Vandy Vape Kylin Mini RTA

Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: adamsud » pn mar 19, 2018 9:47 pm

Grzałkę to przede wszystkim bym wyczyścił :smile:. Jaką ona ma średnicę? W Kylin Mini początkowo pokusiłem się o grzałeczkę o średnicy wewnętrznej 3mm. Jednak atomizer się pocił. Zmieniłem na 2,5mm i jest lepiej. Zmiana średnicy wymusiła też mniejszą ilość nośnika. Ale źródłem Twoich problemów może też być rodzaj liquidu. Może masz w nim trochę wody, może jest za rzadki. Jednego na razie się nauczyłem w sztuce waperskiej. Trzeba dużo próbować samodzielnie aby uzyskać zadowalający efekt.
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 19, 2018 9:16 pm

Hmmm.... Spróbuję w takim razie jutro założyć nową grzałkę i watę, trochę krótszą, żeby tam dołem nie wystawała i się zobaczy, czy będzie lepiej. Tak jak powiedziałem, liquidu idzie dużo, i ustnik od środka jest jakby lekko zachlapany, ale w ustach jakoś tego nie czuje ;-) ale mimo wszystko, może być tak jak Ty mówisz. Czy w tym przypadku wymieniać także grzałkę, czy wystarczy sama watę, a ta grzałka jeszcze się nada?
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: adamsud » pn mar 19, 2018 8:57 pm

Na mój gust kolego @
Awatar użytkownika
corbi95
to masz "przelany" atomizer. Nie zaciągasz się lq? W Kylin Mini "wąsy" przycinam krócej i bardziej je szczotkuję przez co są nieco mniejsze. Nie zauważyłem efektu strzelania. Jednak wapuję na 32W. Grzałkę mam też skromniejszą w okolicach 0,5 om.
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Gregory » pn mar 19, 2018 8:52 pm

Ależ kusicie tym Kylinem :P coś tak czuję, że to będzie następny kandydat na mojej drodze w poszukiwaniu ideału :smile: podobno końcem marca ma się pokazać w stacjonarce E-dymu :mrgreen:
Obrazek :czajniczek:
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 19, 2018 8:20 pm

W sklepie polecono mi cotton bacon v2. Jak chcecie, mogę zużyć liquid i zrobić Wam zdjecie. Tylko, że wata będzie mokra i nie wiem czy takie chcecie ;-) zjechałem na 30watt i zauważyłem, ze strzelanie występuje dużo rzadziej. Przez to strzelanie mam trochę ochlapany ustnik od środka, premixem. Zauważyłem też, że schodzi mi bardzo dużo tego liquidu, wydaje mi się, że zbyt wiele. https://zapodaj.net/e08c5df5414ab.jpg.html

Zużyłem jakieś 4ml premixu i tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » pn mar 19, 2018 7:27 pm

Wygląda mi to na zbyt małą ilość nośnika wewnątrz spirali.
Jakiej waty użyłeś?
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 19, 2018 5:14 pm

Aaaa, bo wy myślicie, że wypałem z wata.... Nie, nie :-) rozgrzewałem przy układaniu grzałki, bez waty. Rozgrzało szbię kilka razy do czerwoności przy tym, aż uzyskalem zadowalający efekt i grzaleczka zaczęła rozgrzewać się od środka ;-) to strzelanie, to tak jak piszecie, w tym przypadku chyba powodem była zbyt wysoka moc. Teraz zmniejszyłem i jest lepiej. Przy mocniejszym pociągnięciu, jeszcze strzeli sobie ot tak, ale ogólnie jest git. Pewnie jak nabiore wprawy z grzałka i wata, będzie lepiej, zobaczymy ;-)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Haze » pn mar 19, 2018 4:03 pm

Jak wygrzewałeś przy zalanej wacie to raczej trudno Ci było określić, że równo pali... Wywal watę i jeszcze raz wygrzej samą grzałkę.
Grzałki z okolic 0,3 oma wapuję w okolicach 25-30W bo nie lubię ognia w paszczy :mrgreen: , ale są i tacy, dla których i 40 będzie OK. Tak jak napisał @
Awatar użytkownika
tomgrim2
, sam to musisz sobie ustalić...
Obrazek
Awatar użytkownika
tomgrim2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 05, 2016 7:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: tomgrim2 » pn mar 19, 2018 4:00 pm

Nie wiem na jakich filmikach się opierałeś, ale wygrzewanie grzałki z watą i liquidem w żadem sposób nie usunie hot-spotów :)
Na poprzedniej stronie masz fajny filmik od Oni Wapują, postaraj się postępować tak jak tam masz opisane.
A co do ilości watów nikt Ci nie da gotowego przepisu, zaczynaj od niskich wartości np. 20-25W i jedź stopniowo w górę aż osiągniesz efekt który Ciebie będzie w pełni zadowalał.
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 19, 2018 3:25 pm

No racja ty mi watami dowaliłem ;-) Wiadomo, że na początku będą jakieś tam błędy, nawet w zestawie, ale starałem się zrobić wszystko dokładnie, tak jak oglądałem na yt poradniki. Grzałkę wygrzewałem, gdy była już włożona wata i zalane lekko premixem. Może po prostu zbyt słabo wygrzałem? Co do mocy, na jakiej powinienem chmurzyć?

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości