Vandy Vape Kylin Mini RTA

Awatar użytkownika
pajacykts
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 23, 2018 8:29 pm
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: pajacykts » czw sie 15, 2019 2:13 pm

Rozbierał ktoś bardziej dokładnie ten parownik?
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 03, 2019 6:57 am
Lokalizacja: BIA
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: gregg » czw mar 07, 2019 10:43 am

Tak, może. Ale nie musi ;) A przy prawidłowo dogranym setupie nie ma prawa. Często wystarczy po napełnianiu nie dokręcać decka na siłę, do oporu i już pocenia nie ma.
Obrazek
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: PoProstuDawid » czw mar 07, 2019 10:06 am

Panie i Panowie, pytanko mam, czy miniacz po trzech dniach wapowania moze sie pocić przy pierscieniu ah na łączeniu tym górnym? Jak przekręcam regulacje ah to niestety mokro jest w tym miejscu...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: miblah » ndz mar 03, 2019 9:41 pm

- Watę, jak już się zabrudzi, i/lub transport jest już kiepski - smak się spłaszcza, lub jest inny niż oczekiwany. Zależy od konkretnego liquidu - u mnie raz na tydzień.
- Grzałkę można czyścić, a jak to już nie pomaga to się wymienia. Z czasem częstotliwość czyszczenia wzrasta - to też jest sygnał, że nic z tego nie będzie i przyszła pora. Czyszczę razem z wymianą bawełny. Temat: Czyszczenie grzałki - czyli dyskusja o metodach, efektach i częstotliwości (uwaga dla wrażliwych - explicit content)
- Deck raczej się nie brudzi. Można raz na jakiś czas sobie wypłukać pod bieżącą wodą. Na oko wystarczy.

Nożyczek używam takich do "paznokci" - ale nie tych samych :mrgreen:
Pęseta taka, lub podobna - https://www.fasttech.com/products/0/100 ... c-tweezers - ma taką zaletę, że te ząbki w uchwycie pozwalają rozkręcić atomizer, jak nic innego nie pomaga i, w przeciwieństwie do imadła, nie zostawiają śladów :mrgreen:

No i "welcome to the real world..." *wino*
Obrazek
Awatar użytkownika
brokensocial
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 18, 2018 7:26 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: brokensocial » ndz mar 03, 2019 9:17 pm

Długo się wzbraniałem przed czymkolwiek co będzie wymagało wysiłku większego niż wkręcenie fabrycznej grzałki, ale po przypadkowym obejrzeniu jednego z yb filmików, a potem po głębszym zbadaniu tematu na forach zdecydowałem się na zakup Kylina Mini.
Z ostatnich rzeczy jakie używałem to Baby Beast, a potem Crios, obydwa na evic VT mini.

I powiem wam, że jestem w szoku. Na nowo muszę zrobić całą listę ponad 100 samogonów, bo dopiero teraz jestem w stanie poznać poszczególne aromaty. Mówili mi, że to będzie przesiadka jak z poloneza na audi, ale nie dowierzałem. RE WE LA CJA !

Pierwszy w życiu setup (? Tak to się chyba nazywa) i już pełen sukces. Z genialnym smakiem i brakiem wycieków. Mam nadzieję, że to reguła, a nie szczęście początkującego. Grzałka ta z zestawu, bawełna Bacon V2.

Ale właśnie tu mam (pewnie z gatunku tych podstawowych) pytania:
Jak często wymieniacie watę?
Jak często wymieniacie grzałkę?
Jak czyścić ten piękny pozłacany deck? I jak często? :)

I może jeszcze ew. ktoś mógłby polecić jakąś ceramiczną pesetę i takie małe zgrabne nożyczki do waty?
__
Kylin Mini + eVic VTwo Mini DRAG 2
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » ndz lut 17, 2019 8:01 pm

DooshPastesh pisze:Natura



Czyli chusteczki przy sobie. Dzięki za odpowiedź ;)
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: DooshPastesh » ndz lut 17, 2019 2:15 pm

Natura
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » ndz lut 17, 2019 1:27 pm

Mam jeszcze jedno małe i szybkie pytanie.

Zauważyłem że podczas wapowania osadza mi się liquid/jego skropliny na ustniku i kominie, Czy to jest wada czy taka jego natura?
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: FreeVapingPL » pt lut 01, 2019 10:55 am

@
Awatar użytkownika
Thijs
, ja to bałbym się gdyby takich bąbelków powietrza nie było. To może oznaczać, że w pojemniku z płynem tworzy się duże podciśnienie, które zwolni albo zupełnie zablokuje transport płynu na bawełnę. Te bąbelki informują Cię, że ciśnienie w części z płynem i to w komorze grzałki w miarę się wyrównują i płyn może swobodnie nasączać bawełnę.
Bez bąbelków mam taki efekt, że kilkanaście buchów jest OK i kolejny to już spalenizna, bo podciśnienie w zbiorniku z płynem zatrzymało transport. No i wtedy wiem, że zapchałem kanały zbyt dużą ilością bawełny i powietrze z komory grzałki nie może się przebić do pojemnika z płynem, żeby wyrównać ciśnienia.

Może to jest chociaż trochę zrozumiełe. Nie wiem jak to inaczej opisać.

A czy bąble są tylko z jednej strony czy z obydwu świadczy tylko o Twojej precyzji - czy w obydwa kanały upchałeś identyczną ilość waty, czy nie. Mi nigdy nie bąbli z dwóch stron. Ale nie musi. :-P
But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Thijs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 13, 2019 2:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Thijs » pt lut 01, 2019 9:55 am

Tommy Black pisze:Czyli wszystko jest OK. Nie martw się drobiazgami. Chmurz bo to ma przyszłość. Ty tez masz, pieknie opisany i udokumentowany problem. A że zamotany?
Wszystko jest zamotane dop[óki się nie odmota. Tommy Black.


Haha, dziękuję za pochwałę opisu. Starałem się :jupi: I dzięki za wyjaśnienie że jest ok. Mam nadzieję że nadal będzie, bo to pierwszy atomizer na swoje grzałki i drugi setup w życiu. A mam nadzieję na więcej, być może lepszych :ok:
Smok Stick AIO -->iJust 3 --> Tesla Punk 220W + Ello Duro Kylin Mini RTA

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości