Augvape Intake RTA

Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Augvape Intake RTA

Postautor: Azgar » pn cze 17, 2019 7:05 pm

Jak dla mnie 5 zwoi drutu który ma sens to już kupa złomu, dałbym tu prędzej 4 i w formie "spaced coil" tym bardziej jeśli masz zamiar używać na mechu.

Nie chodzi mi teraz o żadne zaniżanie oporu mimo że to i tak nastąpi.
Grunt to mała masa a prebuild coils to po prostu kupy złomu.

Może by tak zrobić film na kupnych E-Dymowych Braidach ?
To już miałoby większy sens niż pchanie claptonów.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: 8A5HUD4 » pn cze 17, 2019 6:57 pm

Ja Intake używam naprzemiennie na Kennedy'm Mech Mod / Lost Vape Paranormal 250C, ale powiem Ci, że mimo wszystko mam problem czasem zrobić setup dobrze oddający dany smak porównując np: z Profile RDA, na którym chmurzy Ma Luba.
Chociaż nie, to może nie problem ze zrobieniem setup'u a właśnie z dobraniem odpowiednich grzałek / drutu.
Fajne są filmy, na których widać Twoje wyczyny, Twoje coil'e i to jak Ci to wychodzi, ale nie każdy tutaj jest w stanie to osiągnąć. Nie wiem czy mówię teraz sam za siebie, czy jest ktoś, kto mógłby mnie poprzeć bo ma takie same zdanie, ale gdyby tak robić testy parowników + właśnie prebuilt coile lub druty dostępne gdzieś w PL, w e- *czajniczek* , aby każdy mógł to po prostu odtworzyć.

Obecnie sam używam Intake na "Drucie, który ma sens", 5 zwojów + Cotton Bacon V2, to nawet smaczy, nie powiem, że nie. Chociaż często jest tak, że pod koniec baniaka smak się traci i dopiero po napełnieniu smak wraca. Choć na Profile RDA i tak smakuje mi nieco lepiej, ale ja jednak wolę RTA w przeciwieństwie do Mej Drugiej Połówki.

Fajnie by było dowiedzieć się jakiego setupu użyć, aby ten smak nieco uwydatnić.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: Azgar » pn cze 17, 2019 6:49 pm

Dobrze. Więc następne testy czas zacząć.

Przetestuję Clapton 0,3/0,15
Fused Clapton 2x0,3/0,15
Stagered Fused Clapton 2x0,3/0,15.

Masz trochę racji a Intake używam głównie na mechaniku dlatego też poleciały tam tylko "lekkie" i jednocześnie "chmuro dajne" setupu. Następny film za 1-3 tygodnie zależnie ile zajmą mi testy.

:ok:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: 8A5HUD4 » pn cze 17, 2019 6:43 pm

@
Awatar użytkownika
Azgar
wszystko fajnie i w ogóle, jednak podejrzewam, że spora większość Salonowiczów nie posiada i raczej posiadać nie będzie takich plecionek, jakie tworzysz Ty. A na grzałce skręconej z gotowego drutu, a nawet "Drutu, który ma sens", czy nawet na prebuilt coil'ach ciężko będzie osiągnąć taki efekt, powtarzając Twoje kroki 1:1 :D
Wybór zarówno grzałek jak i drutów jest dość duży, wiele osób ma problem z doborem odpowiednich parametrów setup'u chociażby pod ten konkretny parownik, więc powiem Ci, że podczas testów czy czegokolwiek, z miłą chęcią zobaczyłbym coś w ten deseń, czyli na jakim drucie / prebuilt coil'u i jakiej wacie można uzyskać dobry efekt i w jaki sposób.

P.S. Oczywiście doceniam Twoją pracę, od dawna śledzę Twoje poczynania w plecionkach i w ogóle, za co leci naprawdę duży props w kierunku Twej osoby. Mówię tu oczywiście ze strony zwykłego szaraczka, który nie ma zdolności manualnych w tworzeniu takich grzałek (a może nie ma czasu itp.) i chciałby podobny efekt uzyskać na "gotowcu".
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: Azgar » pn cze 17, 2019 6:27 pm

Po kilku tygodniach testów czas na moją wypowiedź.

Układanie grzałki nisko nie daje ani przyjemnego przepływu powietrza ani smaku.

Grzałka powinna być montowana w połowie komory, wtedy airflow jest podobny a nawet ciut większy niż w przypadku Ammit 25.

Do tego parownika używam tylko i wyłącznie Angorabit pomarańczowej, nadaje się świetnie chociaż taki setup pokazuje co potrafi dopiero następnego dnia.

Grzałka: Devil's nine 2x9x0,15mm 3mm średnicy
Bawełna: Oczywiście Angorabit.

Zresztą zobaczcie sami.



Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: Tomba » pn cze 03, 2019 7:19 pm

Tenmen pisze:a moim faworytem i chyba długo będzie jest Merlin MTL RTA świetny bez problemowy czajnik....

A ja czytałem i słyszałem (od kolegi), że potrafi lać. Własnie z tego powodu przesiadł się na Intake po jakimś roku używania Merlina.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: Tenmen » pn cze 03, 2019 10:37 am

Może będziecie się ze mnie śmiać....ale dla mnie Intake ma za duży przewiew, zamieniłem go na Ammita MTL, a moim faworytem, i chyba długo będzie, jest Merlin MTL RTA - świetny bezproblemowy czajnik....
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Augvape Intake RTA

Postautor: Vukotich » pn cze 03, 2019 12:30 am

Jako alternatywę dla Intake polecam Horusa. Jak dla mnie mistrzostwo, a smaczy lepiej niż Kayfun V5... Niestety ciamajda zbiłem do niego szkiełko i czekam aż dotrze mi 5-pak zapasowych... :/
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Augvape Intake RTA

Postautor: Tomba » śr maja 22, 2019 8:17 pm

Też mam dwa takie parowniki. Jestem z nich bardzo zadowolony. Może rekordowej chmury nie dają, ale nie mam potrzeby, by były większe.
Ostatnio poleciłem go Kijankowi (byłemu adminowi z trawnika) i jest zadowolony.
Jak się dobrze upoluję to można go łyknąć za 50-60 zeta. A największą zaletą jest to, że nic się nie poci i nie cieknie.'
Myślę, że dalej warto go polecać.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
kuchi14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt lut 15, 2019 1:57 pm
Lokalizacja: Włoszczowa
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Augvape Intake RTA

Postautor: kuchi14 » czw mar 07, 2019 12:26 pm

Jest to jeden z nielicznych parowników, do którego naprawdę mi się chce wracać. Jeśli dobrze ułożymy watę to jesteśmy w stanie chmurzyć nawet na najbardziej nieudanej grzałce i smakuje. Przeciąg idealny.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości