Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: homer21 » pt kwie 13, 2018 2:44 pm

adamsud pisze:W jego budowie zaciekawia mnie jedynie widoczny na poniższym zdjęciu otwór w podstawie atomizera. Aby wymienić grzałkę lub nośnik niezbędne jest takie rozłożenie atomizera, że pozostałości liquidu swobodnie sobie przez ten otwór wypłyną. Trzeba chyba wysuszyć tanka przed rozłożeniem "do sucha". Zobaczę w przyszłości jak to będzie wyglądać w praktyce.



Ale wymiana grzałki czy waty przy zalanym atomizerze nie jest problemem, co prawda robiłem to kilka razy kiedy zbiornik był zalany w połowie ale jest to możliwe.
Odwracasz gościa do góry kołami, tzn.dripem na dół, odkrecasz dolny cap, wyciągasz bazę, robisz co tam Ci pasuje a przed założeniem dobrze wycieraczki z liquidu dolny cap i sprawdzasz czy uszczelka dobrze siedzi (ta wokół otworu na pin) bo w przeciwnym razie jak się podwinie to masz pewna powódź.
Zresztą z Zeusem tak samo robiłem.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: adamsud » czw kwie 12, 2018 7:34 pm

Na Themisa polowałem dosyć długo. Jako zwolennik atomizerów z górnym wlotem powietrza po prostu musiałem go mieć. Rozesłałem więc info o moim pożądaniu do wszelakich znanych mi sklepów internetowych, przeglądałem sieć i punkty sprzedaży. W końcu wczoraj dostałem informację o dostępności produktu z lokalnego sklepu sieci Sofly. Od razu kupiłem dwie sztuki, gdyż tylko tyle mieli ich w sklepie. Tak wyglądają:


Na pierwszy rzut oka widać iż baniaczek jest sporych rozmiarów. W końcu to 5ml. Dla porównania zestawiłem go z Zeusem.

Urodą Themis nie grzeszy. Taka sobie beczka z mało reprezentacyjnym wzorkiem. Nie szukam jednak w sprzęcie waperskim walorów estetycznych. Dla mnie to praktyczne urządzenia do walki z uzależnieniem od papierosów w bardzo miły sposób. Dlatego mi Themis pasuje.
W jego budowie zaciekawia mnie jedynie widoczny na poniższym zdjęciu otwór w podstawie atomizera. Aby wymienić grzałkę lub nośnik niezbędne jest takie rozłożenie atomizera, że pozostałości liquidu swobodnie sobie przez ten otwór wypłyną. Trzeba chyba wysuszyć tanka przed rozłożeniem "do sucha". Zobaczę w przyszłości jak to będzie wyglądać w praktyce.

Użytkuję Themisa dopiero jakąś godzinę więc o jego użytkowaniu wiele siłą rzeczy nie napiszę. Wydaje się bardzo wygodnym urządzeniem. Posiada duże otwory do uzupełniania LQ. Znaczny jest również dopływ powietrza. Nic nie szumi ani nie gwiżdże. Mieści w sobie 5ml płynu. Nie zaobserwowałem wycieków ani zapowietrzeń. Tak więc same plusy. Tylko smak oddaje w sposób nieco płaski. Widzę, że na jego potrzeby będę musiał robić liquidy bardziej wyraziste. Tak więc na razie jestem z atomizera zadowolony. Może nie zachwycony ale właśnie zadowolony. To i tak w dzisiejszych czasach bardzo dużo.
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: homer21 » sob mar 24, 2018 12:40 pm

Po nie zbyt dlugim oczekiwaniu, w koncu dotarl, caly czarny i taki nieco pękaty ale mnie sie podoba. Poniewaz jestem na wyjeździe wiec na szybko wrzucilem do niego to co bylo akurat w pobliżu czyli jakis alien 0,4 Ohma. Smak jest ciekawy, przeciag jak dla mnie gigantyczny, do ogarniecia, jednak musze popracować trochę nad ułożeniem nośnika bo jest zbyt mały transport.
Bylbym wdzieczny za podpowiedź jaka najlepsza konstrukcja grzalki (najlepiej single) sprawdzi sie w tym parowniku.


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Azuel » pn mar 12, 2018 5:23 pm

Ma ktoś już może.? Wrażenia itp. Zamówiłem na gaerbest i narazie czekam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Tommy Black » pt lut 23, 2018 12:48 pm

BarthezzVTi pisze:Napalilem się na owy parownik


Co znaczy owy ?
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: homer21 » pt lut 23, 2018 11:21 am

Ciekawi mnie jak będzie ze smakiem w tym parowniku, mam Zeusa i jakimś super smaczacym parownikiem nie jest ale taka bezwyciekowa konstrukcja jest dla mnie najważniejsza.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: BarthezzVTi » śr lut 21, 2018 9:30 pm

Chyba właśnie będę zamawiał Themisa w wersji mesch [emoji5] Napalilem się na owy parownik [emoji3] sam nie wiem dlaczego....

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Tommy Black » śr lut 21, 2018 5:19 pm

Digiflavor Themis RTA Mesh Version
Prawie wszystko o Themisie jest wyżej ale Daniel dołożył recenzję wersji Mesh, więc i ja ją tam do tematu głównego dołożyłem. I polecam oczywiście. :)
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Themis RTA

Postautor: BarthezzVTi » pn lut 12, 2018 11:53 pm

Witam
Słyszał ktoś, widział ktoś a może ktoś już zamówiłem w przed sprzedaży? https://www.gearbest.com/rebuildable-at ... 32217.html
Muszę przyznać że wygląda ciekawie. Daniel również wypowiedział się o nim pozytywnie.
Preorder będzie wysyłany 12 marca.
Co ciekawe będą dwie wersje. Na drut i siatkę mesch. Bazę danych się wyjąć, więc może druga będzie dało się kupić oddzielnie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Post przeniosłam do właściwego tematu
basika
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Azuel » czw lut 01, 2018 7:36 pm

Ja mam zgoła inne podejście do takich parowników i jak dla mnie takie rozwiązanie jest wręcz na wagę złota, nawet przy skopanym setupie wiem że w kieszeni nie będzie powodzi(może mam zryte kubki smakowe) i dlatego mi takie rozwiązania odpowiadają.
Wapuje by nie palić smierdzieli i przyjemności z dodatkiem jakiegoś smaczku.
Dopóki nie trafiłem na Obs engine nano tak borykalem się z znalezieniem czegoś co by mi pasowało.
Zeus już płynie i nie będę sobą jeśli Themis też u mnie nie zawita. Kolekcja innych parowników, aczkolwiek niezbyt duża trafi chyba do innych właścicieli mi nie pasują.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości