Uwell Crown Tank

Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Uwell Crown Tank

Postautor: Riccardo » pt paź 16, 2015 8:03 am

matatiti pisze:Regulowany przepływ powietrza w podstawie parownika oraz w ustniku

Nie znalazłem regulacji w ustniku :)

Tommy Black pisze:Już mialem pytać o dostępność bazy RBA,ale znalazłem lupę i dostrzegłem bazę!

Na trawniku twierdzą, że Crown działa i smakuje lepiej na gotowych grzałkach.


Do tego co napisał Mati dodam, że gotowe grzałki są z drutu stalowego. Ich jeszcze nie próbowałem, na razie testuję Ni200. I jakoś mnie nie położył na łopatki ten parownik, chociaż smakuje niewątpliwie lepiej niż Subtank. Ale na pewno gorzej niż eXpromizer czy chociażby Kajetk.
Nie jestem specjalnym zwolennikiem subomowców, wolę mniejszy przepływ powietrza, dlatego też pewnie taka opinia, a nie inna. Niemniej jednak parownik jest świetnie wykonany, nie ma się do czego przyczepić. Regulacja powietrza działa lepiej niż w Subtanku, jest też większy przepływ. Aktualnie staram się znaleźć jakiś kompromis między dripem, chmurą a smakiem :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Uwell Crown Tank

Postautor: dorota » pt paź 16, 2015 7:43 am

matatiti pisze:Już niedługo dostępny będzie w poster82

Tommy Black pisze:Ale, Mati, ja wczoraj byłem na poster82 i nie widziałem tego tanka?

matatiti pisze:Już niedługo dostępny będzie w poster82

:facepalm:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwell Crown Tank

Postautor: Tommy Black » pt paź 16, 2015 6:44 am

matatiti pisze:Czy ktoś może go już posiada i chciałby podzielić się wrażeniami na jego temat?


Ja bardzo chciałbym się podzielić wrażeniami,ale musze poczekać aż Zbyszek zechce się podzielić tankiem... ;)
Już mialem pytać o dostępność bazy RBA,ale znalazłem lupę i dostrzegłem bazę!
Ale, Mati, ja wczoraj byłem na poster82 i nie widziałem tego tanka? Pójdę tam jutro... :)
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Uwell Crown Tank

Postautor: matatiti » pt paź 16, 2015 12:08 am

Uwell Crown Tank to kolejna pozycja dla miłośników subomowych tanków, zbierająca bardzo pochlebne opinie wśród użytkowników. Regulowany przepływ powietrza w podstawie parownika oraz w ustniku i system napełniania od góry, to jedne z ciekawszych innowacji, które zachęcają do bliższego przyjrzenia się temu sprzętowi.

Dane techniczne:
- średnica: 24mm
- wysokość: 74,5 mm
- pojemność: 4ml
- waga: 75g
- wysokiej jakości szklana tuba

Obrazek

Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=SsDqrQYSxC0

Już niedługo dostępny będzie w poster82

Czy ktoś może go już posiada i chciałby podzielić się wrażeniami na jego temat?
:budda:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości