Vapefly Galaxies MTL RTA

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: Haze » wt sie 14, 2018 6:58 pm

Fajny parownik i fajny box! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ernorator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 02, 2015 4:20 pm
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: ernorator » wt sie 14, 2018 6:56 pm

Dotarł :D

Grzałka SS316, 0,46 om, powietrze max. Smak świetny, powietrza lekko mniej niż w Hurricanie ale wystarczy. Typowy MTL, nawet restrykcyjny DTL tu nie działa. Udało mi się go zalać na wejściu, za dużo waty dałem i się utopił :ble:

Obrazek
leży mi na sercu szerzenie prawdy o urządzeniu jakie uratowało moje życie
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 18, 2018 10:57 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podzięk.: 113 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: roll_nick » pt sie 10, 2018 11:14 am

Haze pisze:Uprzedzam tylko o jednym: te obrotowe airhole mogą doprowadzić do SZAŁU co bardziej nerwowe osoby :-) każde włożenie Galaxa do kieszeni czy torby to prawie pewne ich przestawienie, zastanawiam się nad jakimś "zaspawaniem" ich w jednej pozycji.


ha, to miało być moje następne pytanie, martwiło mnie to trochę. Daj znać jak wymyślisz sposób zaspawania ;)
Dzięki bardzo za odpowiedź.
Cóż, udaję się w takim razie na dalsze rozmyślania, co by tu sobie kupić.
A taki mały offtopic: jak pisałem wczoraj na shoutboxie, na www.efuntop.top jest obecnie kilka "okazji", tyle że okazje te na starcie zabija cena wysyłki przy pojedynczych sztukach, warto więc wziąć więcej (lub z kimś).
bohater tego tematu https://www.efun.top/vapefly-galaxies-mtl-rta.html 15,99$;
staruszek już chyba https://www.efun.top/25mm-digiflavor-si ... -lung.html 9,99$;
takie śmieszne cudo, ponoć dobrze wykonane https://www.efun.top/cov-mini-volt-box-mod.html 9,99$ (btw- kojarzy ktoś to Council of Vapor ? NA FT na przykład same superlatywy);
"amazing absolutely non leaking super hiper" https://www.efun.top/geekvape-zeus-rta.html 17,99$ (się naśmiewam, ale sam mam, używam, i lubię. Ale ja wszystko lubię);
https://www.efun.top/geekvape-aegis-leg ... x-mod.html 39$ a tego jegomościa to chyba przedstawiać nie trzeba.
Jest też sporo innych rzeczy, te mi wpadły w oko. Trzeba być zalogowanym, żeby widzieć takie ceny.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: Haze » pt sie 10, 2018 8:43 am

Ja z Syrenką się nie polubiłem, głównie dlatego że jej najmniejszy przeciąg był dla mnie trochę za duży. W związku z tym i ze smakiem nie mogłem dojść do ładu bo w sumie to nie wiedziałem jak mam na niej wapować. W Galaxies mam większy zakres regulacji przeciągu, od "za ciasno" do "za szeroko" i gdzieś pomiędzy znajduję IDEALNY dla mnie środek. Smakowo też jest wtedy lepiej niż w Syrenie. Co do gwizdania to owszem, trochę większy świst pojawia się na najmniejszej dziurze, ale to normalne bo ona jest taka mała, że żylaki za uszami pewne. Na większych otworach jest bardzo "smooth", bez gwizdów i świstów.
Na Twoim miejscu spróbowałbym jednak Galaxies - chociażby ze względu na potencjalnie lepsze oddawanie smaku, sam setup też jest chyba nieco prostszy niż to wpuszczanie wąsów w baniak.
Uprzedzam tylko o jednym: te obrotowe airhole mogą doprowadzić do SZAŁU co bardziej nerwowe osoby :-) każde włożenie Galaxa do kieszeni czy torby to prawie pewne ich przestawienie, zastanawiam się nad jakimś "zaspawaniem" ich w jednej pozycji.
Obrazek
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 18, 2018 10:57 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 101 razy
Otrzymał podzięk.: 113 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: roll_nick » pt sie 10, 2018 5:40 am

Ciumkaczy MTL-owych jest więcej. Może inaczej - dynamicznie dopasowuję się do okoliczności w których się znajduję :) Tam, gdzie chmura może nie być mile widziana, bądź wzbudzać zbytnie zainteresowanie- w zanadrzu zawsze jakieś skromne mtle, z odpowiednio mocniejszą zawartością...
@
Awatar użytkownika
Haze
, pytania mam znów do Ciebie - czytałem gdzieś kiedyś recenzję, w której narzekano na gwizd/świst powietrza. Prawda li to?
A druga sprawa, tu oczywiście subiektywne odczucia z obcowania - zastanawiam się nad drugą już sztuką Siren'a 2 (sprawdzony/-a i lubię) lub Galaxies właśnie, widzisz jakieś istotne różnice in plus/in minus (poza technikaliami, które można wyczytać w speckach) ? Jakaś diametralna różnica w oddawaniu smaku?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: Haze » pn lip 30, 2018 7:20 pm

Dobra wiadomość dla tych dwóch :mrgreen: , poza mną, salonowych ciumkaczy MTL-owych - Galaxies jest:

1. Wprawdzie zbudowany podobnie do Berserkera:

Obrazek
Po prawej spracowany Berserk.

Kominy jakimś dziwnym trafem mają identyczną średnicę, 13,5 mm.


2. Ale nieco zgrabniejszy:

Obrazek

Bo z małym baniakiem ma standardowe 22 mm.

3. A co najważniejsze smak wydaje się oddawać LEPIEJ niż Berserker! Może to za sprawą duuużych możliwości regulacji przeciągu - mamy w sumie 4 średnice do wyboru, ale umieszczone po dwóch stronach parownika (2 średnice do wyboru po jednej stronie, dwie po drugiej), tak że faktycznie jest osiem możliwych kombinacji. Przy czym otwory I i II są jak dla mnie za ciasne, a III jest w sam raz, otwarty singlowo, druga strona zamknięta. I jest PIĘKNIE :smile:
Obrazek
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: skaecik » czw maja 10, 2018 4:54 pm

Tak, dokładnie. Sorry ale jestem na fonie, gdybym mógł na kompa wejść poszukałbym właściwego i wstawił.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: Tommy Black » czw maja 10, 2018 4:48 pm

skaecik pisze:Tommy, podlinkowałeś RDA, a temat dałeś o RTA ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Wielkie dzięki! Faktycznie jadę po ten popiół, jakiś marny dzień mam dziś... :(

Chodzi oczywiście o film z recenzją? Bo chyba już niewiele widzę...
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: skaecik » czw maja 10, 2018 4:45 pm

Tommy, podlinkowałeś RDA, a temat dałeś o RTA ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vapefly Galaxies MTL RTA

Postautor: Tommy Black » czw maja 10, 2018 1:11 pm

Obrazek
I nareszcie coś dla wyznawców kultu bożka MTL! ;)
Obrazek
Vapefly Galaxies MTL RTA to 22mm średnicy RTA, który jest przeznaczony do vapingu MTL. Wyposażony w unikalny system sterowania przepływem powietrza z kołem zębatym i szczelinę do przepływu powietrza w formie sześcianu, które zmieniają 8 rodzajów permutacji i kombinacji w celu zapewnienia doskonałego smaku. Dzięki bazie na pojedynczą grzałkę Vapefly Galaxies MTL jest łatwy w użytkowaniu. W zestawie są 3 ml i 5 ml szkła pyrex, które spełnią Twoje codzienne potrzeby.Dostępna jest również 2ml wersja TPD.
Obrazek
Obrazek
Features:
-Outstanding flavour
-TPD available with silicone part
-3.0ml capacity with spare 5.0ml bubble glass in package
-Innovation 8 levels gearwheel airflow control with 8 levels mouth to lung vaping
-Inner cube airflow set to offer wider range of airflow& DIY fun
Obrazek
Parameter:
Diameter: 22.22mm
Height: 49.45mm with drip tip
Coil Rebuildable: Single
Color: Stainless, Black, Gold
Capacity:3.0ml/5.0ml
Obrazek

Filmowy first look wkrótce...

Cena ok. $36.00

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 32 gości