Vapefly Horus RTA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: Tommy Black » czw paź 10, 2019 5:19 am

kompiler pisze:Na jutro truskawka na świeżo dla mnie i żonki w Horusie. Konfig od Wotofo, truskawka od MA, żonka ode mnie


Pięknie to wszystko wygląda, te configi to powinny chyba trafić do Sèvres ale nie sposób wytknąć Ci jednak niedopatrzenia w tym pięknym temacie.
Zabrakło tu fotografii żony... :P

PS
Setupy wzorcowe, muszę się powtórzyć *yes*
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Horus RTA

Postautor: kompiler » śr paź 09, 2019 8:32 pm

Na jutro truskawka na świeżo dla mnie i żonki w Horusie. Konfig od Wotofo, truskawka od MA, żonka ode mnie :)ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Horus RTA

Postautor: trusiu » pt paź 04, 2019 6:03 am

Liquidożerność porównywałem do Intake, który w mojej ocenie jest bardzo oszczędny

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Horus RTA

Postautor: skaecik » pt paź 04, 2019 4:58 am

Żłopie to Blitzen. Kto ma, uzbrojonego w duala, wie o czym mówię. Przy szkle małym na 2 ml jedno zalanie parownika na kilkanaście buszków wystarcza ;)

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: Walerianek » czw paź 03, 2019 8:55 pm

Podobnie jak kolega @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
korzystam z Horusa i Juggera mini , do tego Intake i Jugger 28mm i z tych 4 parowozów najmniej "pije" właśnie Horus , plecionka od kolegi Azgara na 3mm bawełna Cotton Fiber , 25W na liczniku , setup zrobiony , hmm dobry miesiąc temu i jeszcze końca nie widać.
A co do Jugerknotta mini to fakt - to jest mały "ochlejus" , żłopie jak Niemiec na Octoberfest :beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: Metall » czw paź 03, 2019 8:41 pm

8A5HUD4 pisze:Powiem wam tak. Jeśli myślicie, że Horus jest "liquidożerny", to wyobraźcie sobie, że JuggerKnot Mini, którego używam zamiennie na setupie 4 mm średnicy zużywa około 2x więcej liquidu.
To jest DTL, więc liquidu idzie więcej. Ale bardzo zasobożerny to on nie jest, uwierzcie mi.
Zgadzam się i wierzę na słowo ;)
8A5HUD4 pisze:Dla zainteresowanych i chętnych - jutro wieczorem pojawi się fotka setupu, który został zrobiony na prebuilt coil w 5 minut i trzyma mi trzeci tydzień, a smak jest coraz lepszy. Da się? Da się. Zero bobra, zero przeciekania do środka bazy. Niemalże idealny setup.
Czekam z utęsknieniem :)
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Horus RTA

Postautor: 8A5HUD4 » czw paź 03, 2019 8:34 pm

Powiem wam tak. Jeśli myślicie, że Horus jest "liquidożerny", to wyobraźcie sobie, że JuggerKnot Mini, którego używam zamiennie na setupie 4 mm średnicy zużywa około 2x więcej liquidu.
To jest DTL, więc liquidu idzie więcej. Ale bardzo zasobożerny to on nie jest, uwierzcie mi.

Dla zainteresowanych i chętnych - jutro wieczorem pojawi się fotka setupu, który został zrobiony na prebuilt coil w 5 minut i trzyma mi trzeci tydzień, a smak jest coraz lepszy. Da się? Da się. Zero bobra, zero przeciekania do środka bazy. Niemalże idealny setup.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: Metall » czw paź 03, 2019 8:30 pm

trusiu pisze:Poza tym jest bardzo liquidożerny.


Jak się kupuje mustanga z silnikiem 5 litrów to trzeba się liczyć z tym, że będzie dużo palił ;)

Parowniki DTL dzielą się na liquidożerne, bardzo liquidożerne i chorobliwie liquidożerne. Jak ktoś chce oszczędzać liquidu to polecam atomizer pod MTL i to z tych skromniejszych. Parowniki DTL dają chmurę, a ta chmura przecież skądś musi się brać. I się bierze. Z odparowywanego liquidu.

Ja wczoraj zrobiłem pierwszy setup na Horusie. Grzałka producenta z zestawu, bawełna Demon Killer Organic Muscle Cotton II, bo ta z zestawu to jakaś szmatka do czyszczenia okularów raczej jest a nie nośnik liquidu. Bawełna ułożona bez buforów, wpuszczona do końca kanału, ale kończy się równo z jego profilem, do decka nie dochodzi. I jest całkiem nieźle. Podejrzewam, że z każdym kolejne setupem będzie tylko lepiej. Pozostaje jeszcze kwestia lepszej bawełny i grzałki. Ale to kwestia przyszłości.

Ja z Horusa jestem bardzo zadowolony. Baaardzo!
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: Superlux » wt paź 01, 2019 12:07 am

trusiu pisze:Nabyłem i ja. Jestem zawiedziony. Spróbowałem różnych grzałek i ułożenia bawełny. Poza dużą chmurą smak w mojej ocenie słaby porównując do Intake.
Poza tym jest bardzo liquidożerny.



Zgłoś się do kolegi - @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
, dzięki niemu odkryłem Horusa na nowo. Ja jeszcze 2 miechy temu nie widziałem smaku nigdzie poza MTL-em, z dopłucniaków drwiłem na każdym kroku a teraz tekst w rodzaju - " Horus - słaby smak " brzmi dla mnie dziwnie ( nawet bardzo ). Oczywiście każdy ma swoje własne kubki smakowe, nie ma musu ( de gustibus...) ale zgłoś się do ww kolegi - bądź czujny, notuj a potem postępuj zgodnie z instrukcją :ok: .



:beer:





:beer:
Obrazek
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Horus RTA

Postautor: trusiu » pn wrz 30, 2019 8:01 pm

Nabyłem i ja. Jestem zawiedziony. Spróbowałem różnych grzałek i ułożenia bawełny. Poza dużą chmurą smak w mojej ocenie słaby porównując do Intake.
Poza tym jest bardzo liquidożerny.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Claude [Bot], Grubson022, Magiel i 24 gości