SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

plastikk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 12:21 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: plastikk » pt gru 28, 2018 5:54 pm

Obrazek
SuperMesh od GeekVape Cerberus - idealnie pasuje do Shielda.Mam,testuje. :D
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: robert » śr gru 19, 2018 6:22 am

Jeśli ktoś z Szanownych potrzebuje szkiełko do Shilda ,to jest dostępne w sklepie e-dymek.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: miblah » ndz gru 16, 2018 4:12 pm

Przyznaję się, że nie interesowałem się od napisania tamtych słów jak wygląda to w praktyce, bo jak wiemy, do tej pory dość dobrze udaje się żyć zupełnie obok istniejącej ustawy. I @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
, oczywiście masz rację - nie mam dowodów, że ktoś wprowadził Shielda do obrotu, będąc z rzeczoną ustawą w zgodzie (choć sprzedaż stacjonarnie w E-Dymie powinna być z ustawą zgodna - i sądzę, że jest) ;)

Moja interpretacja jest taka, jak wyżej. Ale właśnie się doczytałem, że Biuro do spraw Substancji Chemicznych oczywiście twierdzi odmiennie, czyli: "maksymalna dopuszczalna pojemność dla wprowadzanych do obrotu papierosów elektronicznych jednorazowego użytku, wielokrotnego napełniania i wielokrotnego ładowania (art. 11c ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1446)) wynosi 2 ml."

Jakbym produkował parowniki, w przypadku negatywnego rozpatrzenia mojego wniosku, na podstawie faktu, że jest większej pojemności niż 2ml, z pewnością wystąpiłbym do sądu i - jak uważam - wygrał. Ale nie mam tego problemu.

I na tym off-topic możemy zakończyć *czajniczek*
*btT*
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: 8A5HUD4 » ndz gru 16, 2018 2:53 pm

@
Awatar użytkownika
miblah
jak większość tanków, jakie ma w ofercie sklep internetowy e- *czajniczek* . Tylko kwestia jest taka, że sklep internetowy zarejestrowany jest w Hong Kongu, więc nie dotyczą ich regulacje prawne w Polsce, dlatego sprzedają tam tanki o większej pojemności niż 2ml.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: miblah » sob gru 15, 2018 8:54 am

Kolegów @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
i @
Awatar użytkownika
RAFAⓁ
proszę o przeczytanie tego posta ;)
viewtopic.php?t=2446#p29940
Tu tylko krótki cycat :cycki: :
Art. 11c. 1. Papierosy elektroniczne lub pojemniki zapasowe powinny spełniać następujące wymagania:
1) płyn zawierający nikotynę powinien być umieszczony wyłącznie w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach zapasowych, których pojemność nie może przekraczać 10 ml, a w przypadku papierosów elektronicznych jednorazowego użytku lub kartridżów jednorazowych pojemność kartridżów jednorazowych lub zbiorniczków nie może przekraczać 2 ml;


Te przepisy również stanową, że:
Płyn, wprowadzany do obrotu, a zawierający nikotynę powinien być umieszczony:
1. w pojemnikach zapasowych <=10ml [pojemnik zapasowy służy do ponownego napełnienia e-papierosa - wg ustawy]
2. w zbiorniczkach lub kartridżach <=2ml w przypadku:
- papierosów elektronicznych jednorazowego użytku,
- kartridżów jednorazowych.

Artykuł nie obejmuje e-papierosa wielokrotnego użytku ze zbiornikiem, zbiorniczkiem, czy kartridżem - bez znaczenia, czy zbiornik jest nakręcany, czy połączony na stałe jak w AIO (bo nie jest sprzedawany z płynem w środku, zawierającym nikotynę).


Shield został wprowadzony na rynek długo po tym, jak weszła rzeczona ustawa, i zgodnie z waszymi teoriami nie miał prawa pojawić się w naszym obrocie handlowym ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
zuczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 05, 2018 5:37 pm
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podzięk.: 92 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: zuczek » pt gru 14, 2018 3:55 pm

Jeśli ktoś bardzo chce mieć tan parownik albo szkiełko to pozostaje AliE... . Przed chwilą czytając Wasze peany na temat tego parownika postanowiłem sprawdzić i tam właśnie znalazłem. To nie moja bajka ale może ktoś jeszcze skorzysta.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: robert » wt gru 04, 2018 8:29 am

Może za dobry był ?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: Tommy Black » wt gru 04, 2018 7:00 am

8A5HUD4 pisze:... Shield podobno został wycofany z produkcji, choć mam nadzieję że to tylko plotki.


Niestety, nie są to plotki. Shield został całkowicie wycofany z produkcji zaraz po premierze rynkowej przez Geeków. Powodów nie podano do dziś. Zauważcie że nawet w tak popularnym sklepie jak FT w zasadzie w ogóle nie był dostępny, a dokupienie szkiełka czy uszczelek praktycznie niemożliwe.Ja napisalem do Geeków w tej sprawie, pisalem w kilku innych też i zawsze dostawałem odpowiedź, tu nie doczekalem się żadnej reakcji. Trochę to dziwne wszystko ale najwidoczniej były jakieś powody i to poważne powody.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: 8A5HUD4 » wt gru 04, 2018 4:22 am

@
Awatar użytkownika
Azgar
zgodnie z ustawą z 2016 roku, nie możesz kupić parownika powyzej 2 ml. dlatego nie ma ich stacjonarnie w e- *czajniczek* , a są na stronie e- *czajniczek* , która jest zarejestrowana w Hong Kongu czy gdzieś tam.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: Azgar » wt gru 04, 2018 3:53 am

Kolego @
Awatar użytkownika
RAFAⓁ
, z tego co wiem to sam parownik możesz kupić o dowolnej pojemności. Jeśli kupujesz zasilanie + parownik razem wtedy musi mieć 2 ml. Może były jakieś zmiany o których nie wiem ? Jeśli jestem w błędzie poprawcie mnie. :bry:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Claude [Bot] i 28 gości