HCIGAR FODI F2

Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: HCIGAR FODI F2

Postautor: Master_PiT » ndz sty 14, 2018 12:23 am

Ja kilka miesięcy używałem całkowicie bez tego "korka".
0powodzi,za to lepsze odpowietrzanie.
Gdyby fodi miał pojemność 4ml to byłby ze mną po dziś dzień.
Faktycznie smak nieziemski. Jak z dobrego drippera.
Awatar użytkownika
helmofon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: wt lis 29, 2016 12:04 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 255 razy
Płeć: nieokreślona

Re: HCIGAR FODI F2

Postautor: helmofon » sob sty 13, 2018 9:52 pm

A co się stanie jak zapomnisz zatkać tego koreczka, straszna jest powódź?
Pozdrawiam
Robert
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

HCIGAR FODI F2

Postautor: Tenmen » sob sty 13, 2018 2:08 pm

HCIGAR FODI F2 – kolejna odsłona jednego z najlepszych RDTA
Fodi F2 kolejna odsłona parownika RDTA od HCigar – tym razem w wersji 2 słupkowej , zwiększonym nawiewem i nadal bajecznie pięknym wyglądem !
F2 prócz zachowania świetnej stylistyki został zaprojektowany tak, by uwolnić jak największą ilość smaku . Airflow, który wpływa centralnie na pod grzałkę jest płynnie regulowany za pomocą bocznego pierścienia. Pin + został pozłocony dla zwiększenia przewodności. Piękny drip tip, który dostajemy w zestawie to wisienka na tym słodkim torcie.
F2 wykonany jest z wysokiej jakości stali 316 , tuleja baniaczka to szkło pyrexowe. Piny stykowe zostały pozłocone – łącznie ze śrubami dociskającymi grzałkę.
Parownik o średnicy 22 mm posiada 2 pozłacane terminale montażowe zabezpieczane śrubkami. Pojedynczy airflow jest skierowany wprost pod grzałkę. Małą nowością jest silikonowy ” korek „, który zabezpiecza nam otwór do napełniania liquidu. Zbiorniczek Fodi F2 ma 2 ml pojemności i biorąc pod uwagę,że baza przewiduje budowę 1 grzałki jest to pojemność jak najbardziej do zaakceptowania.
Ze swojej strony dodam że jestem zaskoczony jakością tego parowniczka (po srednich trawnikowych ocenach), z moją dysfunkcją manualną, bez problemu zamontowałem secik 0,82 om nic się nie leje,ilość pary nie oszałamia, za to jest chłodna, gęsta i jest SMAK :smile: :smile:,jedynym mankamentem jest zbyt mały baniaczek, ale cóż nikt nie jest doskonały. POLECAM !!! Przepraszam za jakość zdjęć ale cóż taki sprzęt,,,
Cechy parownika :
– Pojemność 2 ml
– Średnica 22 mm
– Wykonany ze stali 316
– Dedykowany silikonowy korek blokujący dolewnie liquidu
– Dwa terminale montażowe
– Pozłacane śrubki
– Izolator ceramiczny
– Zaprojektowany dla maksymalnego oddania smaku


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości