Asmodus C4 BF RDA

Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: Gregory » pt sty 25, 2019 9:13 pm

Z tego co piszecie to ja przy wszystkich przebojach jakie miałem z zamówieniem Topside'a przynajmniej dostałem idealnego C4 :lol: pin BF wkręcony od razu a imbusik wchodzi jak powinien, nie za luźno nie za ciasno :mrgreen:
@
Awatar użytkownika
Master_PiT
jak Azi zrobi plecionkę na claptonach to faktycznie, nic tego nie przebije *czajniczek*
Obrazek :czajniczek:
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Asmodus C4 BF RDA

Postautor: rearus » pt sty 25, 2019 7:50 pm

Lepszy źle spasowany imbus niż niepasujący bf pin ;) kolega wyżej miał więcej szczęścia niż ja, bo miał coś pasującego, a ja czekałem kolejny miesiąc

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Demogorgon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 14, 2018 11:27 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: Demogorgon » pt sty 25, 2019 7:41 pm

A to i ja dorzucę od siebie z błędów co do spasowania zestawu bo zupełnie o tym zapomniałem, u mnie imbus do śrubek był zły, tak jakby o ułamki mm za duży i nie szło nim w ogóle śrubek odkręcić, na szczęście miałem w zapasie 1 od Engine Nano i 1 od Ud Coil Jig i oba pasują.
Vandy Vape Pulse 80w box squonk + ASMODUS C4 LP SINGLE COIL RDA + Wotofo Profile RDA
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Asmodus C4 BF RDA

Postautor: rearus » pt sty 25, 2019 7:13 pm

@Einhart pisz do nich, bo miałem ta samą sytuację. Musiałem nakręcić filmik żeby pokazać o co chodzi, ale przysłali drugi parownik, trzeba było tylko trochę paypalem postraszyć

@
Awatar użytkownika
Master_PiT
no może kwestia tego, że za gorąco jest w komorze, dlatego lepiej mi na niższych mocach, ale nie czuje objawów 'niedogrzania'... Szczególnie, że ten sam drut, 6 zwojów, mam właśnie w Elevate i 36-38W to takie optimum, rzadko wbijam na 40W :) ale nie kwestionuje, że plecionka z dosyć szybkim ramp-upem pozamiata wssystko ;)

Zamiast dywagować na temat tego na ilu watach C4 śmiga najlepiej niech ktoś powie czy znalazł pasujący, nieodpustowy dripek 810 :D

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: Master_PiT » pt sty 25, 2019 6:59 pm

@
Awatar użytkownika
miblah
to ja wysłałem Ci ten piękny niebieski, a Ty marudzisz, że odpust :mrgreen: Mogłem wysłać czarnego, pełnego wdzięku i stylu :db:
@
Awatar użytkownika
rearus
Twój setup nie odda pełnego smaku, albowiem drutu nie dogrzewasz takimi mocami... Sory, ale to potrzebuje większych mocy, aby w pełni oddać potencjał tej spirali, aczkolwiek zdecydowanie nie w C4 - będzie za gorąco i spłaszczysz smak.
Ja tam włożyłem Azgara claptono-plecionkę i to daje taką bombę smakową, że nic tego nie potrafi przebić. Znajdę ładną fotkę to wrzucę tutaj się pochwalić :>:
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: WE514 » pt sty 25, 2019 5:36 pm

Marudzicie , to najlepsze RDA , a co do mocy -to faktycznie zależy od setupu *friends*
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: Gregory » pt sty 25, 2019 5:10 pm

Ja jadę jak pisałem na 28W i jest fajnie, więc się da ;) chmurka ciepła tak jak lubię ale to na standardowym gotowym druciszczu, jak tam coś zaplotę na pewno będzie lepiej :mrgreen: *czajniczek*
Obrazek :czajniczek:
Einheart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: sob sie 11, 2018 5:13 am
Lokalizacja: Lubin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: Einheart » pt sty 25, 2019 4:53 pm

dziś do mnie doszedł - ale FT nie popisało się - dołączyli do zestawu zbyt szeroki pin do Squonka - całe szczęście że pasuje idealnie ł ten z GAS MODS Nixon :) zadowolony jestem z tego maluszka - kolejny święty graal w kolekcji :) jak wysoko grzałkę montujecie ?
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Asmodus C4 BF RDA

Postautor: rearus » pt sty 25, 2019 3:41 pm

@
Awatar użytkownika
miblah
e tam, nie da się poniżej 35W, jak najbardziej się da, zależy co tam się wrzuci :P 5 zwojów drutu VV - fused clapton 26x2 + 35 i gdzie przy innych czajnikach na podobnym setupie wchodzi 35+ W dla przyjemnego wapowania, to tutaj muszę schodzić do 30, albo nawet i mniej ;) chociaż coś czuję, że c4 dopiero pokaże pazurki jakby wrzucić tam jakiegoś fajnego braida, tudzież quad core fused claptona, chociaż na tym zwykłym fused już jest bardzo słodko w paszczy :P.

A co do odpustowości.. no dla mnie dołączony 810 (ten resin czy jak to się zwie) jest zbyt odpustowy i go nie używam, ale bardziej ubolewam z faktu, że ten gwint to nie jest typowe 810, tylko troszkę szerzej (uszczelki na dripach), wobec czego moje ukochane ultemy są za małe do gwintu, ani nie mogę znaleźć nic co by do niego pasowało.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Asmodus C4 BF RDA

Postautor: miblah » pt sty 25, 2019 3:11 pm

Ponieważ miałem okazję przetestować (dzięki @
Awatar użytkownika
Master_PiT
:ok: ) sztukę rzeczonego w tym temacie Asmodusa C4, to wcisnę swoje 3 grosze.
Jest to dripper o bardzo fajnym, delikatnym ciągu, w stylu dość luźnego RDTL. Średnica powoduje, że miejsca na grzałkę jest dosyć sporo, w związku z tym, średnio nadaje się na grzałki poniżej 35W. Ale za to z fused-claptonową grzałką na 35W+, jest faktycznie wzorem oddawania smaku. Pewnie do 50W się nada, ale to nie jest dripper dla ludzi, którzy biorą mega bucha w 3 setne sekundy - tu się trzeba troszkę pieścić. Tak jak lubię 3-5 sekund - i tak należy sobie zbudować setup.

Designersko nie w moim stylu ale...

Pozytywy:
- stopper w kominie :ok:
- oddawanie smaku - :cycki:
- wygoda montażu - :ok:
- przepływ powietrza bez świszczenia :ok

Negatywy:
- za duże zapotrzebowanie na moc :shock: (z grzałką na 20W przy przyciętym AH, komora się nie dogrzewa odpowiednio, chmura chłodna, to i smaku nie ma; w związku z tym, sugeruję go raczej na urządzenia dual battery, lub 21700),
- delikatna odpustowość :wtf:
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości