Vapefly Horus RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14693
Podziękował: 6095 razy
Otrzymał podzięk.: 15470 razy

Vapefly Horus RTA

Postautor: Tommy Black » 28 mar 2018, 12:32

Obrazek
Unikalny system przepływu powietrza "b" sprawia, że ​​przepływ powietrza wokół cewki zapewnia najlepszy smak i brak wycieków.
Obrazek
Obrazek
Łatwe napełnianie od góry z pojemnością 4 ml (zgodna z TPD z częścią silikonową wewnątrz)
Obrazek
Baza pokryta 24-karatowym złotem z pojedynczą grzałką zapewniającą stabilne vapowanie.
Obrazek
4 kolory obudowy, drip 810 oraz redukcja na drip 510.
Obrazek
Podgląd konstrukcji.
Obrazek
Parametry atomizera.
Obrazek
Zawartość pudełka.
Obrazek
More info:
Stainless steel construction;
Diameter: 25mm
Height: 49.7mm (without 510 pin);
Capacity: 4ml;
24K gold plated single coil deck;
Unique "b" airflow system;
Convenient top filling;
810 / 510 drip tip compatible;
510 threading connection
Obrazek

Cena ok. $30.00 ale w tej chwili praktycznie nigdzie nie ma sprzedaży natychmiast.7-14 dni. :(

Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 149
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy

Re: Vapefly Horus RTA

Postautor: Iceberg » 28 mar 2018, 16:43

Hej...Cudenko to jest przednie i od razu chec kupienia sie pojawila. Te dwa trojkatne kawalki z ilustracja oka, czynia z tego parownika surrealistyczne dzielo a to moje klimaty...
Znalazlem na Gearbest za 25 euro z groszami w zaleznosci od koloru, tylko czemu on ma 4ml pojemnosci?...To przynajmniej o 1 ml za malo...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 5908 razy

Vapefly Horus RTA

Postautor: basika » 28 mar 2018, 19:51

Iceberg pisze:Znalazlem na Gearbest za 25 euro z groszami w zaleznosci od koloru, tylko czemu on ma 4ml pojemnosci?...To przynajmniej o 1 ml za malo...

@
Awatar użytkownika
Iceberg
, pewnie dlatego, że świat nie jest doskonały :lol:
PS
Nie martw się, na pewno jeszcze trafisz na fajny atomizer o rozmiarze XXX ;)
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik

Vapefly Horus RTA

Postautor: Iceberg » 28 mar 2018, 21:37

basika pisze:Nie martw się, na pewno jeszcze trafisz na fajny atomizer o rozmiarze XXX ;)

Wiesz Basiu, niezbyt czesto zdarza mi sie zakochac w czyms od pierwszego wejrzenia a ten parownik wlasnie spowodowal szybsze bicie mojego serca, co przy wrodzonej tachykardi nie daje czasu by westchnac i odpoczac...
Teraz nie, bo mam inne wydatki i plany, ale na pewno go kupie, gdyz dla mnie jest to jedyny parownik w ktorego budowe ktos wlozyl calkiem spora dawke sztuki i to takiej, ktora do mnie przemawia... A co do milosci to coz...hmm, przeciez nie mozna sie nie zakochac w dziewczynie, tylko dlatego ze ma zbyt mala pojemnosc...LOL...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 8454
Podziękował: 2615 razy
Otrzymał podzięk.: 3770 razy

Vapefly Horus RTA

Postautor: Haze » 28 mar 2018, 22:54

Iceberg pisze:... dla mnie jest to jedyny parownik w ktorego budowe ktos wlozyl calkiem spora dawke sztuki i to takiej, ktora do mnie przemawia...

Jest więcej takich modów/parowników, tylko raczej nie w chińskich sklepach ;) Np. iHybrid (na którego polowałem kiedyś chyba 2 lata):

Obrazek

A np. taki Imeo cały czas robi takie cacka:

Obrazek

No ale to off-top...
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 5908 razy

Vapefly Horus RTA

Postautor: basika » 29 mar 2018, 19:56

Iceberg pisze:A co do milosci to coz...hmm, przeciez nie mozna sie nie zakochac w dziewczynie, tylko dlatego ze ma zbyt mala pojemnosc...LOL...

Rafał, znam wielu mężczyzn którym mocno bije serce na widok kolejnego sprzętu i przy nich Twoja tachykardia to mały pikuś, więc rozumiem rozterki Twojego serca. Ale przyznam Ci się, że pierwszy raz czytam o pojemności kobiet. Padłam ze śmiechu. :lol:
A skoro się zakochałeś, to masz moje błogosławieństwo, bo ja uwielbiam patrzeć na zakochanych. I mam nadzieję, że mogę liczyć na relację jak się poznaliście, co poczułeś gdy pierwszy raz dotknąłeś, czy miałeś motyle w brzuchu i czy z ręką na sercu powiesz – a potem żyli długo i szczęśliwie... ;)
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik

Vapefly Horus RTA

Postautor: Iceberg » 30 mar 2018, 03:03

basika pisze: Ale przyznam Ci się, że pierwszy raz czytam o pojemności kobiet. Padłam ze śmiechu.

Basiu ta "pojemnosc kobiety" nie wziela sie z niczego... Mieszkajac w RPA poznalem jedna stara, potezna a zarazem dobroduszna i przezabawna murzynke, ktora mi zawsze mowila ze nie powinno sie dobierac partnerow wedlug serca, tylko wedlug gabarytow i oczywiscie nie szczedzila przykladow, wskazujac reka na dziewczyny wokolo, ktore nadaja sie czy nie nadaja do mojej postury...Mialem mnostwo smiechu z ta przezabawna sytuacja...
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 16
Otrzymał podzięk.: 10 razy

Postautor: Azuel » 03 kwie 2018, 13:56

Natknął się już ktoś na jakąś recenzje tego parownika. Szukam i szukam i cisza zupełnie nic. A zastanawiam się czy zamówienia na GearBest przypadkiem nie zmienić. Na themisa według najnowszych doniesień chińskiej prasy muszę czekać do maja a ten horus zdaje się być ciekawą propozycją.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Iceberg » 03 kwie 2018, 17:46

Hej...Azuel, ja sledze ten parownik bo od kiedy go ujrzalem,od razu zrozumialem ze musze go miec...Sa rozne rzeczy, ktore mi sie podobaja mniej lub bardziej, ale ten Horus to dla mnie koniecznosc... Nie znalazlem zadnej recenzji, bardzo malo jest o nim napisane na necie...
Awatar użytkownika
MrMobutu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 13
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 18 razy

Postautor: MrMobutu » 24 kwie 2018, 07:15

Bardzo podobny do ZEUS'a od geekvape'a, podejrzewam, że mniej więcej tak samo oddaje smak choć natrafiłem na opinie, że jednak Horus robi to lepiej gdyż jest większy przepływ lq do waty w porównaniu do ZEUS'.

Airflow na górze więc raczej nie powinno być wycieków lq, pocenia się,
Wyglądak dla mnie wygląd na plus.
W sumie wapowałbym.

Wróć do „Atomizery”