Pyro 24 RDTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Pyro 24 RDTA

Postautor: Tommy Black » czw kwie 19, 2018 8:03 am

Jak podało radio i TV od jakiegoś czasu też mam Pyro. W Salonie też o tym mówiono. No i ja nie tylko mam ale i używam. Ponieważ ono, Pyro jest podobne ale tylko konstrukcyjnie do RDTA Combo to trochę sobie je porównałem. Combo ma o wiele większe szczeliny powietrzne.
Obrazek
Ale to Pyro generuje większy przeciąg pomimo dużo mniejszej powierzchni tych szczelin.
Obrazek
Różnice są oczywiście w wyglądzie zewnętrzynym i te widać na pierwszy rzut oka co oczywiste. Inne jak różnica pojemności poznamy nieco póżniej. Tu przewagę też ma Combo, mieści bowiem 6,5 ml płynu, do Pyro udało mi się wtłoczyć 3,8 ml. Nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia przy łatwości tankowana dla obu atomizerów.
Gdybym jednak mial porównać np. łatwość chmurzenia a raczej komfort chmurzenia to zdecydowanie wygrywa tu Pyro ale nie pytajcie mnie czemu. :-P Może to jakieś drobne detale w konstrukcji decydują...
No i bardzo podoba mi się tym razem bardzo oszczędny, jak na Vandy Vape design atomizera. Nawet bez krzykliwych nazw wymalowanych pod szkłem a logo V V trzeba dopiero wyczuć opuszkami palców. Fajnie dla mnie bo ćwiczę Braila.
Pyro ma też jeszcze jedną wadę albo zaletę. Lekko tylko zmniejszony przepływ powietrza generuje niezły gwizd o częstotliwości trudnej dla uszu. To może być dobre w momencie zagrożenia gwałtem.Na pewno lepsze niz opaska - " nie gwałć mnie", tyle tylko że nie każdego wapera ktoś chce gwałcić... :-P
Generalnie Pyro 24 RDTA bardzo mi się podoba, bardzo mi odpowiada i jest mi przykro że kiedyś nawet nie chcialem go wyciągać z pudełka... :P

Jak ja lubię takie edycje... :) a edytuję bowiem w sklepie e- *czajniczek* pojawił się właśnie Pyro. W czterech kolorach i w cenie coś ok. 100zl. Warto! *yes*
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyro 24 RDTA

Postautor: Master_PiT » śr sty 03, 2018 4:17 pm

Kup normalnie ze sprawdzonych sklepów. Np FT, GB, 3fvape, efun. Top itp.
john_doe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 02, 2017 2:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Pyro 24 RDTA

Postautor: john_doe » śr sty 03, 2018 1:16 pm

Swoją drogą - myślicie, że bez stresu zbytniego można to zamawiać z Ali? Nie zamawiałem jeszcze tego typu sprzętu stamtąd i nie wiem jak jest z podróbkami itd. a jak by na to nie patrzeć to 1/3 taniej.
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Pyro 24 RDTA

Postautor: Master_PiT » wt sty 02, 2018 8:40 pm

A ja mam i.... Bardzo mi się spodobał. Na tyle, że został ze mną.
Mam w singlu jakąś potężną grzałkę (40-50W), która daje więcej smaku i chmury niż moje ulubione druciwo w dualu, czyli:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Pyro 24 RDTA

Postautor: Tenmen » wt sty 02, 2018 8:21 pm

Myślę że ja też się skuszę chociaż montowanie dwóch grzałek to dla mnie wyzwanie, najtaniej w Ali znalazłem za 22,95 $ .....a mialem w tym roku nc nie kupowac.... *no_1* *no_1*
john_doe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 02, 2017 2:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Pyro 24 RDTA

Postautor: john_doe » wt sty 02, 2018 8:00 pm

Też mogę napisać coś od siebie bo jestem od ponad tygodnia szczęśliwym posiadaczem tego cuda. Z góry zaznaczam, że moja opinia może być dosyć mocno zaburzona bo przesiadłem się z Melo III i na dodatek złożyło się to jeszcze ze skręcaniem pierwszych grzałek itd. więc emocje duże :)

Tank wygląda niesamowicie, połączenie srebrnego tanka z bursztynowym wykończeniem jest mega. Na początku byłem lekko rozczarowany tym, że na zdjęciach zarówno szybka jak i drip wyglądają na nieco ciemniejsze (zadymione) niż w rzeczywistości jednak ostatecznie, nawet z jaśniejszym 'bursztynem' jest zacny.

Skręciłem go na początku z dualem na kentalu 0.45 (ostatecznie wyszło jakieś 0,33 Om). Pierwsze wrażenia smakowe, że się tak wyrażę, 'urwały łeb na wysokości kostek'. Wrażenie jakie odniosłem jest pewnie spowodowane tym, że jechałem przeszło rok na melo, niemniej jednak - WOW. Chmura kremowa, gęsta i co najważniejsze, przepyszna. Jedyne co, to pije jak smok :)

Po paru dniach ukręciłem singla na fused claptonie od geekvape (0,3 Om) i jest jeszcze lepiej. Smak niesamowity (uwielbiam deserówki), chmura dalej gęsta i pije mniej :)

Naoglądałem się wcześniej recenzji, gdzie ludzie narzekali na zamykanie tanka po napełnianiu, że niby ciężko trafić pinami itd. Dementuję :) wymierzenie wlotami powietrza na wysokości kanalików do napełniania, powoduje, że top tanka praktycznie sam się ustawia.

Ostatecznie muszę ściągnąć jeszcze jednego dla kolegi (użytkownik Lemo) :)

Jedyne co, to jest dosyć szeroki (24,4mm) więc nie zmieścił się na mojego moda (pico) :P
Awatar użytkownika
miaziol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: czw wrz 14, 2017 7:07 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 281 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyro 24 RDTA

Postautor: miaziol » pn paź 23, 2017 1:14 pm

No to jadziem po kolei :D
Szkło wymiary, średnica wew: 21,65 wysokość: 9,8
Delrin wymiary, średnica wew: 21,13 wysokość: 9,8
Jest spora różnica w pojemności w zależności co zastosujemy w szkło wchodzi 3,8ml czyli prawie deklarowane 4ml :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
miaziol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: czw wrz 14, 2017 7:07 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 281 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyro 24 RDTA

Postautor: miaziol » wt paź 17, 2017 1:08 pm

Jest jeszcze jedna opcja szkiełko wydaje się troszkę większe tak jak by miało delikatnie większą średnice. Wystaje delikatnie po za obrys górnego capa. Może na nim jest te 4ml? Może to derlinowe jest mniejsze? Nie wiem sprawdzę w wolnej chwili jak dorwę strzykawkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Pyro 24 RDTA

Postautor: miblah » wt paź 17, 2017 10:13 am

miaziol pisze:Zatyczka to była pierwsza rzecz jaka z niego wyciągnąłem :) on bez zatyczki ma taką małą pojemność. Nie wiem dlaczego na stronie jest podane 4ml


:evil: Toż to jakaś kpina...
Obrazek
Awatar użytkownika
miaziol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: czw wrz 14, 2017 7:07 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 281 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyro 24 RDTA

Postautor: miaziol » wt paź 17, 2017 8:48 am

Hmm dla mnie fajniejszy, generuje większa chmurę od ammita nawet na singlowej grzałce. Smak podobnie jeden i drugi generuje fajny soczysty bukiet. Mnie osobiście bardziej podeszło pyro. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy numero uno. Aaaaaa nie cieknie owszem skroplinki są przy dolewkach ale to jedyny moment kiedy się lekko przypoci. Zatyczka to była pierwsza rzecz jaka z niego wyciągnąłem :) on bez zatyczki ma taką małą pojemność. Nie wiem dlaczego na stronie jest podane 4ml.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości