Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: iron64 » pn mar 30, 2020 4:44 pm

Pisałem już do wszystkich większych sprzedawców/dystrybutorów. Nie znalazłem nigdzie. Geek Vape też nawiedziłem, z nimi zresztą najfajniej się pisało prawdę mówiąc. Ja wiem, że to od człowieka zależy, no ale tam chyba fajni ludzie są właśnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1940 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Robson » pn mar 30, 2020 4:25 pm

Metall pisze:@iron64, też chciałem dorwać mesha, ale nigdzie nie było. No to wziąłem DC wychodząc z założenia, że lepszy rydz niż nic. ;)


Witam, może trzeba by było skontaktować się z Geek Vape , chyba przejęli lub dystrybują od niedawana produkty Digiflavor. Spytać zawsze warto - np. Lost Vape nie produkuje już Drone, Mirage itd. a Evolv posiada do nich chyba wszystkie części zamienne, mimo iż na stronie nie są dostępne. :)
Pozdrawiam.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: iron64 » pn mar 30, 2020 4:06 pm

Zamiast odpowiadać, powiem tak. Zeusa sprzedałem w tym samym dniu, w którym do mnie dotarł. Themisy mam od dość dawna i ich używam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Metall » pn mar 30, 2020 3:44 pm

Druciana wersja gorsza od meshowej, ale ponoć lepsza od Zeusa?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: iron64 » pn mar 30, 2020 3:38 pm

Drutowy Themis jest w moim odczuciu gorszy. Acz no używam go ròwnież. Fajne wielkie grzałki przyjmuje. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Metall » pn mar 30, 2020 2:35 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
, też chciałem dorwać mesha, ale nigdzie nie było. No to wziąłem DC wychodząc z założenia, że lepszy rydz niż nic. ;)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: iron64 » pn mar 30, 2020 2:25 pm

Nie można pisałem nawet do producenta i niestety.
Kupiłem nawet na ali klona Themisa, ale baza jest inna, gorsza i nie polecam tego. Niestety nie znalazłem też nigdzie samego parownika. Na Ali da się jeszcze wyrwać w wersji dual coil. Ale mesh lepszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Metall » pn mar 30, 2020 1:17 pm

Podejrzewam, że kupno tego parownika w wersji mesh jest już awykonalne. A czy np. nie można gdzieś kupić samej bazy w wersji mesh?
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: 8A5HUD4 » pt sie 16, 2019 7:57 pm

To ewidentnie wina setup'u - zarówno Profile RTA oraz Themis RTA dobrze oddają smak.
Spróbuj zrobić setup tak jak masz na filmiku poniżej (od momentu 04:35):
https://www.youtube.com/watch?v=xQtbwzoXBGo

Daj więcej bawełny pod siatkę i mniej w kanały.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Mlekoslaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 11:57 am
Lokalizacja: Wwa
Płeć: Mężczyzna

Digiflavor Single/Dual Coil Themis RTA

Postautor: Mlekoslaw » pt sie 16, 2019 7:54 pm

8A5HUD4 pisze:Widziałem już zdjęcia tak wygiętych siatek, ale nie słyszałem aż tak pochlebnych opinii na ten temat.
Wszystko zależy od tego, jak się ta siatka w takim ułożeniu będzie rozgrzewać - w końcu każde zagięcie jest inne.
Tak czy siak, wracając do Twojego pytania - jeśli czujesz "bobra, bobra i jeszcze raz bobra" to są dwie przyczyny:
1. Za dużo bawełny w kanałach, przez co po prostu transport nie wyrabia.
2. Za mało bawełny pod siatką - jeśli dasz jej wystarczająco, siatka powinna sama zrobić się "wypukła", pod naporem bawełny po prostu.

Na Twoim miejscu dałbym więcej bawełny, żeby bardziej dolegała do siatki - wtedy zrobi się wypukła. Pamiętaj, że w meshu bawełny musi być sporo, żeby siatka idealnie do niej dolegała.


Nie nie nie - samego bobra już ogarnąłem . Jak wspomniałem - poprzedni właściciel zrobił mi setup jednak po zalaniu parownika nie dało się tego palić wapować. Ewidentnie coś z transportem było nie tak. Zrobiłem setup na nowo (z tak żałośnie wygiętą siatką właśnie) i bobra nie ma - fakt. Tyle, że nie ma również smaku. W tym tkwi problem. Większe doznania smakowe aktualnie mam na śmiesznym vape penie z lekko nadpaloną grzałką mesh niż tutaj.. Czuję po prostu że palę wapuję - nie wiem co - praktycznie jak by to była sama baza. Kiedy wykręcę bazę, zaleję ją mocno liquidem i nacisnę fire button - Pięknie wszystko czuć - wyprodukowana chmurka odpowiada docelowemu zapachowi. Wystarczy jednak że skręcę parownik w całość czyt. włożę bazę do środka i skręcę. Wtedy nie czuję nic. Nie mam pojęcia już w czym tkwi problem. Profile RTA Pozbyłem się ze względu na podobny problem. Wychodzi na to że chyba to ze mną jest problem - nie z parownikiem :D

Ciężko mi jest to opisać. Docelowy zapach liquidu czuję jedynie wtedy kiedy "powącham przez ustnik" . Przy paleniu wapowaniu absolutnie tego nie ma .. Kopa nikotyny czuję, smaku natomiast nie. Nie chce mi się wierzyć że taki szajs jak vape pen jest lepszy w oddawaniu smaku niż parownik który osobno kosztuje sporo więcej.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości