Vandy Vape Kylin Mini RTA

Awatar użytkownika
MrMobutu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:41 am
Lokalizacja: Oława
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: MrMobutu » śr kwie 25, 2018 5:30 am

Gregory pisze:
Master_PiT pisze:Mi za 3razem wyszło bez pocenia :)
Prosty parownik

No to nie ma ze mną aż tak źle, zrobiłem w sobotę trzeci setup i jest bosko,nic się nie poci smak hmm jak wcześniej :mrgreen:
Watę dałem tym razem troszkę krótszą, do połowy śrubki, przy skręconym parowozie w kanalikach jej nie widać no i działa pięknie :cool:



Potwierdzam, równiez na początek dałem do samego końca i był dramat, ciekł przy nalewaniu lq, po zmianie setupu gdzie wata jest krósza do połowy śrubki przez trzy dni nie pociekł ani razu. :)
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » wt kwie 24, 2018 9:29 am

I o to chodzi :)
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Gregory » wt kwie 24, 2018 9:25 am

Master_PiT pisze:Mi za 3razem wyszło bez pocenia :)
Prosty parownik

No to nie ma ze mną aż tak źle, zrobiłem w sobotę trzeci setup i jest bosko,nic się nie poci smak hmm jak wcześniej :mrgreen:
Watę dałem tym razem troszkę krótszą, do połowy śrubki, przy skręconym parowozie w kanalikach jej nie widać no i działa pięknie :cool:
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
MrMobutu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:41 am
Lokalizacja: Oława
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: MrMobutu » pn kwie 23, 2018 9:33 am

Setup zmieniony, wata do połowy śrubki i jest naprawdę lepiej, wczoraj zalałem 3-4 zbiorniczki i tylko raz delikatnie sie spocił gdy byłem na dworze i słoneczko mu trochę przygrzało
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 20, 2018 2:46 pm

Madzia pisze:Ja nic nie naprawię, bo jestem pączszusiem a nie drożdżówką


Magda, Twoje tlumaczenie jest marne i przypomina bajkę o sprytnym lisku.

W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz, który miał kurnik. Co noc do tego kurnika przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę, albo koguta - zależy na co miał chrapkę.
I tak to trwało miesiącami, aż pewnego dnia gospodarz schwytał liska i zapytał:
-Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób?
Na co sprytny lisek odpowiedział:
-Nie!
A tak naprawdę, to był on.

:-P
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Selene » pt kwie 20, 2018 1:19 pm

Tommy Black pisze:Nastąpiło jakieś straszliwe nieporozumienie. Oczywiście z mojej winy.I oczywiście bardzo przepraszam. Fatalnie to wyszło. Jakoś to drożdżówki naprawią...
:-P

*friends*

Wstydź się! :wtf: :-P
Ja nic nie naprawię, bo jestem pączszusiem a nie drożdżówką :roll: :capu:

@
Awatar użytkownika
MrMobutu
nie przejmuj się Tommym, on tak już ma ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 20, 2018 11:44 am

MrMobutu pisze:Nie napisałem nigdzie, że smak był fatalny, był całkiem dobry, ale to nie było to czego szukałem, az do momentu Kylina
Pyro szybko odłożyłem przez tą baze, i skracanie grzałek, Peerlessa odłożyłem bo wolałem wersje RDA, ale nigdzie nie napisałem, że smak był fatalny


Nastąpiło jakieś straszliwe nieporozumienie. Oczywiście z mojej winy.I oczywiście bardzo przepraszam. Fatalnie to wyszło. Jakoś to drożdżówki naprawią...
:-P

*friends*
Awatar użytkownika
MrMobutu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:41 am
Lokalizacja: Oława
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: MrMobutu » pt kwie 20, 2018 10:50 am

Tommy Black pisze:PS
Na Pyro RDTA, Peerlessa RDTA miałeś fatalny smak liquidu? To raczej fatalne były setupy na nich...albo płyny... :-P


Nie napisałem nigdzie, że smak był fatalny, był całkiem dobry, ale to nie było to czego szukałem, az do momentu Kylina :)
Pyro szybko odłożyłem przez tą baze, i skracanie grzałek, Peerlessa odłożyłem bo wolałem wersje RDA, ale nigdzie nie napisałem, że smak był fatalny :)

Co do waty to własnie dałem po całości kanału i potrafi wycieknąc lq przy zalewaniu, po pracy zrobie nowy setup i wypróbuje :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt kwie 20, 2018 10:37 am

MrMobutu pisze:... jedyny minus jak dla mnie to sama baza w Kylinie, po prostu nie lubię gdzie grzałki trzeba najpierw skrócić a potem wsadzić

Zmierz sobie raz starą grzałkę i zapisz albo zapamiętaj. Na razie, bo za chwilę będziesz to robił z zamkniętymi oczami. :)
Żadna krawędź grzałki nie powinna wystawać poza bazę, grzałka ma się idealnie mieścić wewnątrz. Bawelny dajesz tyle ile potrzebujesz, a ile potrzebujesz wiesz kiedy masz świadomość na jakiej grzałce chmurzysz i jakiego płynu, proporcji, używasz. Najważniejsze w tym Kylinie, to nie pakować bawelny w kanały transportowe płynu. Ważne. Staraj się o szersze, grubsze grzałki. Im bliżej grzalka jest nawiewu powietrza, tym lepszy będziesz miał smak.
Wiesz, nawet 500 takich postów nie zastąpi Ci 10 swoich setupów, prób, przekleństw i być może rozczarowań.To taki sport po prostu że wymaga treningu. Dopiero trening czyni mistrza.
Pisanie to teoria... ;)

PS
Na Pyro RDTA, Peerlessa RDTA miałeś fatalny smak liquidu? To raczej fatalne były setupy na nich...albo płyny... :-P
Awatar użytkownika
MrMobutu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 20, 2018 9:41 am
Lokalizacja: Oława
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: MrMobutu » pt kwie 20, 2018 9:59 am

Witam, nowy na forum, ale z vapem mam przyjemność już od ponad roku. Trochę parowników przewinęło się przez ręce, Od dwóch dni mam Kylina mini i powiem Wam, dla mnie pod względem smaku bomba! Wcześniej używałem Ammita Dual, Ammita single, Zeusa, Pyro RDTA, Peerlessa RDTA, Mesh RDA, Drop RDA i Kylin dla mnie bije ich na głowe, jedyny minus jak dla mnie to sama baza w Kylinie, po prostu nie lubię gdzie grzałki trzeba najpierw skrócić a potem wsadzić a w ammicie single zajmowało mi to minute, tutaj potrafiłem zepsuć dwie grzałeczki, kwestia wprawy, zobaczymy.

Kylin potrafił mi się spocić przy nalewaniu lq, wyczytałem u Was, żeby waty nie układać po całości kanału tylko do połowy śrubki tak? Druga sprawa jakie grzałeczki w nim montować, kręcę na drucie od geekvape'a 24*2+32 3.5mm robię 4-5 zwoi, wapuję na 45W i jest naprawdę ok, na takim setupie leciałem cały czas na w/w tankach, co zmienić by poprawić smak/chmurę by wycisnąć z Kylina jak najwięcej? Powiększyć ilość zwoi? Grzałka w kylinie delikatnie wystaję za baze, dać ją wyżej czy jeszcze niżej?

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 17 gości