, 2017 1:34 pm

miblah pisze:Zaprzeczam w imieniu tego zielonego kolegi, którego oczywiście nie znam. Nie wolno nic polecać, takoż "nie polecał", i jedynie zwracał uwagę, na istnienie takiego wynalazku. :>


Tak, tak, zwracam honor. Nic nie było polecane. Za to bardzo zwróciło moją uwagę. :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Siren GTA MTL - nowoczesny parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: miblah » czw sie 17, 2017 12:38 pm

Zaprzeczam w imieniu tego zielonego kolegi, którego oczywiście nie znam. Nie wolno nic polecać, takoż "nie polecał", i jedynie zwracał uwagę, na istnienie takiego wynalazku. :>
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: realg, turpiss i 48 gości