Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: jaaano » śr lut 20, 2019 8:22 am

Obojętność przykryta pseudo poprawnością nie zmieni stanu rzeczy chylącej się ku upadłości bo winny jest ten co wskaże a nie twórca - ot cała poprawność.
Przykra to maniera gdy nic w sobie nie zawiera -menel jaaano(forum SR)
skaecik i pewnie coś w tym jest chociaż jeśli popatrzysz na atomizery bez wymogów EU nadal trend jest podtrzymywany, depcze to moje poczucie estetyki i stąd taka reakcja.
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: skaecik » śr lut 20, 2019 8:07 am

jaaano pisze: Co to jest za trend czy jakaś inna moda w tym dążenie do bańkowatości wszystkiego co pomieścić ma liquid ??? bo przeglądając rynek wszystko ale to wszystko właśnie w tym zgubnym kierunku dąży.


Podejrzewam, że ta moda bierze się stąd, iż w ustawie o przeciwdziałaniu skutkom palenia tytoniu jest wyraźny zapis, mówiący że pojemniki na płyn mają mieć max 2 ml pojemności, co producenci obchodzą dodając szkiełka bulb coby te ustawowe 2 ml choć odrobinkę powiększyć. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: Tommy Black » śr lut 20, 2019 7:37 am

jaaano pisze:Co to jest za trend czy jakaś inna moda w tym dążenie do bańkowatości wszystkiego co pomieścić ma liquid ??? bo przeglądając rynek wszystko ale to wszystko właśnie w tym zgubnym kierunku dąży.


Bardzo fajny ten opis kulturowego i praktycznego zarazem, zjawiska bulbowatości i gdyby nie menelski zwrot: "po taniości", wywołujący u mnie odruch wymiotny, dałbym wyraz swojej aprobacie.
jaaano pisze:Stojąc z nudów z wiadomych względów -wspólne zakupy w jakimś centrum handlowym przyglądałem się temu to oferują aktualnie w tym zakresie miejscowe wysepki - i co tam widać ? jakieś błyszczące zasilania w formie rękojeści do wspomnianej wcześniej końcówki, fire-button'y w kształcie kryształków, diamencików i tęczowo-metaliczne wykończenia tego czegoś
No nabawiłem się jedynie mdłości


Różnorodność przeżyć nigdy nie zaszkodzi,
Jeśli człek się przy tym nie bardzo zasmrodzi,
A gdy i to nawet, i tak nic nie szkodzi,
Bo właściwie mówiąc, kogo to obchodzi! Hej!

Stanisław Ignacy Witkiewicz (z książki Szewcy)
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: jaaano » śr lut 20, 2019 7:28 am

Sensowny ten parowniczek z dwóch względów -pojemność i gotowe grzałkipo taniościw tym smocze również.
Ale prawie już bym go kupił gdyby jak ja to sam dla siebie nazywam nie jego bańkowatość i wygląd końcówki czarodziejskiej różdżki - no wiecie taka tam księżniczka, karoca z dyni i wróżka z pałeczką ;)
O ile płeć piękniejsza i jej niezrozumiale upodobania estetyczne do różowego,białego,złotego,fiołkowego itd. wrodzonego dążenia do bycia księżniczką wraz z nieodłącznymi tego wspomnianymi atrybutami to mi osobiście nie przechodzi przez myśl bym z czymś takim wyskoczył na mieście publicznie zamontowanym na nawet ogólnie uznawanym za porządne, konkretne czy nawet męskie zasilanie.
Stojąc z nudów z wiadomych względów -wspólne zakupy w jakimś centrum handlowym przyglądałem się temu to oferują aktualnie w tym zakresie miejscowe wysepki - i co tam widać ? jakieś błyszczące zasilania w formie rękojeści do wspomnianej wcześniej końcówki, fire-button'y w kształcie kryształków, diamencików i tęczowo-metaliczne wykończenia tego czegoś :(
No nabawiłem się jedynie mdłości :eek:
Co to jest za trend czy jakaś inna moda w tym dążenie do bańkowatości wszystkiego co pomieścić ma liquid ??? bo przeglądając rynek wszystko ale to wszystko właśnie w tym zgubnym kierunku dąży.
Wspomniany tutaj SHIELD jest klasykiem gatunku a jeszcze gdyby wyposażyć go w extender od ello duro czy nawet dwa oraz w odpowiednie szkiełko byłby bardzo,bardzo konkretnym i nie wstydliwym atomizerem i z odpowiednią pojemnością i z należytym wyglądem.
A tak mamy panów w rurkach z "męskimi" torebkami w szalach jak chumonto, gołymi kostkami w zime puszczających chmurkę z czarodziejskich różdżek :((
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: Tommy Black » czw sty 03, 2019 2:39 pm

DarDo1 pisze:To kolegom zazdroszczę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


A po co tak niezdrowe dla żołądka uczucia hodować? Pogadaj ze @
Awatar użytkownika
slaviop
, ja mam od niego przecież. To człowiek o dobrym sercu, takie widuje się tylko na stołach operacyjnych, na pewno się dogadacie. :-P
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: DarDo1 » czw sty 03, 2019 2:36 pm

To kolegom zazdroszczę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: Tommy Black » czw sty 03, 2019 2:26 pm

DarDo1 pisze:A jakie grzałki pasują pod TC. Myślałem że tylko pod power są dostępne grzałki.


I dobrze myślałeś, bo tak istotnie jest. A Sławek czyli @
Awatar użytkownika
slaviop
chmurzy sobie w TC na grzałce którą sam zrobił z drutu SS 304. No i ja też sobie na takiej chmurzę teraz i jest super! :)
DarDo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: wt lip 31, 2018 10:13 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: DarDo1 » czw sty 03, 2019 2:19 pm

A jakie grzałki pasują pod TC. Myślałem że tylko pod power są dostępne grzałki.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: slaviop » czw sty 03, 2019 9:03 am

Mam używam i jestem pozytywnie zaskoczony. Smak i chmura odpowiednie. Wycieków brak. Grzałki bardzo dobre. Na tc grząłki po regeneracji jeszcze lepsze...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Elena
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn paź 23, 2017 4:49 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Kobieta

Eleaf ELLO Duro Sub Ohm Tank Atomizer

Postautor: Elena » czw sty 03, 2019 7:22 am

https://e-dym.pl/pl/czesci-zamienne/337 ... olor-green

Obrazek

Donoszę że ten baniak pasuje. Oczywiście zamiast tego dedykowanego dużego z przedłużką. Lubię je ponieważ się nie tłuką.
Drip oczywiście też.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości