Vandy Vape Kylin Mini RTA

ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: ziooloo » pn mar 26, 2018 8:15 pm

Master_PiT pisze:Coś w tym może być Tommy... Jak wapczę na dużym kylinie to mam sucho, żona robi krótkie buchy i leje się z niego....
Przymykaj jej doplyw liquidu [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 26, 2018 7:44 pm

Ha! Czyli wkońcu złożyłem poprawnie zestaw :-) brawo ja! Bąbluje w trakcie chmurzenia, zaciągam się dosyć długo, nic nie leci. Czyli chyba jest ok, fajnie gdyby udało się to powtórzyć następnym razem, a pewnie od nowa będzie zabawa, ale póki co jest ok ;-)
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » pn mar 26, 2018 3:42 pm

Coś w tym może być Tommy... Jak wapczę na dużym kylinie to mam sucho, żona robi krótkie buchy i leje się z niego....
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pn mar 26, 2018 2:28 pm

corbi95 pisze:No dobra, niby nie strzela, liquid minimalnie wylatuje, ale nie cały czas. Ale z jednej strony, gdzie widac watę, cały czas bąbluje powietrze. Jak temu zapobiec? Zbyt mało waty z tej strony jest? Jak się z tym uporam, to już będę chyba wiedział co i jak :-)


Jak Ci wyżej napisał @
Awatar użytkownika
ziooloo
te bąbelki to zdrowy objaw, jak na razie. A cieknąć przestanie kiedy się będziesz zaciągał tak jak powinno się zaciągać w Kylinie. Czyli dopłucnie i dość długo. Takie minimum to 2,5 sekundy. Albo dłużej, zależy jaką masz wprawę. Każde krótsze zaciągnięcie to wyciek... ;)
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » pn mar 26, 2018 2:25 pm

Bąbelki to dobry znak, chyba że ich za dużo to oznacza wyciek ;)
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: ziooloo » pn mar 26, 2018 2:13 pm

corbi95 pisze:No dobra, niby nie strzela, liquid minimalnie wylatuje, ale nie cały czas. Ale z jednej strony, gdzie widac watę, cały czas bąbluje powietrze. Jak temu zapobiec? Zbyt mało waty z tej strony jest? Jak się z tym uporam, to już będę chyba wiedział co i jak :-)
Bąbluje w trakcie lub po zaciągnięciu? Jeżeli tak to jest dobry objaw parownik musi "oddychać" wtedy lq nasącza watę

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 26, 2018 2:08 pm

No dobra, niby nie strzela, liquid minimalnie wylatuje, ale nie cały czas. Ale z jednej strony, gdzie widac watę, cały czas bąbluje powietrze. Jak temu zapobiec? Zbyt mało waty z tej strony jest? Jak się z tym uporam, to już będę chyba wiedział co i jak :-)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » sob mar 24, 2018 7:10 pm

corbi95 pisze:Ja od początku mam jakiś problem. Najpierw, gdy dawałem więcej waty objętościowo i krótsze wąsy, strzelało mi liquidem w usta. Gdy dałem mniej waty objętościowo, a dłuższe wąsy, tak żeby bardziej ten kanał przypchać, przez 80 buchów ani jednego strzału w usta, za to zaczął wylatywać liquid ;-) ciężka sprawa :-)


Już nie wiem sam co Ci doradzić? Mam dwa normalne Kyliny, jeden na pojedynczej grzałce nawet, tego Mini też na jednej. Nic nigdzie i nigdy nie ciekło. Obejrzyj może film Richarda?
Bardzo dokladnie pokazał setup właśnie do Twojego Mini...

https://youtu.be/0nks8Xrlako
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » sob mar 24, 2018 5:46 pm

Ja od początku mam jakiś problem. Najpierw, gdy dawałem więcej waty objętościowo i krótsze wąsy, strzelało mi liquidem w usta. Gdy dałem mniej waty objętościowo, a dłuższe wąsy, tak żeby bardziej ten kanał przypchać, przez 80 buchów ani jednego strzału w usta, za to zaczął wylatywać liquid ;-) ciężka sprawa :-)
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Gregory » sob mar 24, 2018 4:09 pm

Też się trochę męczyłem z lejącym akurat Ammitem, ułożenie waty jest bardzo ważne i stąd bierze się wiele problemów, ja też dopiero zacząłem się bawić we własne grzałki, zrobiłem do tej pory z 10 setupów i po woli jakoś zaczyna to wychodzić :smile:
Chmury miałem od początku, że monitora nie widać gorzej było ze smakiem, teraz już też jest, więc jak to mówią "powolutku powolutku ale za to aż do skutku" ;)
Końcem miesiąca ma się pokazać Kylin mini w E- *czajniczek* też go biorę i się okaże jak mnie Ammit wyszkolił :lol:
Obrazek :czajniczek:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości