Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Tommy Black » pn sty 22, 2018 9:07 am

sikor pisze:Ja dodam tylko, że Zeus od czasu jak go posiadam został moim nr 1, a miał być 3-4


Ptaszek! U Ciebie każdy nowy atomizer od razu zostaje numerem jeden, dopiero potem ląduje coraz niżej i niżej aż w końcu trafia na bazar. :-P :lol:
Dobrze że nie jesteś trenerem pływaczek.Tak sadzę.Co prawda handel ludźmi jest zakazany ale nie w sporcie. Wystarczy mieć jakiś klub sportowy i można sobie kupić legalnie niewolnika.
Oczywiście sprzedać też.Dlatego cierpliwie poczekamy na sprzedaż Zeusa przez Ptaszka. :-P
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 11, 2017 3:24 am
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Przemprzem » pn sty 22, 2018 7:53 am

Tommy Black pisze:
Przemprzem pisze:Wydaje mi się że podczas skręcanie dolnej bazy, słupki z air holami zamiast trafić w kanały powietrzne trafiły w te dodatkowe wyżłobienia komina przez co liquid znalazł dodatkową drogę do komory pomijając całkowicie wate.


Jest to mało a wręcz nieprawdopodobne.O tę przypadłość która zdarzyla się @
Awatar użytkownika
Haze
mu ja pdejrzewałbym wysunięcie się z bawełny z kanałów w których powinna leżeć, czy zwisać raczej. ;)
Nie wiem, nie znam się, do tej pory nie wiem jak ściągnąć szkiełko z tego środkowego elementu.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: sikor » pn sty 22, 2018 7:25 am

Ja dodam tylko, że Zeus od czasu jak go posiadam został moim nr 1, a miał być 3-4 :)
Govad, Kylin, Ammit dual czekają umyte w stojaku. Czasami po nie sięgam ale zawsze wracam do Zeusa - ten brak wycieków i wyziewów robi robotę.

Ładnie i zgrabnie komponuje się z moim wismeckiem. I ten kolor/farba gunmetal bardzo mi się spodobała i nie zanosi się na to żeby zaczęła złazić jak niebieska farba z Kylina. Górny cap zaliczył glebę na płytki w łazience i minimalnie ma "przypłaszczony" rant ale żadnego odprysku farby.

Co prawda jak kuzyn mi napisał, że smak z niego jest zajebisty to mu odpisałem, że nie jest źle ale musiałby go sobie porównać np z takim Ovadem :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Tommy Black » pn sty 22, 2018 7:11 am

Przemprzem pisze:Wydaje mi się że podczas skręcanie dolnej bazy, słupki z air holami zamiast trafić w kanały powietrzne trafiły w te dodatkowe wyżłobienia komina przez co liquid znalazł dodatkową drogę do komory pomijając całkowicie wate.


Jest to mało a wręcz nieprawdopodobne.O tę przypadłość która zdarzyla się @
Awatar użytkownika
Haze
mu ja pdejrzewałbym wysunięcie się z bawełny z kanałów w których powinna leżeć, czy zwisać raczej. ;)
Przemprzem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 11, 2017 3:24 am
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Przemprzem » ndz sty 21, 2018 11:00 pm

Co do zalania parownika. Zdarzyła mi się sytuacja która opisał Haze dwa razy. Wydaje mi się że podczas skręcanie dolnej bazy, słupki z air holami zamiast trafić w kanały powietrzne trafiły w te dodatkowe wyżłobienia komina przez co liquid znalazł dodatkową drogę do komory pomijając całkowicie wate.
W załączniku wersja gunmetalObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Tommy Black » ndz sty 21, 2018 6:20 pm

adamsud pisze:Chociaż uważam, że Zeus lepiej oddaje smak niż np. Combo. Szczególnie dlatego, że zeusowa chmura jest dużo chłodniejsza od tej combowej. Ale, zapewne, ilu użytkowników tyle opinii.

Tak temperatura potrafi zabić każdy smak i zapach czy aromat.Dlatego w atomizerach do DTL wprowadzono gniazdo 810, nowe szerokie dripy które przejmują też funkcje radiatora.
Natomiast stwierdzenie że Combo lepiej oddaje smak niż Combo jest dla mnie co najmniej dyskusyjne. Bez względu na truizm - ilu użytkowników tyle opinii. :)
Kiedyś, na swój własny użytek sprawdziłem tę różnicę pomiędzy Combo i Ovadem.Na pojedynczych grzałkach, identycznych, o identycznej rezystancji, z taką samą bawełną, z identycznym liquidem, i potraktowane tą samą mocą.W obu wypadkach moc na poziomie 30 W. Grzałki z cienkiej plecionki nie wymagające wielkich mocy a co za tym idzie wysokich temperatur.Oczywiście w obu atomizerach duże dripy z Resin a grzałki wcześniej już trochę przepalone w innych atomizerach. Wrażenia były bardzo dobre, zarówno w Ovadzie jak i Combo.
Ale wygrał u mnie Combo, właśnie z powodu czystości smaku.Bo nie błądzl on gdzieś w stalowych zakamarkach atomizera Ovad.Prosto znad grzałki przez drip z czystym powietrzem i klarowną chmurą wędruje do ust.
Kiedyś jeszcze takiemu samemu testowi poddałem Combo i TFV 8.Akurat miałem 4 identyczne grzałki.Choć konfekcyjne Hive. No i już tu potrzebne były wyższe moce.Także zmiana dripa w Combo. Temperaturą chmury mozna naprawdę sobie manerwrować. Ale tym co oddaje atomizer już mniej.Poza zmianami komponentów oczywiście. No i tu porównanie bezapelacyjnie wygrał Combo co było zreszta do przewidzenia.
Zbyt krótko mam jeszcze Zeusa aby wydawać ostateczne sądy ale jedno mogę napisać. Tak jak Engine nie zalał rynku w postaci mutacji, odwzorowań i naśladowań, tak i Zeusa czeka podobny los.Z jednym się zgodzę. Chmurę z niego można uzyskać wielką i łatwo.Jak na jedną grzałkę oczywiście. :)

PS
Combo w tym roku skończy 3 latka. ;)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Haze » sob sty 20, 2018 2:00 pm

adamsud pisze:...Gdyby @
Awatar użytkownika
Tommy Black
nie był zainteresowany tym czarnym Zeusem to ja go chętnie wymienię za gotówkę. Mam dużą rodzinę ... :smile:

OK, jeśli Tommy nie będzie chciał to dam Ci znać.
Obrazek
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Azuel » sob sty 20, 2018 2:00 pm

Do mnie leci z gaerbest czarny. Martwi mnie tylko czy przypadkiem nikt się nie przyczepi do niego na celnym. Z Engine nano jestem bardzo zadowolony prostota obsługi i brak wyciekow jest u mnie chyba najważniejsza.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: adamsud » sob sty 20, 2018 1:32 pm

Haze pisze:....I teraz ZAGADKA: jaki kolor Zeusa jest na zdjęciu poniżej?...

To srebrny egzemplarz. Mam takie dwa więc trochę mi łatwiej odgadnąć. Jednak ten kolor nieco odmiennie wygląda w zależności od otaczającego światła. Bywa srebrny, bywa taki gunmetalowy.
Dawno nie zgadzałem się tak bardzo z żadną recenzją sprzętu jak z powyższą opinią Tomka. Chociaż uważam, że Zeus lepiej oddaje smak niż np. Combo. Szczególnie dlatego, że zeusowa chmura jest dużo chłodniejsza od tej combowej. Ale, zapewne, ilu użytkowników tyle opinii. Dla mnie Zeus jest the best. Głównie jednak ze względu na brak wycieków. Toteż dokonanie @
Awatar użytkownika
Haze
go, o którym pisze powyżej godne jest szczególnego wyróżnienia :smile: .

P.S. Gdyby @
Awatar użytkownika
Tommy Black
nie był zainteresowany tym czarnym Zeusem to ja go chętnie wymienię za gotówkę. Mam dużą rodzinę ... :smile:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Zeus RTA od GeekVape - OBS Engine killer?

Postautor: Haze » sob sty 20, 2018 11:42 am

Tommy Black pisze:Na pewno w innych konstrukcjach nie przyjmie się ten sposób wykonania gwintów. Raczej sposób spieprzenia gwintów. Zakręcanie i odkręcanie Zeusa sprawia wrażenie skręcania rur w gwinty których ktoś nasypał piasku.Ja mam nadzieję że to jednak wada i tylko przypadkowa, mojego egzemplarza.

W mojej sztuce jest nieco lepiej, ale też niezupełnie idealnie...


Tommy Black pisze:Mam jednego Zeusa i chętnie zakupiłbym drugiego, w wyjątkowo od jakiegoś czasu, pożądanym przeze mnie kolorze, metal gun... :)

Z tymi kolorami też jest coś namieszane, spójrzmy na gamę:

Obrazek

I teraz ZAGADKA: jaki kolor Zeusa jest na zdjęciu poniżej?

Obrazek

Pewne jest tylko jedno: nie jest to wersja niebieska ani czarna :smile:

I jeszcze NEWS TYGODNIA: wiecie, że udało mi się uzyskać TOTALNY WYCIEK na Zeusie? :wow: Zapakowałem nową grzałkę, napchałem bawełny, skręciłem, zalałem, no i zrobiłem parę przedmuchów "w drugą stronę". No i w tym momencie z airholi poleciało że hej! Z pół mililitra liquidu na ściankach! Tak, wiem, jestem kuźwa zdolny :twisted:.
I powiem szczerze, że w tych okolicznościach przyrody, @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, zastanawiam się czy nie zaoferować Ci mojej sztuki... wprawdzie jest czarna, ale kto wie czy Ty przypadkiem nie masz już tego gunmetala?
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości