Vandy Vape Kylin Mini RTA

rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: rearus » pt sie 03, 2018 4:33 pm

Moja krzywa setupu w miniaku wyglądała tak, że zaczynałem od udanych, ale nie idealnych setupów (pocenie, przez za mocne dokręcanie) wpadłem przez moment w fazę cieknięcia i wyszedłem na setupy idealne, gdzie nie ma nawet kropli przy airhole'ach ;).
A co do wysokości grzałki i smaku, to też czytałem, żeby dawać w miarę nisko grzałkę, zrobiłem za nisko i tego żałowałem, ale ogólnie smak powinien być lepszy w momencie kiedy grzałka będzie bliżej dripa tak na chłopski rozum. Jakby nie patrzeć, minimalne różnice w smaku wyczuwałem zależnie od tego jak wysoko i jaką grzałkę załadowałem, ale Miniak to taka bomba smakowa, że wysokość jak dla mnie ma marginalne znaczenie. Za to baaaardzo lubi płaskie claptony, chętnie spróbowałbym na nim braida, nawet kupiłem drut, ale jestem mało umiejętny i trochę leniwy :P.
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: DarDo1 » pt sie 03, 2018 3:21 pm

Wszyscy doradzali żeby grzałkę dawać jak najniżej dla lepszego smaku. Ale spróbuję zastosować się do twoich rad. Już mam dość codziennego kręcenia grzałek. Powoli wymiękam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: rearus » pt sie 03, 2018 11:52 am

Na moje masz za dużo waty, no i ja bym dał chyba grzałkę trochę wyżej. Jak miałem za nisko grzałkę to transportowalo mi liquid prosto do ah i żadna wymiana waty nie pomagała, po założeniu nowej grzały i podniesieniu tak, żeby mniej więcej 1/3 przekroju grzałki wystawała ponad bazę jest ok.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: DarDo1 » pt sie 03, 2018 9:19 am

Dopasowałem oring z Limitless.
Ale dalej trwa walka z cieknącym setupem. Kolejny setup i kolejne wycieki przez airhole. Plusem jest, że po dostosowaniu się do waszych porad i nie dokręcaniu na maxa szkła nie ma już problemu pocenia się. Ale dalej cieknie. Co robię nie tak.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: werc » czw sie 02, 2018 11:58 am

Masz wymiary? Mam trochę o-ringów w zapasie... :ed:
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: DarDo1 » czw sie 02, 2018 9:11 am

A gdzieś w kraju? Może można dopasować od innych parowników?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: rearus » czw sie 02, 2018 7:45 am

https://www.aliexpress.com/item/Authent ... 78698.html

Są u wschodnich kolegów ;)

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: DarDo1 » czw sie 02, 2018 7:23 am

Ponawiam pytanie od czego można dopasować tą nieszczęsną uszczelkę. Bo zestawów uszczelek do miniaka nie widać w sprzedaży.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: Master_PiT » czw sie 02, 2018 7:06 am

Ja też myślałem, że im mocniej dokręcę, tym szczelniejszy będzie. Zauważyłem, że uszczelka została wypchnięta i bardziej zakrywa LH, poluzowałem i wróciła na swoje miejsce, a pocenie ustąpiło.
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin Mini RTA

Postautor: rearus » śr sie 01, 2018 10:01 pm

Master_PiT pisze:Miniaka nie wolno mocno dokręcać, bo uszczelka za bardzo się wciska, wtedy następuje pocenie z AH. Dodatkowo łatwo w ten sposób ją zniszczyć.
Dokręcamy aż pojawi się opór i na tym koniec.


Bardzo, bardzo, bardzo dziękuje. To chyba najcenniejsza porada jaką wyczytałem adekwatnie setupów na miniaku, odkręciłem bazę i dokręciłem do faktycznie wyczuwalnego oporu, ale bez dokręcania na siłę - sucho przy ah jak jeszcze wcześniej nigdy nie było, a ja jestem bardzo szczęśliwy ;).

jeffrey pisze:Co do ilości zwojów to ja zawsze robiłem 6 Mam nadzieję że będzie lepiej :bender: a właśnie te odstępy to na jaką szerokość robić 1 milimetr czy tak żeby były ledwo widoczne?


Ja pierwszy setup zrobiłem na dkms 5 zwojów, 3 mm i delikatne odstępy między zwojami, potem wrzuciłem 6 zwojów i tak już zostało, może jestem ignorantem, ale jakoś tak wolę microcoile, a przy 6 zwojach i odrobinie starania się to już udaje :P. Aczkolwiek wczoraj zanabyłem fajne gotowe grzałki od Vandy Vape - ni80 fused clapton 28 x 4 + 38 i jak na razie jestem zszokowany i bardzo zadowolony, bo to daje bardzo fajne odczucia smakowo-chmurowe w okolicach 35-38W, a jak jest więcej to za wiele sobie z tego nie robią i dalej jest fajnie ;). Ale o nich napiszę może w temacie o drutach, jak trochę jeszcze poużywam :P.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości