Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Awatar użytkownika
obione
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 7:07 am
Lokalizacja: Gargantua
Podziękował: 644 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: obione » pt sty 20, 2023 8:25 pm

Właśnie kupiłem oryginał, :rockers: nieużywany.
Jest on moim marzeniem, jeśli chodzi o atomizery MTL. :evil_dance:

k87
:ganja: ***** *** :ganja:
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Insane » ndz cze 06, 2021 3:20 pm

Po samym pudełku i kolorze można wywnioskować, że to klon.
Z tego, co się orientuje to wersja 24 mm, występuje jedynie w takim opakowaniu.

Obrazek

Klony z AliExpress posiadają logo na kominie. Sprzedawcy nie chcą za bardzo tym logo szpanować.

Obrazek
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: S.Z.arak » ndz cze 06, 2021 2:52 pm

Moim zdaniem też jest to klon. Pomijając sprawę ustnika, który jest inny i kolor bardziej błyszczący niż matowy.
Natomiast mnie od razu zastanowiło opakowanie. Oryginalna Syrenka 2 w wersji 24 mm była pakowana w prostokątne białe opakowanie. Wieczko było z przezroczystego plastiku. A w czerwony kartonik pakowana była Syrenka w wersji 22 mm.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Nikotynos » ndz cze 06, 2021 1:36 pm

@
Awatar użytkownika
Frankosio
Logo jest viewtopic.php?f=97&t=13424. Może tylko komin jest oryginalny, a reszta z klonów. :D Pin wkręca się aż do środka gwintu, a ustnik też jakiś nie od tego, bo czarno-biały. Generalnie nie ma co roztrząsywać, tak tylko z ciekawości zapytałem. ;)
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Frankosio » ndz cze 06, 2021 1:32 pm

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
na 99.99% jesteś w posiadaniu klona. W oryginale pin wystaje na około 1,5 - 2 mm, ale nie powiedziane, że w klonie jest inaczej.
Kolor różni się od czarnego/matowego oryginału i co najważniejsze! - nie widzę na twoich fotkach logo Siren na kominie. Klony tego logo nie posiadają.
Jak wygląda oryginał zapewne wiesz, ale niżej 2 fotki dla porównania oryginału z klonem.

Oryginał:
Obrazek

Klon:
Obrazek
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Nikotynos » ndz cze 06, 2021 12:22 pm

Spoczko @
Awatar użytkownika
Cinmar
:P , ja tylko tak informacyjnie chciałem wykluczyć na pewniaka, czy oryginał nie ma tego typu bolączek co ten zdezelowany. Teraz już wiadomo dzięki Waszej pomocy że nic z tych rzeczy tam nie występuje więc czas na zakupy. :rockers: :friends:
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Cinmar » ndz cze 06, 2021 10:36 am

Paweu pisze:Jestem na 100% przekonany, że w wersji czarnej ustnik także jest CAŁY czarny.

Miałem mało czarnych egzemplarzy, ale... masz rację. Biała końcówka dripu występowała w wersjach gunmetal, "SS" i chyba niebieskiej.
Chylę czoła, masz nosa. Po prostu takich klonów nie widziałem. Ale i dorzucę coś od siebie. Mianowicie pudełko. Wersja 24 mm sprzedawana była w podłużnych pudełkach z zaokrąglonymi bokami i plastikową pokrywką. Przez moje łapy przeszło lekko licząc kilkadziesiąt egzemplarzy i żadnego wyjątku nie spotkałem.
@
Awatar użytkownika
Nikotynos
, złe wieści dla Ciebie. A ten pin faktycznie siedzi zdecydowanie za głęboko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Nikotynos » ndz cze 06, 2021 8:45 am

Ok już wszystko jasne. W orygniałach widzę że ten pozłacany pin wystaje całkiem sporo poza gwint, a u mnie "czuje się" wkręcony dopiero jak jest na równi z końcówką gwintu.
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Paweu » ndz cze 06, 2021 8:26 am

@
Awatar użytkownika
Cinmar
Ja jednak twardo stoję za tym, że to klon. :) Drip tip z białą końcówką? Miałem Syrenkę w wersji gun metal, tam ustnik rzeczywiście ma białą końcówkę. Ale długo szukałem czarnego ustnika, żeby używać go w innych parownikach, bo bardzo mi odpowiadał kształtem (notabene dalej chętnie przygarnę jeśli ktoś ma na zbyciu). Jestem na 100% przekonany, że w wersji czarnej ustnik także jest CAŁY czarny.

Wysłane z mojego SHARK PRS-H0 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Siren 2 GTA MTL - nowocześniejszy parownik dla lubiących metodę usta-płuca

Postautor: Nikotynos » ndz cze 06, 2021 8:22 am

@
Awatar użytkownika
Paweu
Dzięki, nie było tematu. :D
@
Awatar użytkownika
Cinmar
Taki ino badziew jak na zdjęciu. ObrazekObrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości