Vandy Vape Kylin Mini RTA

Awatar użytkownika
tomgrim2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 05, 2016 7:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: tomgrim2 » pn mar 19, 2018 3:19 pm

corbi95 pisze:Kupiłem dzisiaj kylina mini i mam kilka pytań. Wszystko to dzieje się to pierwszy raz, bo jest to mój pierwszy mod. Box to snowwolf xfeng.
Założyłem grzałke, tą która była w zestawie, niby ułożyłem tak, żeby od środka się rozgrzewała (przy pierwszym zwoju z jednej strony jets tylko większa przerwa, reszta jest równo). Wyszło 0,31 ohma. Włożyłem waty, tak do lekkiego oporu, zalałem to premixem, wygrzałem, trochę postrzelało i złożyłem tak żeby zachmurzyć. Pociągnąłem tylko moc do 60W. Pierwszy buch i lecą takie jakby.... hmmm.... Czuć takie strzelanie w atomizerze, jakby żar się odrywał i ja to wciągam (nie wiem, czy to jest normalne). Zmniejszyłem do 40W, smak jest chyba ok, to strzelanie jakby trochę ustało, ale nadal występuje i nie wiem czy tak ma być. I czy w ustawieniach coś zmieniać? Premix to exxxotic od go bear w takiej czarnej buteleczce ;-)

Pomijając fakt, że dałeś do pieca tymi 60W na początek, to nie ta kolejność. Grzałkę wygrzewamy (formujemy) przed założeniem waty właśnie po to aby pozbyć się hot-spotów, które mogą doprowadzić do strzelania liquidem.
A jeśli to jedynie błąd w Twoim opisie to zjawisko jest jak najbardziej normalne przy używaniu dużych mocy, zresztą jak sam zauważyłeś zmniejszając ją, strzelanie ustaje.
corbi95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 15, 2018 5:32 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: corbi95 » pn mar 19, 2018 2:42 pm

Kupiłem dzisiaj kylina mini i mam kilka pytań. Wszystko to dzieje się to pierwszy raz, bo jest to mój pierwszy mod. Box to snowwolf xfeng.
Założyłem grzałke, tą która była w zestawie, niby ułożyłem tak, żeby od środka się rozgrzewała (przy pierwszym zwoju z jednej strony jets tylko większa przerwa, reszta jest równo). Wyszło 0,31 ohma. Włożyłem waty, tak do lekkiego oporu, zalałem to premixem, wygrzałem, trochę postrzelało i złożyłem tak żeby zachmurzyć. Pociągnąłem tylko moc do 60W. Pierwszy buch i lecą takie jakby.... hmmm.... Czuć takie strzelanie w atomizerze, jakby żar się odrywał i ja to wciągam (nie wiem, czy to jest normalne). Zmniejszyłem do 40W, smak jest chyba ok, to strzelanie jakby trochę ustało, ale nadal występuje i nie wiem czy tak ma być. I czy w ustawieniach coś zmieniać? Premix to exxxotic od go bear w takiej czarnej buteleczce ;-)
InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 06, 2018 6:45 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: InvictusNex » czw mar 15, 2018 3:40 pm

Moj czarnuch w drodze od Jackie Chana także jeszcze muszę sie uzbroić w cierpliwość ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » czw mar 15, 2018 2:52 pm

Haze pisze:No to jestem po weekendzie z Kylinem Mini.
A ja przed weekendem, też z Kylinem Mini i nie tylko... :-P
Haze pisze:Trzeci minusik to doopny kolor akrylowego dripa, który dają do wersji SS, jakiś obleśny niebieski-fiolet, to już lepiej założyć tę oponkę (która też jest w zestawie):

Ja akurat nie narzekam bowiem do wersji black dostalem pięknego czerwonego dripa. Natomiast tej "oponki" nigdy nie założę. To już wolę bez, prosto z rury. :twisted:
Więcej napiszę po weekendzie oczywiście, na razie, na gorąco; chmurzy się świetnie i co ważne na mieszance VG/PG - 75/25 ale grzałka z plecionki Vandy Vape autorstwa specjalisty który do Salonu dopiero zawita.
Z bulbowatym ;) szkiełkiem które ja akurat lubię to prawie 5 ml.Oczywście o żadnych wyciekach mowy nie ma. To już trzeci mój Kylin ale chyba najlepszy... :)

Obrazek
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: sikor » pt mar 09, 2018 10:00 am

Wrzucę filmik od nich bo od nich się uczyłem wapować:
https://www.youtube.com/watch?v=tRy5hTZduf4
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Haze » pn mar 05, 2018 8:49 pm

No to jestem po weekendzie z Kylinem Mini. Pierwsze zaskoczenie to jego SZCZELNOŚĆ - przez te 4 dni nie popuścił ANI KROPLI *shock* , mało tego, nawet się nie spocił :wow: . I to mimo tego, że przejechał 400 km wrzucony luzem do torby w stanie napełnionym! Wprawiło mnie to w lekki szok - wszyscy znamy moje zdolności do zalewania parowników :mrgreen: .
A ogólne wrażenia z użytkowania? Dla mnie jest to obecnie czołówka tanków jednogrzałkowych - Faraona mini bije przeciągiem i smakiem, Govada i Zeusa smakiem. Nie jakoś drastycznie ale jednak. Zresztą pewnie i niejednego dwugrzałkowca by zadziwił - głównie zdolnością do wytwarzania strasznej zadymy. I tu od razu mały minus: miniak wymaga dobrze dopracowanego setupu bo na "cięższych" liquidach (70:30 i więcej) lubi się przytkać - 3-4 sztach brany pod rząd potrafi zalecieć małym bobrem. Drugi minus to oczywiście ten szum z airholi - dyskretnie tu nie powapujemy, no ale i tak trudno mówić o jakiejkolwiek dyskrecji przy chmurach, które generuje Kylin. Trzeci minusik to doopny kolor akrylowego dripa, który dają do wersji SS, jakiś obleśny niebieski-fiolet, to już lepiej założyć tę oponkę (która też jest w zestawie):

kylin-mini-dripki.jpg

Na koniec jeszcze jeden plusik: pojemność małego baniaka - około 3 ml dają radę na pewno lepiej niż "ustawowe" 2 ml - nie ma już takiego parcia na zakładanie większego baniaka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » pt mar 02, 2018 3:16 pm

A ja zamówiłem już za 25.21$ z wysyłką i na dodatek mają w magazynie ;)
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: lijden » pt mar 02, 2018 10:20 am

:D Mi też się podoba ten Kylin... @
Awatar użytkownika
Tommy Black
kazałeś mi bywać częściej to teraz ponoś odpowiedzialność za to że tyle rzeczy wrzucasz które mi się podobają!

Na Ft i GB preorder dopiero, Gb po 31 $ Ft 26,7 $
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Haze » pt mar 02, 2018 10:03 am

Tommy Black pisze:Uwzględniając że sam mi dałeś butelkę aromatu Cabat-X to dobry deal. ;) :-P

Hmm, muszę to przemyśleć :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Tommy Black » pt mar 02, 2018 9:57 am

Haze pisze:Bez obaw był w sklepie u mnie na wsi, jedna sztuka bo sprzedawca "nie lubi Kylinów", no to go pozbawiłem tego ciężaru. Zresztą też bez większego przekonania, ale teraz nie żałuję


Ufff...autobus spadł mi z serca. Ale wiesz co? Ten zachwyt Mini Kylinem to Cię opuści dość szybko. U mnie na wsi ma gdzie się i do czego przytulić, Kylin, nie zachwyt. A ja mogę na Twoją wieś podesłać liquid Cabat-X który jest wart więcej niż 24 Kyliny Mini! ;) ;) ;)

Edit:
Uwzględniając że sam mi dałeś butelkę aromatu Cabat-X to dobry deal. ;) :-P

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 16 gości