SMOK TFV8 Cloud + Alien

Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: Azuel » śr lut 07, 2018 6:08 pm

A mój Alien po glebie z 4m na płytki i obs engine na garbie niby się rozlecial a ducha wyzionac nie chce wciąż działa tyle tylko że poskładać go muszę na silikon. 8miechow w pracy wytrzymał i lekko nie miał. Zastąpiony przez Aegis aktualnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: adamsud » śr lut 07, 2018 3:31 pm

adamsud pisze:Użytkuję Aliena 220W od (bodajże) pół roku. Sprawuje się dobrze...

No i się nachwaliłem. Padła elektronika lub konektor. Całe szczęście zdążyłem zareklamować jeszcze w ostatnich dniach gwarancji. Po rozmowie ze sprzedawcą muszę zrewidować swoją opinię o tym modzie. Podobno awarie elektroniki w Alienie to żaden wyjątek. "Ten typ tak ma".
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: Tommy Black » pt sty 19, 2018 7:39 am

Nic wczoraj nie napisalem, ale bałem się dyskusji o wyższości świąt...a otrzymalem info że mój Alien który odszedł był po 8 miesiącach znojnej posługi do Krainy Wiecznej Chmury,
został wymieniony na nowy i na dodatek mialem opcję zwrotu kasy.Wybrałem oczywiście Aliena. Też był dość często używany i co ważniejsze głównie w terenie i miał przygody które niejednego boxa by wykończyły.A odszedł w ten sposób że, po wciśnięciu power nie gasł już ekran, dopiero po ponownym wciśnięciu gasł na chwilę i znów bez przerwy świecił.A po wymianie ogniw nie zaświecił już wcale.W zasadzie to spisałem go na straty, bo nie sądzilem że jest jeszcze gwarancja.
A teraz w terenie czyli w lesie i na wodzie Alieny zostały zastąpione przez Aegisy. Które Tobie też polecę nieśmiało... :P

AE01.jpg
AE02.jpg


Nie zostały jednak zastąpione z powodu awaryjności czy utraty mojego zaufania. Każda rzecz ma prawo się kiedyś zepsuć.Aegisy są po prostu inne.A ja dalej uważam Alieny za jedne z lepszych zasilań jakie udało mi się posiadać. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: piowolt » czw sty 18, 2018 8:16 pm

adamsud pisze:Użytkuję Aliena 220W od (bodajże) pół roku. Sprawuje się dobrze. Na tyle dobrze, że codziennie odbywa ze mną drogę do pracy. W pracy, jak to w pracy, łatwo nie ma. Ja wapuję dosyć .... intensywnie. Krótko mówiąc Alien nieźle dostaje w dupę. Nie zauważyłem żadnych otarć, odpadów farby, rys.


Elektronika też wytrzymuje. W literaturze (również w instrukcji obsługi) odradza się jedynie ładowania ogniw poprzez łącze USB. Podobno właśnie to bezpośrednie zasilanie powoduje awarie elektryczne. Dlatego baterie do Aliena ładuję wyłącznie w dedykowanych ładowarkach.
Charona też posiadam i bardzo lubię. Lepiej leży w łapie od Smoka.
Swoje ładuje na LitoKali więc kwestia zepsucia przez ładowanie USB odpada.
Również kopce dość intensywnie, praca, dom, auto, w nocy.
Często łapie się na tym że brakuje mi jeszcze jednej ręki bo w jednej cały czas trzymam e-fajke[emoji6] Trochę chore ale chyba lepsze od trzymania w niej analoga.
Teraz do tego wymienionego przez serwis zamówiłem już kondona. Przynajmniej nie będę zdrapywał sreberka z kierownicy.
Nie powiem, na fotkach ten Charon ładnie się prezentuje.


--
Pozdrawiam
Piotr W.
Duch^
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lis 09, 2016 2:22 am
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: Duch^ » czw sty 18, 2018 6:04 pm

Jeden wypala dziennie 5ml a drugi 30ml jak ja :) Więc to jak porównywać coś w styłu Ty ja mam Dacie jeżdzę już 3 lata nic nie robiłem a drugi pyta a ile km zrobiłeś już a on no 10.000 tyle w temacie :D
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: adamsud » czw sty 18, 2018 4:07 pm

Użytkuję Aliena 220W od (bodajże) pół roku. Sprawuje się dobrze. Na tyle dobrze, że codziennie odbywa ze mną drogę do pracy. W pracy, jak to w pracy, łatwo nie ma. Ja wapuję dosyć .... intensywnie. Krótko mówiąc Alien nieźle dostaje w dupę. Nie zauważyłem żadnych otarć, odpadów farby, rys.


Elektronika też wytrzymuje. W literaturze (również w instrukcji obsługi) odradza się jedynie ładowania ogniw poprzez łącze USB. Podobno właśnie to bezpośrednie zasilanie powoduje awarie elektryczne. Dlatego baterie do Aliena ładuję wyłącznie w dedykowanych ładowarkach.
Charona też posiadam i bardzo lubię. Lepiej leży w łapie od Smoka.
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: piowolt » czw sty 18, 2018 10:53 am

Duch^ pisze:Widziałem całe kartony uszkodzonych alienów i innych zasilań smoków więc wiem co piszę i widziałem też ich usterki [emoji14] Chcesz coś co nie padnie po pół roku bierz Smoanta Charona 218tc albo innego od tego producenta. Cena podobna a nawet nie ma co porównywać. Ja osobiście miałem 1 sztukę Aliena 220tc mod jedyny jego plus to że był wygodny. Padł po miesiącu i wypadło całe mocowanie na atomizer porażka. Jak już to lepiej polecać dla forumowiczów coś co nie padnie po kilku tygodniach jak to bywa w zasilaniach smoka.
Cena Aliena poleciała w dół, w tej chwili 189,90. Smoant Charon 218 - 289.90.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: Tommy Black » czw sty 18, 2018 10:48 am

Duch^ pisze:Widziałem całe kartony uszkodzonych alienów...


Świat pełen jest uszkodzonych kartonów i akordeonów i nic na to nie poradzimy... ;) :P
Duch^
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lis 09, 2016 2:22 am
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: Duch^ » czw sty 18, 2018 10:46 am

Widziałem całe kartony uszkodzonych alienów i innych zasilań smoków więc wiem co piszę i widziałem też ich usterki :P Chcesz coś co nie padnie po pół roku bierz Smoanta Charona 218tc albo innego od tego producenta. Cena podobna a nawet nie ma co porównywać. Ja osobiście miałem 1 sztukę Aliena 220tc mod jedyny jego plus to że był wygodny. Padł po miesiącu i wypadło całe mocowanie na atomizer porażka. Jak już to lepiej polecać dla forumowiczów coś co nie padnie po kilku tygodniach jak to bywa w zasilaniach smoka.
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: SMOK TFV8 Cloud + Alien

Postautor: piowolt » czw sty 18, 2018 10:39 am

Tommy Black pisze:
piowolt pisze:Ramka wyświetlacza, ta z kontrastowym kolorem


Ach, ramka wyświetlacza...ale to ramka tylko, nie box... :)
Fakt, nie pomyślałem o tym bowiem wszystkie moje ramki wyglądaja tak jak na tym zdjęciu.

Smok-Alien.jpg
Niestety nie zrobiłem fotki przed wysłaniem do serwisu, ale u mnie na tych ramkach jest tylko wspomnienie lakieru. Zlazł cały. Może ja mam w rękach jakieś moce? Albo jak u któregoś z x-menow mój pot składa się z kwasu?[emoji6]

--
Pozdrawiam
Piotr W.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rejm97 i 20 gości