GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Awatar użytkownika
Sathiel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 121
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 49 razy

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Sathiel » 19 lip 2018, 14:14

Nie ma problemu, cieszę się, że mogłem pomóc. Ja też bardzo lubię to szkiełko, wygląda o wiele lepiej niż 5 ml, oddaje ten Blitzenowy charakter ^^ Miłego wapowania *friends*

Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 658
Podziękował: 176 razy
Otrzymał podzięk.: 648 razy

Re: GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: slaviop » 29 lip 2018, 13:46

Może komuś się przyda powyższy poradnik. Wybaczcie jakość nagrania...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 37
Otrzymał podzięk.: 9 razy

Re: GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: rearus » 14 sie 2018, 23:03

Dobra, ożywie troszkę trupa, ale muszę to napisać i posypać głowę popiołem.

3 miesiące temu wróciłem do wapowania z postanowieniem, że teraz nie będzie hybrydowo, no a jedyne co miałem w domu to był Griffin. Zakupiłem Blitzena, 2 tygodnie dzień w dzień zmieniałem setup, wata, grzałki, wszystko - nic nie dawało rady bo ciekło... Sprzedałem go, zapomniałem i wszystko spoko.
Dzisiaj Blitzen znowu wpadł w moje ręce, bo kolega chciał się pozbyć, a ja sobie obiecałem, że Blitzenowi nie odpuszczę i jak trochę się wprawie z tym wszystkim, to zrobię kolejne podejście, dla samego faktu żeby zrobić niecieknacy build (pomijając fakt, że jestem w posiadaniu parowników, które co by nie powiedzieć - są lepsze). Właśnie skończyłem robić build, bez żadnych youtubow, ani niczego takiego i nic nie cieknie, mimo że zalany pod korek, bez żadnego obracania, na w pełni otwartych airholach.

Gdzie różnica? Ano, mały drobiazg, mój Blitzen nie miał uszczelki wewnątrz przedłużki...

Także, jak to mówią, brawo ja.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”